Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Pure Vision és a Pure Vision 2 hd kontaklencse miben különbözik egymástól? fórum

A Pure Vision és a Pure Vision 2 hd kontaklencse miben különbözik egymástól? (tudásbázis kérdés)


12. luiggi
2012. jún. 27. 20:44

Sziasztok! Én is kerestem valami bővebb leírást erről a 2 HD-ről, erre ide irányított. No mindegy legalább elovastam miket írtatok. Én sosem tudtam még a két hetes kihordásút sem folyamatosan hordani, ha épp azt gondoltam benne alszom másnap folyton égett és száraz érzete volt a szememnek, hiába csepegtettem többször is, Viszont aki ki akarja próbálni az új lencsét az kap egy párat ajándékba ha vesz egy szemcseppet. Ezen a címen tudsz utánna nézni: [link]

Éles és tiszta látást kívánok!

11. Csillagpor0622 (válaszként erre: 10. - Wencus)
2012. ápr. 3. 18:21

Wow,akkor megírnád nekem ha kipróbáltad,hogy milyen?

Tudom,lehet nekem más lesz,de azért kíváncsi vagyok,hogy bevált-e....köszi:)

10. wencus
2012. ápr. 3. 18:10
Én már meg kaptam ezt az új lencsét. A múltkor rendeltem pure visiont és volt hozzá 2 db ebből az új lencséből. Holnap fogom kipróbálni. A régit és is brutál módon 30 napig egyfolytában hordom, semmi panaszom nincs pedig 24 órában számítógéppel dolgozom heti 2 nap. Ja és 10 éve ezt a lencsét használom.
9. Csillagpor0622 (válaszként erre: 8. - Newgirl)
2012. ápr. 3. 17:24

Igen,pont ezt figyeltem én is.

Szerintem kipróbálom....:DDD Rossz nem lehet.

2012. ápr. 3. 17:05

rakerestem,tenyleg ez egy uj.

Amit lattam,hogy ennek nagyobb az oxigen atereszto kepessege,igy valoszinu,jobb lenne neked,h hamar szaradni szokott a szemed,mert ennek 130-as a oxigenatereszto kepessege, szerintem merd megrendelni.

2012. ápr. 3. 17:03
6. Newgirl (válaszként erre: 5. - Csillagpor0622)
2012. ápr. 3. 16:56

ugy van irva,hogy pure vision 2 -es?

Ez is kiterjesztett viselesu.?

Leiras nincs hozza?

2012. ápr. 3. 16:53

Én másnap már érzem,hogy nem jó.....úgyhogy én kiszoktam venni.

Meg hiába 30 napos,én félek bent hagyni több napra :)

Azért érdeklődöm,hogy próbálta-e már valaki ezt az új fajtát,mert most hozzá tudnék jutni tűrhető áron,de 6 havi adag lenne...bár szerintem rosszabb biztos nem lehet,mint a sima.

2012. ápr. 3. 16:50

Sziasztok,én is ezt a lencsét hordom, B&L Pure Vision, 30 napos, és én nem szoktam kivenni a 30 nap alatt, csak akkor, ha vmi irritálja, szempilla megy bele.Ha picit száraznak érzem, rakok bele Tears Naturelle-t.

Sosem volt vele gondom.Nem ismerem a változatokat.

2012. ápr. 3. 16:45

Szia.

En is ezt a lencset hasznalom mar evek ota a pure viion-t, de azt nm tudom,hogy ebbol letezne 2-es elnevezeso.

Azt tudom,hogy van multifokalis tipusa.

De en,mivel az van rairva,hogy ez kiterjesztett viselesu,igy en benne is alszom,vagyis nem szoktam kivenni ejszakara.

Csak kb.hetente egyszer veszem ki,es egy honap elteltevel cserelem.

En 25 eve hordok lencset,volt par alklom,hogy szennyezodes,vagy valami miatt begyulladt a szemem,de par napos szunetet eltekintve,en mindig csak lencset hordok,szemuveet soha,tehat van,tapasztalatom ugymond.:-)

2012. ápr. 3. 16:35

Szóval eddig Pure Vision lencsét használtam,nagyon megvagyok elégedve vele...néha el is alszom benne,akkor másnap már érzem,hogy nem kényelmes.

Viszont most látom,hogy van egy újabb fajta(vagy csak nekem új) Pure Vision 2 hd.....erről valaki tud valamit,próbáltátok már?

2012. ápr. 3. 16:33
Kontaktlencsével kapcsolatban kérnék tanácsot....írom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook