Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha bejelentettem, hogy magam után fizetem a TB-t, de még nem küldtek csekket csak határozatot, attól még ellát az orvos? fórum

Ha bejelentettem, hogy magam után fizetem a TB-t, de még nem küldtek csekket csak határozatot, attól még ellát az orvos? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 1. 08:53
Onnantól számítva biztosított vagy ahogy bejelentkezel arra h magad után fizesd a tbt tehát február 1től ugyan úgy van eü ellátásod
2012. ápr. 1. 08:39

Megkérném, de most nincs erre időm. :\

Fontos lett volna eljutnom orvoshoz, de ugye azok a r*hadt csekkek...

Nekem azt mondták, mikor voltam bent, hogy adnak egy papírt, töltsem ki, küldjem el, válaszolnak rá és majd küldik a csekkeket.

Hát minden meg volt csak a csekkek nem.


Bemennék, ha nem állna ezer felé a fejem.

Anyuék miatt, most semmire sincs időm.

Ha írok meghatalmazást, más is bemehet helyettem?

2012. ápr. 1. 08:21
Tünci kérd meg a a Huszár utcán az ingyenes egészségügyi ellátást én is azt kapom 1 évre adják meg
2012. ápr. 1. 07:57
Én egy évig fizettem nekem is be kellet menni utána küldtek havi 6300 pár ft Most szültem egy honapja
2012. ápr. 1. 07:52
Utalni is lehet, apeh.hu-n fenn vannak a számlaszámok! De küldik azt a csekket hamarosan, ha van ügyfélkapud már elektronikusan is lehet csekket igényelni. Általában 1 hét alatt megvannak a csekkek!
2012. ápr. 1. 07:43

Amikor én fizettem magamnak anno nekem be kellett mennem a csekkért mert nem küldték:(

Ez jó kérdés szerintem ha tudsz kérdezd meg személyesen az Apeh nál az a biztos.Szerintem csak a fizetéstől számítasz jogosultnak de ezt csak én gondolom

2012. ápr. 1. 07:42

A TB kártya elég az orvosnál.

Lassú az ügymenet, küldik a csekket, visszamenőleg befizeted.

A helyi kirendeltsághez is bemehetsz, soron kívűl adnak csekket, csak az adókártya és személyi kell hozzá, ha nagyon aggódsz.

2012. ápr. 1. 07:38

Sziasztok.

A lényeg, januárban kitöltöttem egy papírt, hogy magamnak szeretném fizetni a TB-m februártól.

Elküldtem az APEH-hoz, két hét múlva meg is kaptam a levelem, lepecsételve, viszont csekket azóta sem.


Ilyenkor mi a helyzet? Jogosult vagyok az orvosi ellátásra? Be telefonáltam már, azt mondták, majd küldik a csekkeket.

Elég ha felmutatom az orvosnál a papírt és ellát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook