Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kaáli Intézet az Istenhegyi úton fórum

Kaáli Intézet az Istenhegyi úton (beszélgetős fórum)


9. Andi12345 (válaszként erre: 8. - Huzsanna)
2012. ápr. 13. 12:33
Hát, ez nagyon probléma függő. Nekem 3 lombikom volt, az első sokkal drágább volt, mert akkor még kevesebb támogatás volt a gyógyszereken. Az utolsó kettő kb 200ezer/lombik volt.
8. huzsanna (válaszként erre: 5. - Andi12345)
2012. ápr. 13. 10:58

Szia Andi!


Köszönöm, és milyen áraik vannak? Milyen összegre lehet számítani?

2012. ápr. 12. 20:35
Esbee, szerintem nem feltétel. Nekem HSG-t kértek, az egyik nem pv nem átjárható, és nem küldött laparra. Elvileg indulhatott volna ebben a hónapban az első lombik....
6. Andi12345 (válaszként erre: 4. - Esbee)
2012. ápr. 10. 21:52
Ezt nem tudom, nálunk apa gondok voltak. Kérdezz rá! Mi most szemezünk még a fagyikkal, de mivel szülés után engem 2x is kapartak, ezért Kovács doki ragaszkodik a visszaültetés előtt egy méhtükrözéshez.
5. Andi12345 (válaszként erre: 3. - Huzsanna)
2012. ápr. 10. 21:50
A vizsgálatok fizetősek, csak maga a lombik támogatott.
2012. ápr. 10. 10:10

Sziasztok!

Én is most szemezek a Kaálival. Azt nem tudjátok esetleg, hogy a lombik előtt feltétel-e a laparoszkópiás műtét, elzáródott petevezetékeknél? Vagy anélkül is elindítják a lombikot?

A fizetés engem is érdekelne.

Köszi!

3. huzsanna (válaszként erre: 2. - Andi12345)
2012. ápr. 10. 09:27

Szia Andi!


Köszönöm szépen a választ, és a bíztató szavakat. Nagyon reménykedem a dokiban és az intézményben.


Az előzetes vizsgálatokért kell fizetni? Mert a kezelést úgy olvastam állami finanszírozásból végzik.

2. Andi12345 (válaszként erre: 1. - Huzsanna)
2012. ápr. 8. 10:12

Szia!

Én hozzá jártam, és megajándékozott két gyönyörű kislánnyal! A nagyobbik 4,5 éves, a kisebb nemsokára 5 hónapos lesz! A várakozás nem volt vészes, pár hónap után mindig indulhatott a lombik. Szívből ajánlom!

2012. ápr. 3. 09:12

Sziasztok!


Jár valaki a pesti Kaáliba? Esetleg azon belül dr.Kovács Péterhez? Milyen várakozási idővel lehet számolni egy esetleges lombik programnál?


Májusra kaptam időpontot az első konzultációra, még az is 1,5 hónap. Ki mit tud erről? Mire számíthatok? Van esetleg kor és endometriózis műtét miatti "előrevétel"?


Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook