Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeret vagy nem szeret, tudja az éééég fórum

Szeret vagy nem szeret, tudja az éééég (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 2. 07:13
Én semmiképp nem kezdenék olyan pasival,aki nem tud normálisan hozzám szólni,bárkinek a társaságában vagyunk,hanem flegmáskodik-pl.akár haverok előtt,vagy ahogy most írod :a barátnője előtt.Mekkora papucs,hogy így behajol a csajának,hogy ne legyen hiszti..ez nem férfias viselkedés.
21. bnedora (válaszként erre: 19. - Pillangó86pillangó)
2012. ápr. 1. 16:29
Ez biztosan így van, bár meg lehet beszélni a szüleiddel. Én úgy érzem, hogy neked tetszik a srác, és te akarod megszerezni magadnak.
20. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. ápr. 1. 15:22
Szerintem amíg te nem vagy független és ő sem addig hagyd békén...
19. pillangó86pillangó (válaszként erre: 18. - Dius_83)
2012. ápr. 1. 14:16
"sajnos" mivel a szülieim háza nem én döntöm el h ki alszik itt vagy ki nem.
2012. ápr. 1. 11:48

Bocsi, azt hittem ha több éves a kapcsolat akkor együtt éltek.

De így sem jobb a helyzet. Több éves párkapcsolat, és más pasi alszik nálad. Csoda hogy a kedvesed engedi. Vagy nagyon szeret vagy nagyon megbízik benned, vagy ennyire nem érdekli az egész.

17. pillangó86pillangó (válaszként erre: 16. - Dius_83)
2012. ápr. 1. 11:29
A szüleimmel élek, nem a barátommal!
16. dius_83 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. ápr. 1. 09:49

Nagy kavar ez az egész, a leírásod alapján csak látszat kapcsolat mindenkié. Főleg a tiéd!

Nekem már az is elég furcsa, hogy nálad, nálatok alszik egy pasi mikor a kedveseddel vagy. Nálam ilyen meg sem történhetne. Ha más városból jön a munka vagy bármi más miatt, intézze úgy az ügyeit hogy haza is tudjon menni. Legfeljebb hamarabb otthagyja a kis társaságot mint mások.

Az meg hogy a kedvese hisztis, meg nem szeretik a munkahelyén csak egy dolog. Valamiért mégis csak vele van. Az első mondatodból kitűnk hogy igecsak odáig vagy érte, és gondolom ezt már a srác is észrevette. Ha szoktatok beszélgetni biztosan tudja azt is hogy a te kapcsolatod nem áll éppen stabil lábakon, úgyhogy ha annyira bejönnél neki, vagy kellenél, akkor szerintem lépne. De nem teszi. Vajon miért?

2012. ápr. 1. 08:28
szeret, nem szeret, talán, mégse, lehet, és kezdődik előröl a virág majd megmondja
14. 85a4a01a64 (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2012. márc. 31. 22:58

Biztos valamiért szereti. Gondolom nem kötelező vele lennie. Ha annyira szerelmes lenne más nőbe és bejönne neki már rég otthagyta volna .


Szerintem .

13. 85a4a01a64 (válaszként erre: 1. - Pillangó86pillangó)
2012. márc. 31. 22:57

Várd meg míg kezdeményez. Ha tetszel neki még a legszégyenlősebb pasi is próbálkozna, ha nem akkor meg szimplán udvarias.

Sok esélye lett volna már, ha egy helyen dolgoztok. A barátnőjét meg szereti valamiért az nem a te dolgod, hogy mit szeret rajta. Szerinted hisztis p..a lehet mások szerint meg te vagy az.

2012. márc. 31. 22:56
Tépkedd le egy virág szirmait, és számold ki!
11. pillangó86pillangó (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2012. márc. 31. 22:51
Én se vagyok tökéletes, na de a csajszi...Gondolkodtam rajta én is, hogy lehet az miatt csinálja mert nehogy féltékeny legyen. Kéne a pasikhoz egy szótár :)
10. 6b006fc769 (válaszként erre: 9. - Pillangó86pillangó)
2012. márc. 31. 22:46

öcsémnek volt olyan csaja, aki már attól tüzet okádott, ha tesóm átengedett egy korban potenciális szexpartnert a zebrán.

Szóval lehet, hogy a srác különben normális- amikor magában van - de a nője előtt nem.

Meg az is lehet, hogy félre akar kufircolni, mert bár nem unja a sárkánykát, csak úgy gondolja, jár neki a változatosság

9. pillangó86pillangó (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2012. márc. 31. 22:37
ne ilyen irodás munkahelyre gondolj. amúgy meg nem vagyok hülye, hogy csak azért feltételezem h valami van mert másképpen szólt. de tény és ezt mások is mondják, hogy a barátnője elött nem szól hozzám vagy ha igen akkor flegma...
2012. márc. 31. 22:35
Nap mint nap feltesz valaki hasonló témát. Nem értem, miért kell feltételezni, ha valaki másképpen szól vagy néz, hogy már bejön neki az illető. Az, hogy a srácnak milyen a barátnője, az rá tartozik. Komoly probléma adódhat abból, ha munkahelyen szerelmi bonyodalmak alakulnak ki. Véleményem, csak szabad pasira startolj.
7. 1782621a1c (válaszként erre: 4. - Pillangó86pillangó)
2012. márc. 31. 22:33
hát még így, a mostani állapototokban milyen ciki lesz...
6. spinneli (válaszként erre: 5. - Pillangó86pillangó)
2012. márc. 31. 22:31
nem sokat jelent a, hogy a mások mit gondolnak...én kicsit konzervatívabb vagyok ilyen téren, ezért úgy gondolom, ha a fickó akar vmit akkor rád hajt.
5. pillangó86pillangó (válaszként erre: 3. - Spinneli)
2012. márc. 31. 22:30
az leszek mert csak húzzuk vonjuk az egészet. a körülöttünk levők szerint a srác nem szerelmes a csajba igazán.
4. pillangó86pillangó (válaszként erre: 2. - 1782621a1c)
2012. márc. 31. 22:29
és ha nem akkor elég ciki lesz minden héten látni :)
2012. márc. 31. 22:27

egyenlőre tisztázd azt, hogy te egyedülálló leszel,vagy sem.

Én mondjuk foglalt pasira amúgy sem hajtanék.

2012. márc. 31. 22:27

-szia

-szia

-érzel irántam valamit?

:3

2012. márc. 31. 22:25
Van egy srác, helyes, határozott, szívdöglesztő. Egy cégnél dolgozunk, de mivel más városba lakik, itt szokott aludni nálunk,ha itt vannak. Egy a bibi, barátnője van! Az a csaj viszont egy undok, hisztis liba, mindenki utálja a munkahelyen. Ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretné elbőgi magát meg ilyenek.Észrevettem, hogy a srác máshogy viselkedik, ha a csaj ott van mellette, nem szól hozzám, de ha hozzám is szól rohadt flegma. Amúgy pedig ha nincs a közelébe a csaj, rendes, normális, közvetlen. És úgy veszem észre h nem vagyok számára közömbös. Mellesleg nekem van már egy több éves kapcsolatom,(ami nem olyan jó) és úgy veszem észre, hogy ha a barátommal vagyok a srác ideges (hozzáteszem a barátom is észrevette) Úgy néz ki h a barátommal vége lesz, de szerintetek hogyan tudnám kideríteni, hogy érez-e valamit a srác?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook