Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kék egészségügyi kiskönyvet és a tüdőszűrő leletemet kikérjem a volt munkahelymről? fórum

Kék egészségügyi kiskönyvet és a tüdőszűrő leletemet kikérjem a volt munkahelymről? (tudásbázis kérdés)

2012. ápr. 4. 16:20
Valószínűleg bekell mennem kikérni, ahogy olvastam máshol:S
2012. ápr. 4. 13:16
Pár napig dolgoztam csak és próbaidő alatt felmondtam.A kék egészségügyi kiskönyvem(munkaalkalmasságis) plusz a tüdőszűrő leletem a munkahelyen maradt.A volt főnököm mérges volt rám, amikor felmondtam és nem igazán szeretném felhívni és kérni tőle, hogy adja már ide, mert elég kellemetlen lenne.A kiskönyv már betelt majdnem, mert régebb óta megvan.A tüdőszűrő leletet meg gondolom kilehet kérni újra ha kellene esetleg új munkahelyre.A kiskönyvet meg lehet venni újat a papírboltban.A többi papíromat ideadták rendesen+az OEP rózsaszin könyvet is.Csak ez a kék kiskönyv maradt benn.Szerintetek mit csináljak?
2012. ápr. 4. 13:08
Kék egészségügyi kiskönyvet és a tüdőszűrő leletemet kikérjem a volt munkahelymről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook