Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik kezdik egyre jobban utálni az embereket!!! fórum

Akik kezdik egyre jobban utálni az embereket!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
152. attilap
ápr. 15. 07:12
Csak egy szabályt kellene betartanunk, azt, hogy ne bántsuk/piszkáljuk egymást. Sajnos, az emberek többsége nem képes erre... 🙂
151. apeeng (válaszként erre: 147. - Coraline)
ápr. 13. 20:51
Jó hír: Lagzi Lajcsi a nyár végén szabadulhat...
2012. okt. 8. 11:35
toleranciat javasolnek ha lehetne ugy mindjart maskepp fest a dolog
149. Idhikai (válaszként erre: 147. - Coraline)
2012. okt. 8. 11:18
... pontosan, próbálj segíteni ott, ahol vagy, amire rálátásod, ráhatásod van. Ennyit tudsz tenni, és ne onts mérget és gyűlöletet magad körül, mert azzal viszont kárt teszel. Sokan vannak, akik próbálják kicsit szebbé, jobbá tenni ezt a világot, keresd az ő társaságukat.. illetve, ha már magad is olyan leszel, akkor meg fogod találni őket...
2012. okt. 8. 11:03
Én csak igazságot akarok,ennyi.Ez a baj?De az ITT a földön nincs,máshol,odaát,vagy másik életben,vagy a menyország pokolban,lehet megkapják.LEHET,de semmi nem biztos...
147. Coraline (válaszként erre: 146. - Idhikai)
2012. okt. 8. 11:01
Én sok mindent tudok értélkelni amit az ember csinál.És tényleg tele vagyok dühvel!Mert nem bírom már elviselni amit az emberek tesznek.Én látom azt a kevés jó oldalt is.Most megyünk "nyaralni"Olaszba,ezer szép dolgot látok majd stb,de közben arra gondolok,h valkinek,folytonos rabság,és rettegés az élete.Ne gondoljak rá?Attol még ott van.Amit az ember nem tud,az nem fáj?Nekem nem....Csak a tehetetlenség dühit.Bárcsak nyrenék,vagy örökölnék 1 nagyobb összeget,amire van is lehetőség.Akkor,arra is fordítanék pénzt,és ha lehet időt,is,amit az ember tönkretett lelkileg,probáljak segíteni a lehetőségemhez mérten.
146. Idhikai (válaszként erre: 141. - Coraline)
2012. okt. 8. 10:39

Coraline... teli vagy dühvel és keserűséggel, jól látom?

Mind ezen a világon élünk... de csak a saját világunkat tudjuk szebbé és jobbá tenni. Ha viszont azt is besározod, a másik felé már ezt a gyűlöletet sugárzod... hogy is van ez? Tisztaságra, jóságra vágysz, de nem tudod adni?

Általában azt vonzzuk magunkhoz, amilyenek vagyunk... és nagyon sok jó ember van. Nézd a jó dolgokat, olyan helyre menj, olyan emberek közé, akik tesznek a jelenért és a jövőért... meg fogsz lepődni!

2012. okt. 8. 10:28

Mennyivel másképp látnánk,értékelnénk a dolgokat,ha elfoganánk,hogy a pokol és menny is itt a földön van..ha maga az élet,létezés,leélés a büntetésünk,vagy ajándékunk..

ha egy pedofil büntetése egy másik életben az lenne,ha afrikai éhezőnek,vagy bántalmazott gyereknek születne,vagy valaki,aki sok-sok büntetés után csak egy normál,boldog életbe csöppen..?Csak sajna így némi ellentmondás is játszik benne..Talán a lényeg,hogy megtapasztaljuk életeken át a jót és rosszat,örömöt és bánatot..

ha úgy érzed,hogy ami téged körül vesz,az rossz,akkor bár nem tudsz minden ellen tenni,de tégy valamit..

önkéntes munkával akár,vagy megértéssel mások iránt..

nem tudhatod,hogy valaki miért lesz gonosz,nem is kell megérteni..a körülmények,külső hatások teszik azzá..

amíg benned is motoszkál az agresszió,nem is fogod megérteni..

mert,ha mindenkinek elvágnád a torkát,szerinted mivé tenne téged?

144. Idhikai
2012. okt. 8. 10:22
Néha van egy-két olyan napom, hogy antiszociálisnak érzem magam, és nem tudok elviselni magam körül senkit... aztán elmúlik. A kollégák meg valahogy átvészelik azt az 1-2 napot. :)
2012. okt. 8. 10:16
A "bünösöket"lehet bántani,sőt megérdemlik,az igazság szolgáltatást,még ha ez nem az én vagy más dolga lenne,sajnos ez általában elmarad.Ez olyan,h a gyilkosokat stb lehet verni,mért ne?Aztán abböl mindeni azt a következtetést vonja le amit akar,ezt így tartom JÓNAK,és helyesnek,és van 2 ember között is különbség.Pl:az OK.
2012. okt. 8. 10:16

Ha azt akarod,hogy a világ valamivel jobb hely legyen,

előbb magadba nézz,változz át,és változtass szüntelen..

2012. okt. 8. 10:13
Még jó,h ott van.Sztem minden jó érzésű embert zavarnak dolgok.Sok minden nem érdekel,pl:ha egymást verik az emberek,meg a rablások,ha megölnek vkit okkal,sajnálom,de nem foglalkozom már vele,d hogy olyat kinozzanak,szégyenitsenek meg,mondjuk,akinek esélye sincs a védekezésre,vagy még kommunikálni sem tud,na neeee
140. 4f8ae69d1b (válaszként erre: 1. - Coraline)
2012. okt. 8. 10:10

Ezt írtad:"Mindenke elvágnám a torkát!!!"

Te sem vagy különb,benned is ott van az agresszió..

139. Coraline (válaszként erre: 111. - A31cf0fa6a)
2012. okt. 7. 16:22
Többnyire?Te hol élsz???
2012. máj. 15. 14:52
És közben meg próbáltam szeretni az embereket nem sok sikerrel jártam.
2012. máj. 15. 14:51
Nem pihentem dolgoztam.
136. 298b15dfdd (válaszként erre: 135. - 2caf8744b6)
2012. máj. 15. 14:34
Pedig majdnem egy hónapot pihentél is.:)
2012. máj. 15. 14:32
Itt vagyok !! Rgyre jobban és nem tudom le állitani az utálatomat.
134. 06718ca650 (válaszként erre: 133. - 06718ca650)
2012. ápr. 21. 23:41
papagáj vagyok. :)
133. 06718ca650 (válaszként erre: 132. - Leviatan)
2012. ápr. 21. 23:40
ezt én mind mind értem. :) de akkor is úgy vélem van akibe kár a levegő.
132. leviatan (válaszként erre: 131. - 06718ca650)
2012. ápr. 21. 19:21

Mindegy, hogy kire gondoltal! Mindenhol van ok, ha nem mas, akkor a fejeben az illetonek, de ez a kevesebb szazalek. A nagyobb az, hogy kulso hatasra valtozott meg igy es a mozgasserult csak egy pelda volt, nekem az egyik legjobb baratnom mozgasserult, de o athidalta nekem koszonhetoen a rosszindulatusagra valo hajlamat, vagy hogy mondjam, soha nem alakult ki nala, mert egesz kicsi gyerekkorunk ota egyutt logtunk, es soha nem hagytam magaba fordulni (most a parja a mentsvar, de ez igy van jol :))...


Ha belegondolsz, minden nepnyomorito komoly pszichiatriai eset volt (es van)...


Nem kell elfogadnod egy gyilkost, terroristat, eroszakolot, allatkinzot, de tudd az okot, miert csinalja, ami ugyan nem fogja megvaltoztatni tettenek sulyat, de megertheted, hogy miert csinalta. Mindegyiknel kiderul, hogy gyerekkori serelem erte, vagy nem fejlodott az agya rendesen (magyarul eltorzult ertekvilagban el, kisebbsegi komplexusokkal kuzdt es sok mas meg, es talan szinplan nem normalis).

2012. ápr. 21. 09:17
én is átmentem egy fejlődési folyamaton, az utálatot nem úgy értettem ahogyan te, mert azt tudom már hogy nem érdemes azokkal foglalkozni akiket nem bírok, hisz úgysem tudok megváltoztatni senkit. te a nagyon kispályás emberekre gondolsz leviatan, az elkeseredett alkeszokra, mozgássérültekre. ezeket meg tudom érteni, de mégsem tudom. bár azok között is van ám semmirekellő golyófogó. igazán én azokra gondoltam akik gyermeket erőszakolnak meg, családjukat terrorizálják, népnyomorítók, kizsákmányolók stb. nem a mezei kisemberekre, érted. beléjük aztán tényleg kár a levegő, és akárhogy is nem fogom tudni őket sosem elfogadni. :)
130. leviatan (válaszként erre: 126. - 06718ca650)
2012. ápr. 21. 00:15

Minden ok es okozat miatt tortenik, valaki nem ugy szuletik, hogy "velejeig gonosz" igy alakul, es fokeppen ezt lehet ugy is felfogni, hogy tukor, ezt kapja ezt adja.


De erre az ertelmes ember nem avval valaszol, hogy "utalom", hanem megprobal rajonni, hogy mi okozza az illeto viselkedeset, viszont, ha megerted, akkor maris elmulik utalatod targya lenni. ;).


Pl. a mozgasserultek donto tobbsege rosszindulatu, de miert? mert ezt kapta az emberektol, egesz eleteben csufoltak a neveletlen gyerekek, es felnottek. Mi mast lehetne tole varni? nem azert rosszindulatu, mert igy szuletett, hanem ilyenne valt, a kulso hatasok miatt. :)


(de csak halkan, ha visszaterek a cimhez, jah az allatokat sokkal jobban kedvelem ugy altalaban, mint az embereket... de nem utalom, vagy nem utalom, csak van amit elonyben reszesitek)

129. 06718ca650 (válaszként erre: 128. - Spinneli)
2012. ápr. 20. 23:38
ja, értem. :) igazából értem én miért válik sok ember barommá, csak nem tudom még szánni sem. dühös nem vagyok rájuk, inkább közömbös és csak arra tudok gondolni hogy kár belé a levegő.
128. spinneli (válaszként erre: 126. - 06718ca650)
2012. ápr. 20. 12:25

Ha rájön az ember a másik cselekedeteinek az okára, megismeri, nem fog többé célzottan gonosz emberként gondolni rá, mert alapjáraton (maximum a pszichopaták kivételek) senki sem gonosz, maximum sérült.

Persze ez nem ment fel embereket cselekedeteik alól, de jobban megérti az ember, hogy mi miért történt, és inkább szánalmat érez irántuk, mint dühöt.

127. 06718ca650 (válaszként erre: 125. - Living Dead)
2012. ápr. 19. 19:21
például? :)
126. 06718ca650 (válaszként erre: 122. - Spinneli)
2012. ápr. 19. 19:21
hát én nem tudom. aki velejéig gonosz, irigy, kapzsi, meg mit tudom én mi, azt nem tudom hogyan lehetne szeretne, és miért is kellene. na de lehet hogy majd a korral rájövök. :)
2012. ápr. 19. 17:26

Szóval akkor most vesszen az emberiség, és tetemeikből cuki cicák-kutyák-rókák-miegyebek lakmározzanak?

Nem egyszerűbb tenni valamit, hogy jobb világban éljünk/éljenek az utódaink?

124. főnöknő (válaszként erre: 1. - Coraline)
2012. ápr. 19. 14:09

Mi vagy te?

Gyilkos,szadista,őrült?

123. spinneli (válaszként erre: 120. - Szoszatyar)
2012. ápr. 18. 19:38

Akkor már megérte.

:)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook