Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek a Perfect six fogyibogyót? fórum

Ismeritek a Perfect six fogyibogyót? (beszélgetős fórum)


16. Icus0
2014. ápr. 12. 19:54

sziasztok!

kinek, h hatott? mennyi ment le tőle?

akinek hatott az irjon nekem üzit lécci,

15. Icus0 (válaszként erre: 13. - Andyka34)
2014. ápr. 12. 19:21

szia


mesélnél nekem a Perfect Six ről?

14. nezozsuzsa (válaszként erre: 11. - Csacsa55)
2012. aug. 29. 11:20
Szia! Hol vetted az EXPBodyt? Jelenleg hol tartasz a fogyással? Köszönöm a válaszod!
2012. júl. 12. 12:15

Ha érdekel valakit nekem bevált a perfect six!

Azért választottam mert nem csodákat hanem reális dolgokat ígért, étvágy csökkentés stb.

A Perfect Six-nek nincs köze a perfect slimhez.

12. vvani
2012. júl. 12. 08:29

Kedves Ditta01!


A cikk amit linkeltél az a Perfect Slim, ami NEM összekeverednő a Perfect Six-el! A Perfect Slim-ről már én is sok rosszat hallottam, ezért jártam jobban utána, és választottam a Perfect Six-et, mondom én szedem már 3 hete és semmi rosszról nem tudok beszámolni, kevesebbet eszek és a nadrág ami télen még feszült rajtam most pont jó :) én -4 kgnál tartok, mellette diétázok és kocogok. Csacsa55, a weboldalukon részletesen is utána tudsz olvasni :) perfectsix.hu

2012. júl. 10. 19:57
Sajnos azt nem ismerem,de érdekel! Van már tapasztalat?Mennyi idő alatt,hány kg fogyás? Diéta,sport? 1adag-hány nap,mi az ára? Én most éppen az EXPBodyt kezdtem használni,az 1enlőre valós és bitang jó!Még nincs csalódás - szerencsére,végre...:)
2012. júl. 10. 19:10
Eddig nem hallottam róla, de most már kíváncsi lettem.. :)
2012. júl. 10. 19:03
Szerintem hasonló tapasztalatok születnek majd a Perfect six-el is. Általában minden fogyókúrás terméknél a végeredmény az elégedetlen, becsapott vevő. Tapasztalatból mondom. Megjártam az african mangóval nagyon megjártam, azóta ha megjelenik valami csodaszer reklámja a postaládámban, rögtön rákeresek a neten. A végeredmény pedig mindig ugyanaz. Mióta ezt a módszert használom, azóta nem vettem egy fogyókúrás terméket sem. :)
2012. júl. 10. 18:58

Mielőtt megveszitek, olvassátok el ezt a fórumot:

[link]

2012. júl. 4. 11:44

Hello, én úgy hallottam, hogy Dombi is ezzel fogyott, és valljuk be az igen látványos. Ezért rendeltem én is. 2 hete szedem, bár a dobozon azt javasolják napi2x reggel és este, és csak reggel szoktam bevenni. A tapasztalataim a következők:

- ritkábban vagyok éhes

- ha éhes vagyok akkor sokszor elmúlik ha iszok 1 pohár vizet, vagy kakaót (édesítővel)

- ha eszek, szó szerint pár falattól jól lakok


Bár jómagam még nem látok változást, a párom már megdícsért, hogy látszik, hogy fogytam! Na de ez nekem nem elég nem állok le az álomsúlyig úgyhogy én bízom magamban és a Perfect Six-ben :) mert persze ahogy az előttem szóló is mondta csodaszer nem létezik (az csak az akaraterő) de segítség az igen!!!

2012. jún. 20. 20:14

Szia!


Én 3 hete szedem. Szeretem mert régebben mást is próbáltam amitől jócskán megemelkedett a vérnyomásom...Ettől nem, és valóban kevesebbet eszek mint ezelőtt. Tudni kell, hogy én imádok enni, szépen lassan haladok a célom felé. Lényeg a lényeg ritkábban vagyok éhes, sokkal kevesebbet eszek, és az édességet sem kívánom annyira!!!!

5. andyka34 (válaszként erre: 1. - Szemmelver)
2012. ápr. 11. 20:13

Szia!

Én 4 napja kezdtem el szedni,most mintha kevesebbet ennék,de még várnék az eredménnyel.

:)

2012. ápr. 2. 09:15

Szia, nincs benne semmi egészségtelen, ha igaz ami le van írva a honlapon. Sima vitamin, TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐ. Önmagában ettől nem fog senki fogyni, ahogy más bogyótól sem.

(Bár cukorbetegeknek orvossal kéne konzultálni mielőtt elkezdenek extra krómot szedni úgy tudom)

2012. ápr. 2. 08:57
sajna én sem, ezért sszerettem volna tapasztalatokat
2012. ápr. 2. 08:26
nem
2012. ápr. 2. 08:03
Ismeritek a Perfect six fogyibogyót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook