Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Infraszaunát vásárolnék, milyet? Teraszra tehetem, ami egy oldalról nyitott? fórum

Infraszaunát vásárolnék, milyet? Teraszra tehetem, ami egy oldalról nyitott? (tudásbázis kérdés)


6. naty77 (válaszként erre: 5. - Barbi6)
2012. ápr. 2. 09:18

Milyen fűtőrendszer van benne? Régi vagy már carbon!?


Az egyik üzlet válaszolt hogy lehet kint csak lassan fűt fel. Mondjuk most jó idő jön,tehát egy darabig ez nem gond. De ősztől igen.

2012. ápr. 2. 07:04

Sziasztok!

Nekünk a pincében van infra szauna,de nem tudjuk használni,mert 15 fok körül van ott a hőmérséklet és több mint egy óra mire felmelegszik,de nem teljesen.Ugyanaz a szauna van a barátnőmnek a szobában 20 pec alatt felfűt.A teraszon sincs sokszor melegebb...

4. bnedora (válaszként erre: 3. - Naty77)
2012. ápr. 1. 19:23
A küldött linkben látható szabadban is elhelyezhető, de az tetővel van ellátva. Konkrétan félig zárt teraszra milyen lehetőségű van, nem láttam, talán az üzletet kellene felhívni.
3. naty77 (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2012. ápr. 1. 19:12

köszi. a netet végignéztem, egy helyen írták, hogy szabadba ne, máshol írták hogyan kell lekezelni hozzá, de nem tudom ez mindre igaz-e.

a többi oldalon nem lettem okosabb. :(

2012. ápr. 1. 19:07
Én még nem láttam szabadban infraszaunát, de az üzletben biztosan megmondják, sőt ha rákeressel a neten, biztosan találsz ott is leírást a használatáról.
2012. ápr. 1. 14:46
Infraszaunát vásárolnék, milyet? Teraszra tehetem, ami egy oldalról nyitott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook