Füldugulás (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 08:45
Pár évente én el szoktam menni egy fülmosásra csak úgy. Esküszöm még jobban is hallok tőle.
2012. ápr. 3. 13:09
okés jólvan kipróbálom :-)
13. Cloe08 (válaszként erre: 12. - Ancsee00)
2012. ápr. 3. 13:07
Jobbulást! A lényeg,h ha fülcsepp mellett döntesz, vagy a kőrózsánál is több napig csináld, esténként érdemes!
2012. ápr. 3. 12:55
Nem vagyok megfázva. csak szimplán eldugul és már kicsit kezd idegesíteni mert éjszaka nem tudok tőle aludni. :D :( köszönöm a gyors válaszokat valamelyiket alkalmazni fogom vagyis amelyik be váll :)
11. Cloe08 (válaszként erre: 1. - Ancsee00)
2012. ápr. 3. 12:54

Szia!

Nekem a fülcsepp és a kőrózsa vált be. A kőrózsát megmosod, és a füledbe csöpögteted a levét. Több napig kell csinálni, de nekem helyrehozta. Legutóbb a sima fülcsepp is jó volt rá.

A fülgyertyát nem próbáltam, de állítólag az is jó rá.

10. dius_83 (válaszként erre: 7. - Titánia83)
2012. ápr. 3. 12:51

Páromnak is el volt dugulva a füle, de olyan szinten, hogy az egyikre nem is halott. Rohanás a gyógyszertárba, és vettem amit Te is írtál. Semmit, mder semmit nem használt.

Mikor elmentünk dokihoz, monfták hogy pár csepp olajat csepegtessen bele. Akkor kezdett jobb lenni. Úgyhogy inkább az olajra szavazok. Mi sima étolajat csepegtettünk.

2012. ápr. 3. 12:51

Fülészet - fülmosás :)

A férjem fél évente jár, mert hallójárat szűkülete van, és nem tud a fülzsír magától ürülni, mint másnál, csak ott pang.

Fültisztítóval meg csak a kifolyt fülzsírt érdemes finoman kitörölgetni, a hallójáratba nyúlni szigorúan tilos, mert csak a dobhártyádra tömködöd ami benne van.

8. Sly7105 (válaszként erre: 2. - Kata 1977)
2012. ápr. 3. 12:50
Fülészek ettől másznak a falra, mikor meghallják, hogy fültisztító pálcikát használ az ember. Állítólag amennyit ki tudunk vele tisztítani a fülünkből, legalább ugyanannyit vissza is tuszkolunk vele, jó mélyre, ami miatt eldugul, esetleg be is gyullad a fül. De sajnos én sem tudom megállni enélkül... Nekem szerencsére még nem volt belőle gondom.
2012. ápr. 3. 12:29
audispray
2012. ápr. 3. 12:28
Szia.Fülgyertyát próbáltad már?nekem szokott segíteni.mindkét fülön meg kell csinálni 2db kb 600ft
2012. ápr. 3. 12:25

Sziasztok:


Nekem a pezsgő fülcsepp használt. Patikában lehet kapni.

4. Kat1
2012. ápr. 3. 12:24

Szia!

Próbálj meg paraffin olajat cseppenteni bele, 2-3 cseppet, aztán dugaszold be vattával. Maradj így ameddig tudsz. Nekem segített.

Egyébként is jó ha egy -egy csepp paraffint csöppent az ember, mert könnyebben tisztul a fül magától, és a paraffin nem lotyog ott a fülben, hanem szépen, lassan felszívódik.

Ha semmi nem segít, akkor fülészeten fájdalom mentesen kimossák.

Ha meg vagy fázva, beteg vagy, felső légúti bajod van, attól is lehet füldugulás.

Képben vagyok, mert most esett át az egész família ilyenen!

2012. ápr. 3. 12:21
Az a pucoló csak a külső részekre ajánlott. Nekem is sok gond volt a fülemmel, el kell menni dokihoz és pity-paty jó lesz a kimosás után.
2. Kata 1977 (válaszként erre: 1. - Ancsee00)
2012. ápr. 3. 12:17

Szia!

Én nagyon sokat szenvedek ezzel.Mindig mikor fültisztító pálcával megtisztítom,rá 1-2 nappal már nagyon fáj,rögtön eldugul és nekem semmi nem volt jó,csak az orvos.

Aki átmossa, mert állítólag az emberek nem tudnak rendesen fület tisztítani, és a dobhártyára nyomják a pálcával a fülzsírt és ettől bedugul,begyullad.

2012. ápr. 3. 12:12
Sziasztok kb 4 napja megtakarítottam a fülem és azóta a jobb fülem be van dugulva de az a furcsa hogy nappal semmi probléma nincsen este kezdődnek a gondolok mikor aludni készülök és reggelre arra kelek hogy mind 2 fülem el van dugulva vagy csak az egyik az legtöbb esetben a jobb fülem. nem tudom mit csináljak már próbáltam a meleg sós kezelést de nem sok sikerrel.most azon gondolkozom hogy lehet meg próbálom Aloe Verávval mert van itthon.szerintetek mi segítene még rajta olvastam fülgyertya után is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook