Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsetek! Tegnap mi történhetett? fórum

Segítsetek! Tegnap mi történhetett? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 5. 12:18

Miért nem kérdezed meg mi volt a baj?

A haverok miatt meg tényleg kérj bocsánatot...

2012. ápr. 5. 12:16
Micsoda kretén haverjaid vannak. Legalább megvédted? Biztos, hogy nem, vagy nem is úgy ahogy kellett volna.
2012. ápr. 5. 12:11
Köszi,várom még a segítségeteket...
2012. ápr. 5. 11:55
Telebeszélte a barátnője a fejét hülyeségekkel.
5. 6736f94fb9 (válaszként erre: 1. - Nagylacko)
2012. ápr. 5. 10:42

Szerintem miután elváltatok kibeszélték az egész együtt töltött időt a barátnőjével és mivel nyilván részletesen elmesélte neki, hogy a haverjaid milyen megjegyzéseket tettek rá/rátok a barátnője felnyitotta a szemét.

Kicsit talán túlságosan hamar engedted őt a haverjaid közelébe...

4. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - Nagylacko)
2012. ápr. 5. 09:47

valószínűleg addigra érett be nála a jelenet a haverjaiddal,és rosszul esett neki.

ha akarod még,próbálj vele beszélni,kérj elnézést a haverjaid hüyle beszólásai miatt..és legközelebb ne vidd őt a közelükbe-ha lesz legközelebb.

2012. ápr. 5. 09:28
Buliba nem kellettél,ennyi.Majd még fogtok beszélni.
2. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Nagylacko)
2012. ápr. 5. 09:13
ezt nem sértésnek szánom, de szerintem azt gondolta, madarat tolláról... :(
2012. ápr. 5. 09:03
A sztori úgy volt, hogy randim volt egy lánnyal.Találkoztunk is kávézóba,rendbe volt minden. Később átmentünk egy étterembe, ahol ottvoltak a haverjaim...na most ők aztán elég irígy szemtelen megjegyzéseket tettek,h rózsaszín felhők,meg család...stb....Annyi a lényeg h ettünk, elmentünk....annyit kell megjegyezni hogy a csaj rendkívül szimpatikusan viselkedett velem, úgy ahogy igazából is szerettem volna. Megbeszéltük hogy később lemegyünk egy szórakozóhelyre,de előtte hazamegy. Le is mentünk, ő jött 1 bnőjével, én egyedül...ott mintha teljesen kicserélték volna,durcás volt velem,mondta hogy egyedül akar táncolni, nincs jó kedve, nm beszélgetett velem semmiről.....és ez így volt távozásnál is, még puszit se adott....Mi lehetett ez? Mi váltotta ki ezt belőle? Pedig késő délután érezhetően jó voltam nála......-.-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook