Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab után babát szeretnék.... fórum

Missed ab után babát szeretnék.... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. ápr. 14. 11:38
Norcy: van több fórum is, ahol hasonló problémákkal küzdők vannak itt a hoxa-n. GYere Te is át oda, ha gondolod. Sajnos a missed ab téma nagyon sokunkat érint. Próbáljuk egymást biztatni, s erőt önteni egymásba. Reméljük, hogy pár hónap múlva pedig arról csevegünk, hogy kinek nagyobb a hasa:):):)
2012. ápr. 10. 08:00

Köszi a tippeket!Ln is beszerzek mindent ami segít.A cickafark,női bajokra jó,pl felfázásra vagy vérzéscsillapításra.Nekem használt.Miután műtét után megjött nagyon erősen véreztem,ittam és használt :)

Időközben megjött a mensim.Úgyhogy kezdhetek előröl mindent újra...

2012. ápr. 8. 11:28
Én ittam a műtét után két hétig málnalevél teát. Jelentkezett is vérzésem műtét után két hétre, de az valószínű még tisztulás volt vagy a tavaszi kertészkedés eredménye:(. Azóta palástfű teát iszok minden nap 1 bögrével. Volt aki a cickafark fű teát is ajánlotta, de arról rosszat is olvastam, így én azt nem merem inni, pedig vettem azt is. A palástfű tea a peteérésben segít állítólag. Nem rossz az íze sem.
2012. ápr. 8. 11:17

Nem még teákkal nem próbálkoztam.De majd lehet azokat is bevetem.Milyen teákat ajánlasz/ajánlotok?

Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!

2012. ápr. 8. 10:37
Norcy, sajnálom. Én nem mondom, hogy ne görcsölj rajta, mert aki szeretne babát nem tud nem görcsölni az ilyenen. Csak bíztatni tudlak, hogy talán a jövő hónapban összejön. Iszol gyógyteát?
2012. ápr. 8. 10:36

Sziasztok!


Mindenkinek kívánok kellemes húsvétot! Locsolót nem kívánok, mert azokat én sem szeretem:). Nekem a nyuszi menstruációt hozott.:) A műtéthez számolva holnap kellett volna jönnie...

49. a6293a9863 (válaszként erre: 48. - Retek3006)
2012. ápr. 8. 10:04
Hát én is kikukáztam,de sajna a csíkok száma nem változott. :( Lehet hogy lejjebb kellene vennem a lendületből,és nem ezen agyalni...Majd talán a kövi alkalommal :)
2012. ápr. 7. 18:41
Norcy sajnálom, hogy csalódnod kellett... tudom, hogy milyen érzés. 3 hónapon keresztül én is mindig reménykedtem, hogy pozi lesz a tesztem, de hát nem... Utoljára meg már annyira berágtam a tesztemre, hogy már megint negatív, hogy kidobtam egyből. Rá egy órára kibányásztam a kukából (kukabúvárkodtam:):)) és pozit mutatott. Nem vártam az eredményre a megfelelő ideig. Nem lehet, hogy esetleg csak így jártál, ahogy én?
2012. ápr. 7. 18:25
mégis csak teszteltem ma egyet.Sajnos nem az áhított eredményt mutatta.Negatív lett a teszt:(
2012. ápr. 6. 14:56

sziasztok!

Köszönöm,nagyon aranyosak vagytok!

A jövőhéten tesztelek,még várok egy kicsit,hátha mégis csak megjön.Ma reggel is a melóhelyemen éreztem hogy fáj a hasam.Mondom magamba biztos megjött,mert éreztem folyást is.De aztán mégsem.:)

Ma is 36,8 a hőm.Az nem baj ha nem reggel mérem?Viszont azért nem vagyok biztos mert az előző terhességemnél ilyenkor már úgy fájtak a melleim majd le szakadtak,most meg semmi.Csak a mellbimbóm fájt,az is elmúlt.Nem merem bele élni magam. :(

45. Nikk_1982 (válaszként erre: 42. - A6293a9863)
2012. ápr. 6. 10:15
Mikor tesztelsz?
44. Lili1983 (válaszként erre: 43. - Szivárványocska)
2012. ápr. 6. 08:54
Ez így van, nekem is folyamatosan 37 volt a hőm a nap bármely szakában, mikor terhes voltam. Drukkolok! :)
2012. ápr. 6. 05:58

Norcy, az jó:)

Ha magas az alaphőmérsékleted akkor terhesség is lehet. Én is igy voltam, ekkor már sejtettem, hogy baba lesz. Szorítok érted!!!

2012. ápr. 5. 15:57
Képzeljétek mértem a hőmet igaz nem reggel,az elmúlt 3napban délután azonos időben.Az alaphőm 36-36,5 körül van és most meg 36,7,36,8 sőt volt hogy 37 fokot mértem.Szerintetek számít,jelent ez vmit?
41. Lencsy (válaszként erre: 40. - A6293a9863)
2012. ápr. 4. 21:32
Szorítok :))
40. a6293a9863 (válaszként erre: 34. - Lencsy)
2012. ápr. 4. 17:57

Lencsy!

Igazából nem nagyon foglalkoztunk a dologgal,inkább örültünk hogy nekünk nem kell mindenféle módszert bevetni a védekezésre.Nem gondoltunk még arra hogy babánk legyen.Csak miután becsúszott...Most próbálkozunk,bevetek mindent amit csak tudok,és ha nagyon nem akar sikerülni,akkor irány az orvos.

2012. ápr. 4. 16:43

Csajok missed ab után nekem több mint két hónapot kellett várnom a mensire.Én is elmentem már a dokimhoz,de szerencsére minden rendben volt,mondta hogy a műtétet tökéletesen elvégezték,legyek türelemmel meg fog jönni hamarosan.Igaza lett.

Ma kellene beköszöntenie,de eddig még semmi szerencsére :)

38. szivárványocska (válaszként erre: 37. - Lili1983)
2012. ápr. 4. 14:21

huha, hát nekem 28-30 naposak. Mindegy most már ugysem tudok elmenni dokihoz a héten, mert nincs szabadnapom. A magánrendelésen meg képzeld nincs ultrahangos készülék, akkor oda meg minek menjek, ha nem tudnak ugy megnézni. Igy marad a kórház, jobb is legalább nem kell 10 ezret fizetni.

Kb két hete ugy érzem, hogy mindjárt megjön, de még semmi.

37. Lili1983 (válaszként erre: 36. - Szivárványocska)
2012. ápr. 4. 13:13
arra is gondoltam, ez is összefügghet talán azzal, hogy nekem egyébként is hosszú ciklusaim vannak, 33-40 naposak, lehet azért jött meg ilyen későn. Neked milyen hosszúak a ciklusaid?
36. szivárványocska (válaszként erre: 35. - Lili1983)
2012. ápr. 4. 13:01
Szia Lili, nekem február 25-én volt missed ab. Akkkor még várok egy kicsit az orvoshoz menéssel. Hátha megjön hétvégén. Köszi a választ:)
35. Lili1983 (válaszként erre: 32. - Szivárványocska)
2012. ápr. 4. 10:48
Sziasztok! Nekem február 20-án volt missed ab-om, és én is paráztam, hogy nem jön meg. Azt mondta a doki 6 hétnél hogy még várjak 2 hetet, és ha semmi, akkor menjek csak. Tegnap hétfőn a 7.héten megjött, azóta mintha dézsából öntenék... :) Szóval nyugi, biztos meg fog jönni neked is, várj még egy picit.
34. Lencsy (válaszként erre: 16. - A6293a9863)
2012. ápr. 4. 10:34
Dehogy vagytok selejtesek :) A nők nagy százaléka a terhességei során legalább egyszer elvetél . Ezekre a vetélésekre nincs mindig magyarázat , így ezt egyszer történés esetén nem is igazán vizsgálják . Ha többször előfordul akkor mondja az orvos, hogy genetikai vagy egyéb gond lehet és utána néznek ! Az ,hogy nem védekeztek mégsem igazán jön össze , már inkább aggasztó.. Voltatok ez irányban vizsgálaton ? ( bocs ha írtad már , nem olvastam mindent végig ) :)
33. Nikk_1982 (válaszként erre: 31. - Retek3006)
2012. ápr. 4. 10:12

:-D Kisfiam lesz. Jól vagyok, leszámítva az ilyenkor "szokásos" dolgokat, pl gyomorégés, néha nehéz légzés, cipőkötési problémák :-)))

A frontok engem annyira nem viselnek meg, de az elmúlt szeles napok igencsak felpörgették a kis kukist. Egész nap dörömbölt...

2012. ápr. 4. 10:00

Sziasztok lányok.

én is szeretnék csatlakozni hozzátok. Nekem is mint Reteknek elég friss kellemetlen tapasztalatom van a missed ab-vel kapcsolatban. De már túljutottam a nehézségeken, most már csak előre nézek. Alig várom, hogy újra próbálkozhassak, de sajnos még igy 6 hét után sem vérzek. Bár már fogy a türelmem, hamarosan elmegyek dokihoz, hogy megnézessem magam, mi a csudáért nem menstruálok. Annyira feszült vagyok ettől! Szóval hajrá mindenkinek aki babát szeretne! :)

31. Retek3006 (válaszként erre: 30. - Nikk_1982)
2012. ápr. 3. 21:06
Húúúú, a mindenségét:):) Akkor Te már "nagyhasú" vagy:):) Tudod már, hogy fiú vagy kislány? Jól vagy? Hogy viseled a frontokat?
30. Nikk_1982 (válaszként erre: 29. - Retek3006)
2012. ápr. 3. 20:58

29 hetes kismama vagyok az első gyermekemmel :-)

20-án lesz pont egy éve hogy elvesztettem az első babámat, akire fél évet kellett várni. De még csak 7 hetes volt így én valószínűleg könnyebben éltem meg a veszteséget.

2012. ápr. 3. 20:49

Visszaolvastam a hozzászólásokat:)


Norcy, szorítok, hogy holnap jól induljon a napod:)

Nikk, neked van már gyermeked vagy várandós vagy?

28. Nikk_1982 (válaszként erre: 27. - A6293a9863)
2012. ápr. 3. 20:41
Mindig ott lesz, de nem kell hogy mindig fájjon...
27. a6293a9863 (válaszként erre: 22. - Retek3006)
2012. ápr. 3. 20:39

Üdv köztünk!

Sajnálom hogy neked is át kellett mindezt élned.Rettenetes egy érzés.Nekem a 10hét végén derült ki hogy meghalt a babóca,9hetes méretei voltak.

Én sem vettem észre hogy gond lenne,a tüneteim nekem is megmaradtak mindennek ellenére.

Ugyanígy gondolom én is hogy egy újabb babus enyhítheti a fájdalmat.Az a baj hogy ez sosem fog elmúlni,mindig ott lesz a szívedben.

2012. ápr. 3. 20:38
"ismertem" helyett "is mertem"
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook