Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? fórum

Hogyan lehet almaecettel fogyni - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. aug. 14. 21:47
Sziasztok! Legfőképp én is fogyni szeretnék, mint itt mindenki. El is kezdtem az almaecet alkalmazását. Nektek mennyi idő után látszódott valami változás? Illetve éreznem kellene valamit? Válaszotok előre is köszönöm! :)
2016. szept. 25. 18:05
Én ettől fogyok én úgy csinálom hogy 3 dl almaecet napi 3x 3deci vízbe teszek 2 evőkanál almaecetet reggel felkeléskor ebéd előtt 15 percel és este lefekvés előtt én 2 hét alatt 8 kg fogytam és lenmagot is eszek a daráltat a magot belekutyulom 1 teáskanálnyit joghurtba vagy kefirtbe stb és minden nap 3x eszem én viszont fogyok és semmijen ételről nem mondtam le mindent ugyan úgy eszek ahogy eddig csak kevesebbet kívánok.
2016. szept. 20. 19:04
Jo estét, egy jo tippet szeretnek megosztani aki estleg nem szereti az izet az almaecetnek-- en ugy probaltam meginni hogy vettem sprite lightot , 3 dl - hez kevertem egy nagy evokanal almaecetet az ize igy kitunő tiszta gyomber udito .. Most kezdtem el inni 4 napja igy tobbet is tudok inni belole nem marja a torkom stb.Tobb energiam lett tole ,, talan az etvagyam is csokkent picit , nem varok csodakat , mivel nem okoz gondot az ivasa szivesen csinalom ..
2016. jún. 30. 22:25
Szép estét! Többször próbáltam az almaecetet, de mindig pár nap után a torkomban nagyon furát éreztem, nem mondanám, hogy fájt. Nagyon kellemetlen érzés volt, így abbahagytam. Többé már nem kisérletezek vele. Így fogyás tapasztalatot nem tudok mondani róla
2016. jún. 28. 21:06
Nekem már attól elmegy az étvágyam ha rá gondolok😀 viszont olvastam hogy a sima boltban kapható almaecet nem jó..?! Ez igaz?
2016. jún. 27. 21:26
Én holnap kezdem a fogyót (naplót is vezetek itt róla), amiben úgy tervezem, hogy az almaecet is szerepet kap majd, a naplómban mindenképpen, de itt is leírom majd a tapasztalataimat, remélem segíteni fog. Én eddig mindenhonnan azt hallottam, hogy étvágycsökkentő, ami rám is fér, annyit eszem mint egy víziló. :D Remélem tényleg beválik. :)
669. Saci94
2016. jún. 22. 16:55

Sziasztok! 2 napja kezdetem el inni almaecetet, mert van rajtam kb. 6-7 kg felesleg. Elég pici vagyok, 153 cm, a súlyom pedig olyan 55-60 kg között van (inkább nem állok mérlegre, mert nagy a különbség a tavalyi "versenysúlyomhoz képest, és nem akarok nagyon elkámpicsorodni..) Napi 3x egy kanál almaecetet iszok vízzel hígítva, kevesebbet eszem, és mindennap tornázom. Ilyen rövid idő alatt azt tapasztaltam, hogy sokkal kisebb lett az étvágyam, pedig előtte nem tudtam megálljt parancsolni magamnak, nem érzem olyan "nehéznek" magam,nem puffadok és az emésztésem is felgyorsult. Szóval eddig pozitív a kapcsolatom az almaecettel:)

Látom, mostanában kicsit "pihen" ez a téma, de azért írok, még, hogy mi történik velem.

2016. máj. 4. 11:40
Köszi, kitartó vagyok! Sajnos tapasztaltan fogyózom. 2 éve sikerült megszabadulnom 10 hónap alatt 43 kg-tól, de sajnos mostanra visszakúszott majdnem 25. Van miből fogynom, de nem éhezem. Rengeteg zöldséget eszem, mert azt imádom. Reggelire zabkása, délben zöldséggel csirkemell, vacsira túró sok gyümölccsel. A káposztalevest (a fogyisat) is gyakran eszem, nem kúraszerűen folyamatosan, hanem mert szeretem és abból napokig van mit enni. Eritritet használok cukor helyett évek óta és gyakran sütök palacsintát vagy gofrit, diétás sütit, mert annak a legnehezebb ellenállnom. :) Nem bírom, ha valamit nem ehetek, annak a híve vagyok, hogy ha megkívánom, eszem mindenből, de csak keveset. Mondjuk a tésztákat és a kenyeret szinte teljesen elhagytam, de szoktam enni tortillát, mert az is tökéletes vacsira, tonhalkonzerv, sok zöldség, stb. kíséretében. Nem fogok éhenhalni. :)
667. Ezs82
2016. máj. 1. 18:36
Sok sikert a fogyasodhoz nyuladek!En nem vagyok ennyire drasztikus.Nekem a szigoru dieta egyenlo az ehezessel....es egy max ket het utan kizabalnam a hutot.Inkabb a lassan de biztosan modszer hive vagyok.Ehezes nelkul is lemegy masfel hetente egy kilo.Mindent eszek mertekkel du haromig.Utana legfeljebb keves tejtermek. Vigyazz nehogy hianybetegsegeket kapj! Egyik baratnom harom honap alatt fogyott harminc kilot. Most meddoseggel kuzd es mar tizenot kilot vissza is szedett. Most en is 78 vagyok.Meg harom kilo es elegedett leszek. Legyel kitarto de ne a szervezeted karara.....
2016. ápr. 29. 11:22
Halihó! Pontosan egy hete iszom az almaecetet, jöttem mesélni, hogy mi a helyzet nálam. Az első alkalommal kicsit marta a torkomat, de ez utána teljesen megszűnt. Szigorú diétát tartok az ecetezés mellett. Ecet nélkül ennyi idő alatt átlag 1 kg-t szoktam fogyni, most 1.6 kg sikerült. Folytatom tovább és jövök majd hetente, hátha valakit érdekel, hogy élek-e még. :)
665. Ezs82
2016. ápr. 23. 19:56
Sajat tapasztalatomat irom!Az almaecetet 1.5 honapja iszom es 4 kg fogyasnal tartok. Nem akarok gebe lenni de a 172 cm-es magassagomhoz soknak ereztem a 83 kg-ot.74 vagy 75 mar jo lenne. Most 79 vagyok.Ha karcosnak erzed az almaecetet csinald higabbra.Tehat egy ek mehet fel liter vizbe.A lenyeg hogy meglegyen.Es igy a folyadekbevitel is meglesz ami szinten segiti a fogyast.Nem marja szet a gyomrod es a nyelocsoved ha mindig eszel keveset.Es ha annyira egeszsegtelen lenne akkor nem ajanlanak mint termeszetes gyogymodot.Rakot meg mindentol lehet kapni mindenben amit eszunk iszunk adslakanyagok vannak.Bocsi nincs hosszu ekezetem tabletrol irok....nem analfabeta vagyok.
664. b9dc9a6830 (válaszként erre: 663. - Nyuladék)
2016. ápr. 22. 12:43
Ne köszönd! Semmiség! Örülök,hogy tudtam segíteni!:)
2016. ápr. 22. 12:32
Köszi, nagyon biztató a véleményed! :) Remélem, hogy túlélem, de ha mégsem, akkor majd visszajárok téged kísérteni. :D
2016. ápr. 22. 11:19
Az almaecet szétmarja a nyelőcsövet és a gyomort. Az elfekélyesedett szövet egy idő után elrákosodik. Az áttétek megjelenése után a fogyás garantált és ingyen van. Jojóefektus kizárva.
2016. ápr. 22. 11:10
Sziasztok! Ma kezdtem az almaecet ivását, mert szeretnék egy kis segítséget még a diétámhoz. Elég sokat kellene fogyni, de első körben még vagy 8-10 kilót, hogy elkezdhessük a lombik programot. Nem érek rá, mert öregszem... :D A diéta és az almaecet remélhetőleg megteszi a hatását. Régóta várunk a babára és nem akarom, hogy a fogyáson múljon már az is, hogy belevághatunk-e, ezért mindent meg akarok tenni az ügy érdekében. Az én tapasztalatom az (az első pohár megivása után), hogy az íze nem vészes jó hideg vízzel keverve, viszont a torkomat már nyelés közben is karcolta. Anno vettem egy doboz szilvalevet, amit imádtam, de teljesen szétmarta a torkomat, mire az 1 l-t megittam. Remélem, hogy az almaecetet tudom majd inni, mert nemes a cél. :)
660. Candeee (válaszként erre: 658. - Marcsy00)
2016. ápr. 12. 11:11
Szia! dm-ben vettem én kb. 700Ft, nem olyan rossz az íze mint amit a sima boltokban lehet kapni. Nagyon jó nem csak a súlyvesztésre, hajra is bőrre is:)
659. grizus
2016. márc. 22. 00:38
sehogy
2016. márc. 21. 19:52

Sziasztok!


Bio almacetet hol lehet kapni? Gyógyszertárban vagy drogériában? Anyagilag kb. mennyibe kerülhet? Aki itta, annak használt súlyvesztés téren?

2016. febr. 20. 21:22

Van itt még valaki? Én ma kezdtem el inni az almaecetet vizet (1 evőkanál almaecet+ kb. 2 vagy 2,5 dl víz)! Diétázom is mellette. Minimális szénhidrát, több fehérje! Remélem elérem a célomat! Ja próbálok valami testmozgást is bevinni szépen lassan. Remélem elérem a célomat, -10 kiló. :o)

Írjatok tapasztalatokat!

656. szomatikus marker (válaszként erre: 36. - Soós Judit)
2014. aug. 18. 15:18
Én is erről olvastam:)Csak 3 napja iszom ,nekem nincs nagy étvágyam azóta.:)
655. Hell36 (válaszként erre: 653. - Anitaa25)
2014. máj. 17. 15:49

Szia,


Nekem két hét után. Eddig 3 hete eszem, némi kihagyással, másfél kg ment le. Nem olyan látványos, de bízom benne :)Kapszulát vettem.

654. Hell36
2014. máj. 17. 15:17

Sziasztok!

Pláne kedves beszólogatók, elsősorban Nektek pár gondolat:


Én 36 éves vagyok, 4 gyermekem van. Kifejezetten csinos, szép asszonykának számítok, mindenféle túlzás nélkül.

Minden gyermekem után két hónappal az eredeti súlyomra fogytam vissza, 50kg-ra. 25 kg-ot szedtem fel terhességeim során kb. A 4. gyermekem után, most 10 hónapos, egyszerűen nem megy le!

Ne egyek annyit? Ez röhejes. Hiszen ki bír éjszakázni, ki bír fenn lenni 24 órából 19-et, plusz energiabevitel nélkül? 5 kg van rajtam ami nagyon zavar. Enyhe úszógumi körbe... A combom sem a régi...Nem eszem magam halálra, de a fáradtság és a kimerültség miatt többször nyúlok nasihoz :) feldobni magam...Szóval a fogynivágyó hölgyek nem mind 150kg-os, agyon zabáló, síró-rívó nők...Lehet, hogy gyengeségből nem tudunk lefogyni, de SZERETNÉNK! és ez még nem megvetendő!!!

2014. máj. 3. 20:57
valaki tudja hogy mennyi idő kell mire az almaecet elkezd hatni?
2014. febr. 20. 02:59
Kezedbe veszed és nem eszel többé.
651. Caffeine (válaszként erre: 650. - Patolcs)
2014. jan. 29. 09:29
Nekem Chef márkájú van itthon, jó minőségű, az árát nem tudom, nem én vettem, de szerintem párszáz forint. Szerintem annyira nem lehet mellényúlni, elvileg 5% savtartalmúak ezek a boltban kaphatóak. Én reggeli és ebéd előtt negyed órával iszom egy teáskanállal egy pohár vízben elkeverve. Sok helyen evőkanállal írja, de szerintem sok, és érzékeny gyomrúaknak nem ajánlott olyan sokat inni.
650. patolcs
2014. jan. 20. 16:06

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!

Nem tudom melyik a jó almaecet, mármint melyik cég terméke és hogy igyam, milyen arányban!

Kérlek segítsetek! Köszönöm!

649. bababa (válaszként erre: 646. - 832344dc9d)
2014. jan. 17. 23:13
vannak olyan emberek akiknek bizonyos okokbol kifolyolag nem megy a sport. vagy ido nincs vagy lehetoseg. ezert inkabb megprobaljak mas modszerekkel lekuzdeni a tulsulyt. ebben az esetben almaecettel es mellette az egeszsegesebb taplalkozassal. mellesleg az almaecet nem csak a sulyra van hatassal. hanem javitja a kozerzetet a bor es a haj szebb lesz tole. ha pedig nem tetszik az ami ide van irva akkor nem kotelezo nezni :) ilyen egyszeru :)
2014. jan. 17. 23:12

Az almaecet hasznos.

Lefogytam tőle....bár nem kóstoltam sosem, de nem zabáltam annyit.

Próbáljátok így :D

647. bababa
2014. jan. 17. 23:05
karos anyagok. salakanyagok. nalam a nagy dologgal nincs gond. es vizhajto hatasunak is bizonyult. sokkal jobb a kozerzetem es a tanulas is jobban megy. kajat nem kivanom annyira mint azelott. de... olyan letezik h azert kesik a havim mert almaecetezek?
2014. jan. 16. 11:31
mekkora egy ökörség ez...tudod hogyan lehet fogyni? Negatív energiamérleggel. A munkatáborokban nem voltak kövér emberek. Többet kell elhasználni mint amennyit beviszel, kész. Almaecet..meg méregtelenítés, milyen méregről beszéltek egyáltalán??? Eszem megáll...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook