Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eccer volt, hol nem volt... fórum

Eccer volt, hol nem volt... (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
11569. Guruljka
2017. máj. 5. 17:11

Csemár Kedves, végül kiderült, hogy a régebben eltávolított vírusirtó olyan kis részt hagy a gépben, amely lassítja és gonoszkodik.

Évek óta használom a tisztító programot, amelynek vírusirtó változata olcsón előfizethető. Erre fizettem elő, és töröltem a drágán ajánlkozó antivírust. Nagyon nehezen, de sikerült végül az elrejtett kis maradékot is törölni. És lám, rendbe is jött minden. Külön öröm, hogy itthon és magamtól sikerült.

11568. csemár
2017. máj. 5. 06:27

Szervusz, Guruljka!

El nem tudtam gondolni, miért nem jöttél a napokban! Ha csak az az ok, hogy nagytakarítás van a gépeden, akkor jó!


De merre jár a többi "ecceres" Barátnőnk?!


Akárhol is, Nekik is, nekünk is:

Jó reggelt, szép napot!

11567. Guruljka
2017. máj. 4. 17:04

Szép estét kívánok!

Napok óta alig van netem. Nagytakarítás fut e gépemen, remélhetően estére már rendbe jön...


Dolgozni se tudok a kellő sebességgel, úgyhogy megyek is. Csak beköszöntem.

11566. csemár
2017. máj. 4. 06:23
Jó reggelt, szép napot!
11565. csemár
2017. máj. 3. 06:58
Jó reggelt és szép napot kívánok!
11564. csemár
2017. máj. 2. 06:28
Jó reggelt, szép napot!
11563. Guruljka
2017. máj. 1. 16:56
Mindenkinek szép napot kívánok!
11562. csemár
2017. máj. 1. 05:37

Jó reggelt!


Szervusztok, Ecceresek! Szervusz Május!


Borús és hűvös a reggel, esőt mára nem jósoltak. (Ha jól tudom... :-D De inkább nem nézem meg az előrejelzést! Maradjunk annyiban, hogy MA NEM LESZ ESŐ! Már csak a majálisozók miatt sem!)


Szép napot kívánok mindenkinek, aki erre jár ma!

11561. mimma
2017. ápr. 30. 20:55

Szép estét! Szervusztok!


Kedves Csemár!


Köszönöm kedves szavaidat. Jól esett olvasni.


Ma szépen sütött a nap, már ez is örömmel töltött el. Ilyenkor nagyon szeretem ha rám süt, de nyáron már nagyon rossz. Olyankor igyekszem minél szélesebb karimájú kalapot használni. Tavalyelőtt elhagytam egyet, mert leültem egy padra ami forró volt és alám tettem a kalpagom. Ahogy megjött a busz felugrottam és kalap ottmaradt. Azóta sem kaptam olyan széles karimájút. Valaki jól járt vele, ez vigasztalt.

Jó lenne ha holnap szép időnk lenne.

11560. Guruljka
2017. ápr. 30. 06:38

Jó reggelt!


Hamarosan indulok: kis találkozóra. Majd este jövök!

11559. csemár
2017. ápr. 30. 06:04
Jó reggelt, szép napot kívánok mindannyiunknak!
11558. Guruljka
2017. ápr. 29. 13:30

Szép napot kívánok!


Remélem, találunk megoldást. A helybeli fogorvosban egyikünk sem bízik.

Baleseti ellátásban elvileg ingyenes a fogtechnikai ellátás is, és a fogorvos is lehet másik, ha elvállalja. Most viszont ünnepnap a hétfő is.

11557. csemár
2017. ápr. 29. 05:59
Jó reggelt, szép napot!
11556. csemár (válaszként erre: 11555. - Guruljka)
2017. ápr. 29. 05:58

Köszönöm! (Majdcsak kiheverem a sikert! :-D)


Szegény gyerek! Tudom, hogy nem vigasz, de elmesélem: a lányom járt ugyanígy a fogával. Hintázott a széken, és felborult, arccal előre. (Történt ez vagy 20 évvel ezelőtt...) Fájt neki, igencsak fájt, de csak akkor fakadt sírva, mikor belenézett a tükörbe... Rohanás a fogorvoshoz, hogy "ragassza vissza" a letört fél fogat!! Az orvos elkezdett hahotázni az ötletünktől... Aztán csinált egy olyan fogpótlást, hogy a lányom egészen a múlt hét végéig vígan elvolt vele, most kapott egy új "félfogat". (Azaz koronát a fél fogára.)

Úgyhogy: nyugalom, rendbe lehet tenni az ilyesmit, fő, hogy nem lett nagyobb baj.

11555. Guruljka
2017. ápr. 28. 14:23

Kedves Csemár, bent se fogták. A koponyaröntgen azt mutatta, amit tudtunk: a fogorvosi kezelés elkerülhetetlen. Törés nincs, az egyik fogát kivéve, ami keresztben eltört...


Gratulálok a sikeres túrához!

11554. csemár
2017. ápr. 28. 06:44

Jó reggelt!


Guruljka kedves! Gyors gyógyulást kívánok a fiadnak! Remélem, már hazaengedték a kórházból!


Milyen apróság ehhez képest az, amit tegnap emlegettem, hogy "terveim" vannak!

Végül is nem alakult túl rosszul, hogy nekivágtam a tervezett hosszabb gyalogtúrának, a tavalyi sérülésem után először... (Igaz, ma kicsit úgy érzem magam, mintha jól elagyabugyáltak volna, de megvan az elégtétel: teljesítettem a tervet! :-)


Szép napot kívánok mindannyiunknak!

11553. Guruljka
2017. ápr. 27. 15:58
Mára már jobban látszott, hogy csak egy fogának a fele tört le, és a fogsora kicsit girbegurba lett. A seb, ami rövid ideig vérzett, csak egy kis felrepedés a szájában. Az ajka duzzadt, más nem is látszik kívülről. Most a sürgősségin van.
11552. Guruljka
2017. ápr. 27. 06:42

Kíváncsian várom...


A fiam ma bemegy a sürgősségire, hajnalban hatalmasat esett a konyhában. Megbotlott, arccal esett a pult sarkának. Csúnyán sérült a szája, több foga le- és kitört.

11551. csemár (válaszként erre: 11548. - Csemár)
2017. ápr. 27. 06:10
Jav.: "...ha eléggé hosszan él..."
11550. csemár
2017. ápr. 27. 06:04

Lányok!

Ha tudnátok MEKKORA tervem van mára!

Majd utólag beszámolok róla! (Elkiabálni nem merem... :-D)


Legyen szép napunk!

(És teljesüljenek a terveink! :-D)

11549. csemár (válaszként erre: 11547. - Guruljka)
2017. ápr. 27. 06:02

Jó reggelt, Guruljka!


Ugyehogy Rád fért a pihenés! Hiába, az, amit te az utóbbi napokban műveltél, eléggé kímerítő volt! Legalább a géped viselkedhetett volna rendesebben, hogy "megspórolhattad" volna ezeket a plusz hónapokat!


Szép napot kívánok Neked is!

11548. csemár (válaszként erre: 11546. - Mimma)
2017. ápr. 27. 05:59

Szia, Mimma!


Szomorúkat írsz! Olyan beletörődéses... :-(

Sajnálom...

Nyilván egy sor csalódás van a szavaid mögött. Ilyesmiből viszont, gondolom sejted, mindenkinek kijut, ha elég hosszan én ezen a földön...

Legyen szép napod!

11547. Guruljka
2017. ápr. 27. 03:34

Ami azt illeti, ma remek nagyot aludtam. Kicsit csodálkoztam is, hogy a testem mennyire tiltakozott a felkelés ellen, pedig a fejem szerint már keltem volna. Hát aludtam tovább.


Utána a gépemen kellett több órás tisztogatást végezni, mostanában időhiány miatt elhanyagoltam.

11546. mimma (válaszként erre: 11534. - Csemár)
2017. ápr. 26. 12:06

Szép napot! Szervusztok!


Kedves Csemár! Az ünnepeket jóformán mindig egyedül a 4 fal között töltöm. Nem jókedvemből, elhiheted. Nekem mindig is a család lett volna a legfontosabb, de úgy látszik csak nekem. Nem baj, mondom most már. Mindent meg lehet/ne szokni egyszer valamikor.

Ez a Húsvét most nagyon "rosszul" érintett, de túléltem hál Istennek, habár nagyon hosszú volt.

Előtte kórházban voltam hosszabb ideig, nem látogatott senki a családból (már ha van ilyen), de rám nézett a volt kolléganőm és egy másik ismerősöm. Ez is valami! és ez nem is kis dolog.


Szép idő van felénk, süt a napocska, fú a szél. Majd kiderül mindjárt milyen is odakint az idő, mert menésem lesz ide-oda.

11545. csemár
2017. ápr. 26. 07:45

Jó reggelt!


Guruljka, kedves!

Rendes tanárnőd van! És szeptemberig rengeteg idő...! Ugye mos tazért egy kicsit pihenni is fogsz?!


Szép napot kívánok mindannyiunknak!

11544. Guruljka (válaszként erre: 11543. - Csemár)
2017. ápr. 25. 19:22

Megérkezett a válasz. És egy remek javaslat: adjam be a dolgozatot szeptemberben, addig jobban össze tudom rakni, mert nem áll össze a szerkezet, és idő hiányában csak internetes hivatkozások vannak benne, kell pár nap a könyvtárban is. A hab a tortán az, hogy júniusban sok konzultációs lehetőség lesz, mert a tanárnő ráér, és kicsit korrepetál a számítógép (Word) kezelésében is.

Én ezt hatalmas megkönnyebbüléssel veszem, mert május folyamán beadom a beadandókat és zárom a tanévet, és ott lesz a nyár a szakdolgozatra és a záróvizsga-készülésre, tehermentesen. Nem is szólva a nyári kurzusról egy kiváló tanárral.


Ha meg már eddig megvoltam diploma nélkül, szeptemberig már csak kibírom... :D

11543. csemár (válaszként erre: 11542. - Guruljka)
2017. ápr. 25. 06:30
Pihenj jól! Rászolgáltál!
11542. Guruljka
2017. ápr. 25. 06:27

Épp az előbb elküldtem a konzulens tanárnőnek a teljesen kész szakdolgozatot.

Kicsit reszketek, hogy jóváhagyja-e és mikor válaszol. Ha még javítást kér, arra igen kevés idő marad.

A holnapi napon, szerdán, 26-án be kell adnom a dolgozatot a tanszéken. Köttetni is kell, de az csak egy órát vesz igénybe az egyetemi papírboltban.

Délelőtt elvileg találkozhatom a konzulens tanárnővel.


Most elzengek egy hálaimát és bebújok az ágyamba.

Megcselekedtem, amit - megkövetelt a haza képviseletében az Egyetem.

11541. csemár
2017. ápr. 25. 06:18

Jó reggelt!


Igazad volt, Guruljka, valóban gyorsan megtalálták, megjavították, csak éppen csúszott a heti nagymosásom, ma fogom pótolni. (Pedig "kedden nem mosunk, ugye, mert az a Szent Antal napja"... - mondogatta egykoron nagyanyám...)


Kibírta a szemed a hosszú-hosszú ügyködést??


Legyen szép napunk!

11540. Guruljka (válaszként erre: 11539. - Csemár)
2017. ápr. 24. 18:16

Egy csőtörést gyorsan szoktak javítani. Csak kényelmetlen, ha váratlanul éri az embert az elzárás.


Elküldtem a dolgozatot még fél nyolckor, de maradt még jó pár formai javítani való. Azokat ma megcsinálom.

❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook