Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Görögszénamag kapszulát szedte valaki?!Valami vélemény cukorbetegségre a gyógyszerről?! fórum

Görögszénamag kapszulát szedte valaki?!Valami vélemény cukorbetegségre a gyógyszerről?! (beszélgetős fórum)

16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - Remoni)
2012. ápr. 3. 13:19

hát ez az! Az összes fórumon hirdeti az igét, és h őszinte legyek, sztem már bőségesen kimeríti a kuruzslás fogalmát..... Csak remélem, h az embereknek van annyi esze, h fel tudják mérni a határokat, és azért nem hagyják el a gyógyszereiket..... Mindemellett, nem ártana kikérni a kezelőorvos véleményét is, nehogy összeférhetetlen legyen az ajánlgatott gyógynövény, illetve az ált. orvos által felírt gyógyszer hatóanyaga.

Kuruzslóknak pedig akkor sem szabad bedőlni, ha éppen a reményvesztettség állapotában is van vki.....

15. Remoni (válaszként erre: 14. - C1e9612cd3)
2012. ápr. 2. 17:29

A saját érdekében remélem, hogy a testalkata ellenére sem lesz cukorbeteg (a közeli családjából sem senki), mert nagyon gyorsan bele fog halni.


A szakértelméről meg annyit, hogy ha nem ismeri a görögszénamagot, mint gyógynövényt akkor ott elég súlyos hiányok vannak a tudásában. Leírta az első hozzászólásában, hogy nem ismeri ezt a gyógyszert.

Nos, ez a gyógyszer egy gyógynövény. Elég jelentős.

Szóval én nem csodálkozom semmin sem... csak másokat ne tévesszen meg.

14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - Remoni)
2012. ápr. 2. 13:43
olvass bele a Lisztérzékenység- megvéghetem a gyerekem c. fórumba.... ott is hasonló zagyvaságokat írt, + h., coeliakia gyógyítható gyógynövényekkel, stb..... No comment.....
13. a31cf0fa6a (válaszként erre: 12. - Bionet58)
2012. ápr. 1. 12:57
Kitalált összeesküvés elméletekről mindig remek bestsellereket lehet írni. De ezt a poén lelőtték már...
2012. ápr. 1. 11:06

Elnézést kérek, hogy ezt megosztottam. Tudom hazánkban még mindig a kemikálé a fontos, abba hisz a többség.

Nem foglalkozva a gyilkos mellékhatásokkal.

Ígérem ezt többet nem teszem.

Bárki bármit is kérdez egészségügyben itt a Hoxán nem írok le semmit.

Megmaradok azoknál akik tőlem kérdeznek közvetlenül, és írom a könyvem.


Félre értések elkerülése végett, nem kaptam még jutalékot eddig, sem a gyógynövény üzletektől, sem a természetgyógyászoktól, sem a kinezológusoktól, akikhez javasoltam embereket.

Jelenleg a könyv megjelenéséig nem ebből élek. Majd azután igen.


Minden jót kívánva elköszönök.

11. bionet58 (válaszként erre: 9. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 1. 10:52

Az igaz, viszont a világ leggazdagabb szektorává teszi a gyógyszeripart, és azok eltartják a döntéshozókat, ha nem lehet, inkább kinyírják öket. Hiszen a fegyvergyártás is, és az élelmiszer ipar is az Ő kezükben van. DE CSAK Európában, Amerikában. Az arab világot, Japánt, Kínát, Kóreát. stb. még nem tudták teljes mértékbe az igájuk alá hajtani, befolyásolni. Most küszködnek érte.


Mégis mit gondoltok miért találták ki a hiperaktivitást mint betegséget? Hát azért, hogy már a kisgyerekeket is rászoktassák a gyógyszerre.

És mégis miért van majd minden élelmiszerbe ha szükséges, ha nem aszpartam, vagy cukor? Hát azért, hogy betegek legyenek az emberek.

És mit gondoltok miért tiltják, és írtják a gyógynövényeket? Hát azért, hogy nehogy meggyógyulj.


Végül is csak meg kell nézni, mely családok alapították az első kórházakat, és kik íratták az első orvosi könyveket. Nem titok, egy kis erőfeszítéssel utána lehet nézni. Ma már be lehet jutni a levéltárakba. Régebben amikor még én is utána néztem nehezebb volt.

10. bionet58 (válaszként erre: 8. - Gizus58)
2012. ápr. 1. 10:42

Ez a nézet már majdnem csak hazai sajátosság. Már nyugat Európában is vannak olyan kórházak, ahol az orvosok másképp kezelnek, gyógyítanak.

Egyébként én nem azt mondtam hagyja abba a gyógyszert, hanem az, hogy vannak o9lyan gyógynövények, amelyek használatával szükségtelenné válik, orvosilag a gyógyszer, akár az inzulin is.

Ezt aki tájékozódik, és megérti, akkor megtesz dolgokat. Még itt nálunk ez nem várható el. Minket oly erősen átneveltek, hogy az oborzalom.

9. a31cf0fa6a (válaszként erre: 6. - Bionet58)
2012. márc. 31. 23:23
Mégis miért, és kinek lenne jó betegen tartani az embereket? A beteg ember nem dolgozik, nem teremt értéket.
8. gizus58 (válaszként erre: 6. - Bionet58)
2012. márc. 31. 15:35

Kérlek, hogy gondolkozz, mielőtt olyan kijelentést teszel, amivel esetleg megtéveszthetsz másokat!!! Elhiszem, és vallom is, hogy a gyógynövények sok mindenre jök, hasznosak, de,csak kiegészítő kezelésként!!!!!

Ne tanácsolj olyat, hogy egy inzulinos cukorbeteg ne használja az inzulint, hanem inkább a gyógynövényeket!Ez a betegnek, aki , olvassa, mit írtál, esetleg az életébe kerülhet.Óvatosan fogalmazz, mert nem minden esetben elég a gyógynövénykúra!!Ez abban az esetben jöhet szóba, amikor még csak előjelei vannak a II.típúsú cukorbetegségnek, de még nem alakult ki!!Akkor segíthet az életmód váltás, a diéta, és a gyógynövények!! I.típúsú cukorbetegségnél nem segít!!!!!!Elhiszem, hogy a jószándék vezérelt, de ne adj ilyen tanácsot kialakult cukorbetegségnél.

7. Remoni (válaszként erre: 6. - Bionet58)
2012. márc. 31. 14:32

Szerintem te nem tudod, hogy mi az az 1-es tipusú cukorbetegésg. Vagy a gyógynövények képesek arra, hogy a Langerhans szigetek elhalt béta sejtjeit életre keltsék? Ha 1-es tip cukorbeteg nem kap gyógyszert (gyk.inzulint) belehal. A gyilkosa meg az lesz, aki rávette arra, hogy ne szedje a gyógyszereit.

Mindent lehet, a kellő kritikával és ésszel, nem pedig elvakultan.

2012. márc. 31. 13:18

Igen, és nem mondanám, hanem mondom is. Eddig is sok esetben segítettek már, az étrenddel együtt.

Tudom az egészségügyi protokol más. El kell adni a rengeteg gyógyszert, és betegen kell tartani az embereket. Már akit lehet. Hála a Jó Istennek, már egyre kevesebbet lehet, sőt egyre több az az orvos, aki saját magát és családtagjait, már nem a protokol szerint kezelik.


Felmerülhet a kérdés, hogy akkor a betegeket miért? Mert mindenkinek fontos a munkája.


Egyébként az első nekifutásra a gyógyszerek mellett, és bizony 100 .esetből 95. teljesen elhagyhatta a gyógyszerit.

5. Remoni (válaszként erre: 3. - Bionet58)
2012. márc. 30. 21:28

"Nem gyógyszerrel gyógyítjuk magunkat."

"Gyógynövényekkel tökéletes segítséget kaphatunk."


1-es tipusú cukorbetegnek is ezt mondanád?

2012. márc. 30. 20:03

Én ezt még sosem hallottam cukorbetegségre, de ettől persze még lehet szedni arra.


Én a kapor kapszulát hallottam, meg a fahéjat, stb...

2012. márc. 30. 19:54

Ezt a gyógyszert nem ismerem. Nem gyógyszerrel gyógyítjuk magunkat.


A cukorbetegség a hasnyál mirígy betegsége. Gyógynövényekkel tökéletes segítséget kaphatunk.

Továbbá, fokhagyma, vörös, lila hagyma, zeller a hatásos védelem.


Semmilyen cukor, és cukortartalmú ételt nem enni, de azokat az édesítőszereket sem amikben aszpartam van, mert az teljesen leállítja a hasnyál mirígy működését, így kényszerítve az embert örökös gyógyszer fogyasztásra.


Figyelni mert a virslibe, a felvágottakban is van. A margarin sem étel.

2012. márc. 30. 19:53

Lehet, hogy nem véletlen. Ez nem gyógyszer.

Remélem azért az orvos által előírt gyógyszereit szedi továbbra is anyukád.

2012. márc. 30. 19:42
Segítséget szeretnék kérni a gyógyszerről,mert anyukám elkezdte szedni a cukorbetegségére és véleményeket sehol nem találunk:S!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook