Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi ideig müködik az elem az elektromos fogkefeben? fórum

Mennyi ideig müködik az elem az elektromos fogkefeben? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 31. 00:34
Nekem van toltos is meg elemes is. Mindketto jol birja. Az elemes elmegy 1-2-3 honapig egy gagyi elemmel, jobbal nyilvan tovabb, a toltos szinten 1-2-3 honap, csak hat a toltosset ugye feltoltod, a masikba veszel elemet....
14. Agnik1 (válaszként erre: 2. - Sztavros)
2012. márc. 30. 23:03
Nekünk oral-b fogkefénk van, már lassan egy éve, és még nem merült le az elem. Naponta 3szor használja a kisfiam:)
2012. márc. 30. 22:54

Nekünk is a töltőn van állandóan, csak nincs bedugva, igy akkor nem tölt.

Akkor tölt, amikor villog.

2012. márc. 30. 22:53

Nekünk töltős van, egy hétig birja és négyen mosunk vele fogat.

Jobban megéri a töltős.

11. sonysony (válaszként erre: 10. - Sztavros)
2012. márc. 30. 21:57

Nem! Attól nem megy tönkre, csak feleslegesen "fogyasztja az áramot". Nekem úgy volt csatlakoztatva, hogy amikor a fürdőszobában világított a lámpa akkor töltött ...

A kis fogyasztású készülékek éves szinten (és főleg országos éves szinten) sok felesleges energiát elpocsékolnak - környezet károsítás.

10. Sztavros (válaszként erre: 9. - Sonysony)
2012. márc. 30. 21:47
Hüü, nekem van töltös karacsony ota, nagyon szeretem, csak nem tudtam, hogy megeri-e az arkülönbseget; de az komoly, hogy csak addig szabad töltön hagyni, amig tölt?? Nekem az a normal helye! En ott tartom... Ezek szerint lehet, hogy mar tönkre is tettem?? :(
2012. márc. 30. 21:41

Üzemeltetési költséget tekintve is, de környezetvédelmet tekintve is a "töltős" a jobb!

Nekem kb. 2 és fél évig működött jól a "töltős".

Azért arra figyelni kell, hogy csak addig legyen a töltőn, míg szükséges - mint a telefon is!!!

(No ebből nem tudtad meg, hogy mennyi ideig működik az elem az elektromos fogkefében!)

8. Sztavros (válaszként erre: 7. - Malkata)
2012. márc. 30. 21:24
Köszi, hogy meg akartad erteni a kerdest! :) Igen, normal (mar akinek ez normal...) napi ket fogmosas mellett gondoltam. Akkor megis csak megeri az a töltö.
2012. márc. 30. 21:22
Nálunk a kicsié olyan 2-3 hétig tart, a tölthető elemmel (aksi) max. egy hétig. Apáé tovább, biztos ő ritkábban, rövidebb ideig mos:D:D
2012. márc. 30. 21:20
A párom mondta jól : " Addig működik, amíg le nem merül ". Ne haragudj, de nem hagyhattam ki.
2012. márc. 30. 21:16
attól függ milyen elem... a gagyival nem sokáig
2012. márc. 30. 21:15

Remek kérdés.


3 hó, 2 nap, 5 órán át. :D

2012. márc. 30. 21:14
Ez sok mindentől függ. :)
2012. márc. 30. 21:14
Sziasztok! Azon gondolkodom, hogy vajon jobban megeri tölthetö elektromos fogkefet venni? Konkretan gyerek fogkefet szeretnek venni es az Oral-B-nek van elemes meg tölthetöje is, csak az nyilvan sokkal dragabb. Mennyi ideig tart vajon az elem?
2012. márc. 30. 21:13
Mennyi ideig müködik az elem az elektromos fogkefeben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook