Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eccer volt, hol nem volt... fórum

Eccer volt, hol nem volt... (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
11119. mimma (válaszként erre: 11118. - Guruljka)
2016. okt. 31. 18:32
A nap az sütött, meg a hideg is. Én fáztam - és fázok is - a fűtés ellenére is. Egyre fázósabb lettem.
11118. Guruljka
2016. okt. 31. 12:28

Szervusz Mimma!


Remélem, nálatok is szép napsütés és kellemes meleg van, mint itt. :D

11117. mimma
2016. okt. 31. 10:30

Szervusztok!


Szép napot Mindenkinek.

11116. csemár
2016. okt. 31. 06:24
Jó reggelt, szép napot!
11115. Guruljka
2016. okt. 30. 10:21

Majd megtalálod... De így is értjük!


Szép napot kívánok!

11114. csemár
2016. okt. 30. 06:52
Joo reggelt kiivaanok, ees szeep napot! (Egy idegen billentyuzeten keresgeelem a betuket...)
11113. Guruljka
2016. okt. 28. 10:12

Hideg lett egy kicsikét...


Szép napot, jókedvet kívánok!

11112. csemár
2016. okt. 28. 09:02
Nagyon szép napot kívánok mindenkinek!
11111. Guruljka
2016. okt. 27. 13:52

Gyönyörű napsütéses őszi napunk van.


Külön öröm is ért ma. (Munkám érkezett.)


Hasonlóan szép és örömös napot kívánok az Eccer-eseknek és minden erre járónak! :D

11110. csemár
2016. okt. 27. 06:00
Jó reggelt, szép napot!
11109. Guruljka
2016. okt. 26. 14:21

További szép napot kívánok!


Bizony, ősz van.


Az idén úgy látom, rendes volt a tavasz is, a nyár is. Most az ősz is ősz...


Remélem, a tél is rendes lesz: nem túl hideg, de megfelelő. :D

11108. csemár
2016. okt. 26. 07:02

Jó reggelt!


Tegnap szép időnk volt, Guruljka. Enyhe, napsütéses. (És egy kicsit szeles...) A köd tegnapelőtt volt, jól bele is adagolt a fákon a leveleknek. Mára pedig ideért az eső...


Szép napot kívánok mindenkinek, aki ma idenéz! :-)

11107. Guruljka
2016. okt. 25. 12:43

Szép napot kívánok!


Itt kicsit ködös az idő. Remélem, nálatok szép napsütés van!

11106. csemár
2016. okt. 25. 07:30
Jó reggelt, szép napot!
11105. Guruljka (válaszként erre: 11104. - Csemár)
2016. okt. 24. 14:00

Csemár Kedves, összesen 3 tálból ehetnek nálam a cicák. Igaz, majd mindegyiknek megvan a háromból a kedvence, de nem marad éhen, akit Baka elmorog. :D

(Most itt alszik a melegítőfelsőmbe dugva, mert kétszer reszketett ma már odakint.)


Az az angyali, ahogy a nagyobb cicák előbb visszahőkölnek a morgásra, és hosszasan nézik, próbálják "megfejteni", mi ez az irigység. Az szokott morogni, akinek egere van! De látják, hogy ez a picike, és kivétel nélkül elfordul mind, még a pofozkodós öregebb csaj is, és elkönyvelik: "biztos nagyon éhes..."


Tegnap sült csirkét ettünk, egy falatkányit felaprítottam Bakának. Tudtommal ilyet még nem evett, előbb szaglászta, majd megnyalintotta, ezután befalta. :D (Külön kapta, a többiektől távol.) És ettől olyannyira kedvet kapott az evéshez, hogy a kedvenc nagy táljából is hosszasan falatozott. (Abban éri el kényelmesen az ennikéjét.)

11104. csemár
2016. okt. 24. 06:34

Jó reggelt!


Guruljka! Ez a Bakaci angyali egy jószág! Remélem, előbb vagy utóbb felhagy azzal a barátságtalan gesztussal, hogy a többieket elmorogja a kaja mellől! Mert, ugye, mégiscsak...! Micsoda antiszociális viselkedés ez egy kicsi cickótól!


Szép napot, Ecceresek!

11103. Guruljka
2016. okt. 23. 13:00

A lényeget elfelejtettem!

Estére értem haza, a közlekedés miatt. A fiam egy kis videóval fogadott, amit a telefonjával vett fel.

Bakacin, Bakacica volt látható, amint eszik a cicatálból és morog hozzá, mint régen!


Az előzmény, hogy néhány napja már a többiek között szeretett aludni, és azok megszeretgették, többen is meg-megnyalogatták. Mintha örültek volna, hogy jobban van.

A tegnapi napon a fiamnak szombati műszakja volt, előbb indult és előbb is ért haza, mint én. Lelkére kötöttem, törődjön Bakával, akit a saját biztonság kedvéért becsuktam a szállítóketrecbe, mert hajlamos kimenni a hidegbe, és akár kint is felejti magát, aztán még percekig reszket, miután behoztam. Hát miután alaposan megetettem a fecskendőből, becsukta, őkelmét, és nyilván éhes is volt meg mérges is, mire a fiam kiengedte... :D

Az L-karnitint még kapja azért. :D


Remélhetően most már hamar összeszedi magát, talán túl vagyunk a nehezén. :D (El ne kiabáljam.)

11102. Guruljka
2016. okt. 23. 12:43

Kedves Csemár, bizony az egyetemre siettem tegnap reggel, miután a fiam munkába indult.


Keserves volt az alig pár órányi alvás után, de kárpótoltak a remek órák.


Az egyik tanárnővel is összefutottam, akivel nem volt óra, de jó volt a találkozás, mert egyeztettünk egy másik vizsgatémát, ami mindkettőnknek fekszik. Ő az irodalmat kevéssé szereti, megállapodtunk a szecesszió témájában, ebből kell prezentáció formájában beadnom a tárgy záródolgozatát.

11101. csemár
2016. okt. 23. 07:37
Jó reggelt, szép napot!
11100. csemár
2016. okt. 22. 06:27

Jó reggelt!


Szia, Guruljka! Ezen a korai órán Te itt? :-) Talán utazol?


Cseppet se csodálom, hogy Kafka nem a kedvenced, nekem se az! (Csak annyit olvastam tőle, amennyit muszáj volt, egy sorral se többet!)


Az időjárás most nálunk olyan, mint ott nálatok tegnap: hideg nincsen ugyan, de az eső esik kitartóan...


Szép napot kívánok mindenkinek, aki ma idetalál! :-)

11099. Guruljka
2016. okt. 22. 05:03
Jó reggelt, szép hétvégét kívánok mindenkinek!
11098. Guruljka
2016. okt. 21. 12:19

Szép napot kívánok minden ide betérőnek!


Itt vigasztalanul esik az eső, de remélem, legalább másoknál kicsivel jobb idő van.


Nagy hideg legalább nincs. Volt év a közelmúltban, amikor október közepén már havazott, igaz, akkor sem maradt meg sokáig.

11097. csemár
2016. okt. 21. 06:23
Jó reggelt, szép napot!
11096. Guruljka (válaszként erre: 11095. - Csemár)
2016. okt. 20. 13:30

Szép napot kívánok!


Igyekszem megnyugodni, miután megállapítottam, hogy kész, valóban megteltem Kafkával, és a sűrűn nyomtatott 5 oldalas írását egy éneklő egérről, egy átlagos egér szemszögéből leírva, már nem vagyok képes befogadni. Nem! Valami módon minden más író mellett, ellenében és dacára, kizárólag Kafkát elemzünk, két tanárnőnél is, már az első félévünk óta. Hát már nem bírom. Minden tiszteltem mellett, nem bírom elolvasni az éneklő egeret, mert már az ép eszemet féltem. És nem érdekel sem Kafka sanyarú gyerekkora, sem zakkant és meghasonlott elméje.


Baka köszönjük szépen, egyre jobban van, igyekszem válogatott recepteket kitalálni, amik fecskendőből etethetők, mert még mindig nem akar darabosat enni. Ha nem ízlik neki a menü, elég erőteljesen képes már elhárítani. Szépek közlekedik ki-be, nem érti, hogy miért van kind hideg, talán azt várja, hogy ahogy nyáron egy felhő elvonulása után megint melegebb lett, most is ez fog történni?


A kis képe megint a nagy szemű, pisze orrú, ellenállhatatlan kiscica-pofácska, mosdani is tud ügyesen, de némelyik nagyobb cicám is igazít néha rajta. Azaz egyre jobban néz ki, csak soványka még. Remélem, a javulás folyamatos marad, és enni is fog hamarosan.

11095. csemár
2016. okt. 20. 06:19

Vidám jó reggelt!


Guruljka kedves, köszönöm, hogy kora reggel megnevettettél!


Amilyen a kezdet, legyen olyan a folytatás! Szép napot kívánok mindannyiunknak! (Baka cicát is ide értve!)

11094. Guruljka
2016. okt. 20. 01:11

Nevessünk!


"Bevásárlóközpont, este fél nyolc, üveges szemű melósok, vörös szemű-elfolyt sminkű irodacicák, kétcekkeres anyukák, fejhangon visító gyerekek...

Egyik 4 éves forma tavalybarnult gyerek a bevásárlószekérrel rohangál fel-alá, koccol polcot, állványt, nagymamát. Anyuka hiába szól rá, hogy Hozéarmandó hagyd már abba, mert nyakon b@szlak, a gyerek rá se ránt.

Mikor már harmadszor húz el mellettem becsapódási pályán, és harmadszor rántom el előle a lányomat, visszatértében elébe állok, és nevelő üzemmódba kapcsolok.

Kiscsávó lendületből csapódik nekem, de a 130 kilóm ellen esélye sincs. Viszont felkenődik a kocsi hátuljára, és már veszi is a nagy levegőt az ordításhoz.

Kihasználom a másodperces csendet, és rábömbölök, hogy most pedig beteszlek a zsákomba, és elviszlek a vérnyulaknak, mert rossz gyerek vagy, és nem hallgatsz anyukádra. A gyereknek arcára fagy a "rákamellyedbeteg*ci" ordítás, és nagyra nyílt szemekkel néz. Én pedig támadok, mint egy csillagromboló, megcsörgetve a hátizsákomban levő szerszámokat, hagy fosson az ebadta.

Na gyere, mordulok rá kétszáz decibellel, ugrás ide bele, látom nem hitted el a zsákos bácsit, hát most rászaladtál, kiscsákó!

És nyitom a zsákot, erősen bízva benne, hogy egy: időben elrohan, mert mi a fenét csinálok, ha mégsem, kettő: nem veszi észre a fémtartalmat, mert akkor magától belemászik érte.

Mákom van, Hozéarmandó megfordul és rohan az anyucihoz, eltűnve a harmincöt uv-zöld és hupipiros aranyszegélyű rokolya között. Anyuci rám néz, arca vörös, szeme könnyben úszik...a visszafojtott röhögéstől. Miközben a purdé próbál visszabújni ahonnan jött, összekacsintunk, lendületesen odalököm a kocsiját, és én jobbra, ő balra el. A pénztárnál még egyszer messziről észrevesszük egymást, fülig ér a szája, a kissrác pedig erősen magába szállva angyalként tolja a kocsit.

Kifelé menet kapok a biztonsági főnöktől is egy lájkot, majd a saját kocsimban ülve a lánykám megtört hangon szól:

Apa, mindig féltem a zsákos embertől... ha tudtam volna, hogy te vagy...

Ráharapok a kormányra, hogy ne visítsak a röhögéstől, erre ez a kis mocsok már alámvág:

-Amúgy engem hova a túróba vittél volna?? :) "

11093. Guruljka
2016. okt. 19. 13:54

Szép napot kívánok!


Ugye mindenki jól van? kellemes, szép őszi napunk van!

11092. csemár
2016. okt. 19. 06:22
Jó reggelt, szép napot!
11091. csemár (válaszként erre: 11090. - Guruljka)
2016. okt. 19. 06:22
Köszönöm! :-)
11090. Guruljka
2016. okt. 18. 19:23
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook