Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Immunrendszer erősítésére keresek tanácsokat, házi praktikákat fórum

Immunrendszer erősítésére keresek tanácsokat, házi praktikákat (beszélgetős fórum)


10. kistunde (válaszként erre: 9. - Birkill)
2012. ápr. 4. 11:48
Nagyon köszönöm. Mindenképpen kipróbálom:))
9. birkill (válaszként erre: 1. - Kistunde)
2012. ápr. 3. 15:11
Én nagyon szkeptikus vagyok, de nálunk a graepfruit csepp vált be, echinaceával. Nálunk a párom és az 5 éves nagylányom asztmás, gondolhatod, hogy a vírus szezon egy rémálom, főleg a lányom miatt. Októbertől isszák, a gyerek nem volt beteg, a párom 1x, és lényegesen könnyebb lefolyású volt, mint máskor. (Apa évente min. 3x nagyon beteg, a lányom min. 5-6x) Minden este isszák, fenntartóban apa 15 csepp, a lányom 10. Én bárkinek nagyon tudom ajánlani!
2012. ápr. 2. 12:28
Köszönöm a hasznos infókat MINDENKINEK!!!Ne fogjátok vissza magatokat továbbra sem.
7. kistunde (válaszként erre: 3. - 342402de6d)
2012. ápr. 2. 12:27
Amióta ilyen lehangolt, sajnos a szex-hez sincs kedve. Pár hete még ment a napi 3.(Rajtam nem úlik, én lerángatom róla a nadrágot!) Akkor nem volt ilyen kedvetlen!! Most meg.....
2012. ápr. 2. 10:54

Plusz az eredeti svédfüveket megvenni és elkészíteni, mert Magyarországon nem lehet kapni.

Ezt a receptúrát, Dr Samst híres svéd orvosprofesszor állította össze, aki köztudottan 104. éves korában hunyt el, lovaglás közbeni balesetben. De már az Ő szülei, és nagyszülei is matuzsálemi kort értek meg a használatukkal.

2012. ápr. 2. 10:50

Nem csak a fokhagyma, hanem a lila hagyam, most van medvehagyma, ami a fokhagymánál 14. szer erősebb. Megjelent végre a csalán, annak a teája csodákat tud művelni.

Viszont Ne egyen cukrot, cukros ételt, de olyan cukorpótlót sem amiben aszpartam van.

A méz, a nyírfacukor, a nádcukor, stivia tökéletes és ártalmatlan helyettesítői a cukornak, és az aszpartamnak.

2012. ápr. 2. 10:50
...amúgy a grapefruitmag csepp,a nem keserű változatot vegyél, azt nem veszi észre ha teába rakod:)
2012. ápr. 2. 10:45
Szerelem,sok szex....ez a legjobb immunerősítő:))
2. titati (válaszként erre: 1. - Kistunde)
2012. ápr. 2. 10:45

Ha ételben gondolkozol, akkor a fokhagyma a legjobb immunerősítő.

Ezt kapszulában is adhatod neki :-)

Meg nyomassátok a C vitamint :-)

2012. ápr. 2. 10:42
A párom kamion sofőt. Jön a tavasz, valamilyen allergiája is van(pollen,növény...nem tudom), de képtelenség elcipelni az orvoshoz. Lábon hordta ki az influenzát is. Most rossz a közérzete, fáradékony, sáppadt, fáj a gyomra, puffad. Segítsetek, adjatok tanácsot, milyen vitamint tuszkoljak bele, ami rövid időn belül javulást eredményez. A vitaminokat még csak cak megeszi. Vagy mit főzzek neki, ami erősíti az immunrendszerét?? Vagy még olyan dolgok jöhetnek szóba, amit bele tudok csempészni az ételébe,nincs íze, és nem veszi észre. Várok minden házi praktikát,ötletet, bevált családi receptet!!! Ne fogjátok vissza magatokat!! Minden érdekel!! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK, AKI HOZZÁSZÓL ÉPÍTŐ ÖTLETTEL!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook