Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Felejtsem el, még akkor is, ha nagyon szeretem? fórum

Felejtsem el, még akkor is, ha nagyon szeretem? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 30. 14:05
Sajnos,ők általánosítanak és meg kell hagyni,tettek érte,hogy ilyen következtetést vonjonak le az emberek már a származásukból is.Az is igaz,hogy a fehér hollót is meg lehet találni ezek között az emberek között is,ezért kell megadni az esélyt.
57. Arianne113 (válaszként erre: 55. - 9e27e3d42f)
2012. márc. 30. 13:15

milyen harcias..


akkor sem érzem hogy igazad lenne. max abban az egyben hogy sértő volt azt megértem. viszont senki nem tökéletes. kár ezen veszekedni.

és nem is akarok nem ez volt a szándékom.

56. 9e27e3d42f (válaszként erre: 54. - Ami.)
2012. márc. 30. 12:44

"bizonyos embert kisorsolnak nekem, ezzel megbántva őt, hisz tudta h miatta, a bőrszíne miatt történt ez a kirohanás. Ez igenis sértő. És igen senki nem tökéletes, de empátia és józan ész szorult az emberbe. "


Én pontosan ERRŐL beszélek! Ennyi ez ilyen egyszerű, kár ragozni tovább! :/

55. 9e27e3d42f (válaszként erre: 48. - Arianne113)
2012. márc. 30. 12:43
Abszolut nem blabla Az a blabla, hogy egy ilyen játékba aki belemegy annak nem kell hosszú, nyelves csókot adnia. Biztos sokan megoldottak már hasonló "nagy problémás" helyzeteket. Engem te ne blablázzál le.
54. Ami.
2012. márc. 30. 10:47
Nem értek egyet az oké h elszaladt dologgal.Eleve nem szállok be üvegezésbe és hasonló játékokba ha ez nekem nem fér bele...vagy közlöm az elején h senkivel nem fogok csókolózni,és ilyen intim szerű dolgokat nem hajtok véghez.Így mindenkinek tiszta lap,nem pedig akkor rohangálok ha egy bizonyos embert kisorsolnak nekem,ezzel megbántva őt,hisz tudta h miatta,a bőrszíne miatt történt ez a kirohanás.Ez igenis sértő.És igen senki nem tökéletes,de empátia és józan ész szorult az emberbe.
53. Estefani (válaszként erre: 52. - Arianne113)
2012. márc. 30. 09:39
:) Örülj is neki, és szeresd is nagyon! :)
52. Arianne113 (válaszként erre: 51. - Estefani)
2012. márc. 30. 09:37
sokszor érzem magam nagyon szerencsésnek édesapám miatt. ez tény. nagyon szeretem őt.
51. Estefani (válaszként erre: 50. - Arianne113)
2012. márc. 30. 09:31
Evvel teljesen egyet is értek. De az ilyen ember mint a fórumindító Apukája, nem olyan rugalmas mint a Te Apud. Az ilyen merev emberek ragaszkodnak a saját igazságukhoz. Nem hiszem, hogy akarnak változni, és segítség nélkül nem is menne nekik. Ha akarnának. Szerintem "köti az ebet a karóhoz" típus. Azokkal pedig nincs mit tenni sajnos... :(
50. Arianne113 (válaszként erre: 49. - Estefani)
2012. márc. 30. 09:27
Igazad van. De. amikor édesapámnak nem tetszett az ex barátom, mi nem voltunk ettől rosszban. Maximum nem beszéltünk a fiúról, apu elmondta a véleményét, és aztán azt, hogy nagy lány vagyok ő megbízik bennem, egyet nem hagy azt hogy bántson. A többit meg eldöntöm én magam. Tudta, hogy nem maradunk együtt de nem durcázott, és nem hepajkodott nekem soha. És a végén se mondta hogy na én megmondtam. Csak együtt érzett velem. Nem kell feltétlen így viselkedni, mint az illető apja. Ezzel szerintem semmire nem megy.
2012. márc. 30. 09:07

Csak beleolvastam. Fiatal vagy nagyon. Ha Édesapád ragaszkodik az elképzeléséhez, ami nagyon valószínű, hogy így is marad vele kapcsolatban. Ha együtt is maradtok akkor is azt fogják várni, hogy mikor lesz vége, és ez előbb-utóbb rányomná a bélyegét az egész kapcsolatra. Mérlegelni kell, hogy megéri-e. Túléli-e a szerelem, vagy ez csak egy fellángolás. Ha nagyon elzárkóznak tőle egyáltalán nem szabad erőltenti. Ennyi idősen még a szülők jobban akarják tudni mi jó a gyereküknek. Pedig jobb volna, ha hagynának kibontakozni.

Mondjuk ilyen esetben tilos a tanácsadás. Függőséget okoz. Neked kell dönteni, de jó sok mindent vegyél figyelembe a mérlegeléskor. El akarod-e rontani a szüleiddel való viszonyt stb. Lehet, hogy tart 1-5 esteleg 10 évig. De a szüleid mindig a szüleid maradnak. Ők pedig valószínűleg azt fogják várni, hogy mikor lesz már vége, hogy ők azt mondhassák, hogy "na ugye, én megmondtam"!

Remélem úgy döntesz ahogy neked hosszútávon a legjobb, és boldog leszel a jövőben! :)

48. Arianne113 (válaszként erre: 45. - 9e27e3d42f)
2012. márc. 30. 08:44

ez egy jó nagy blabla. az nem játék puszi akart lenni hanem csók. és függetlenül bőrszíntől én sem csókolóznék csak azért mert mások azt mondták. Senkivel.

Lehet hogy elsőre előítéletes volt a lány,de azt idővel biztosan megbánta.Te talán tökéletes vagy? Senki nem az.

2012. márc. 30. 07:35

Én nem venném oylan szigorúan a csók elől elszaladást,bár a srácnak nyilván rosszul esett.Szaladhat el az ember 1 játék közben egyszerű reflexből is,fehér srác,v lány elől,mert zavarba jön a feladattól,és nem kíván a másik szájában kutakodni:megcsókolni bárkit is egy játékban?? Lehet,h én is elszaladtam volna 18 évesen BÁRKI elől,aki nem a szerelmem..fene akar bárkivel csókolózni,csak azért,mert az a játék része..

Kamionossal "járni" pedig..gondolom,nem a legegyszerűbb,hisz ritkán ér rá.Ha keveset találkoztok,akkor nem fogod igazán megismerni,vagy sok lesz a képzelődés a valódi tapasztalatok helyett.Én inkább emiatt gondolkoznék el azon,hogy akarok-e ebből kapcsolatot,hogy csak ritkán tudnátok találkozni.de ez csak én vagyok.

46. 85a4a01a64 (válaszként erre: 45. - 9e27e3d42f)
2012. márc. 29. 19:30
Egyetértek ezzel.
45. 9e27e3d42f (válaszként erre: 25. - Fannusi)
2012. márc. 29. 19:20
Pontosan a szüleid és te sértegettél egy idegen embert csak mert sötétebb a bőrszíne. Vagy nektek biztos szabad másokat sértegetni csak ti vagytok a szentemberek. Tök mindegy miért futottál el ez egy nagyon illetlen dolog volt. Az, h te mit beszéltél meg a barátnőddel az nem oda tartozik, h megbánts így valakit. Ez a véleményem és továbbra is bízom benne, h talál egy olyan lányt aki szereti és nem szégyenkezve szalad el egy játék puszi elől (kb.6 éves szinten) és akinek a szülei az Embert látják benne. Remélem nem jöttök össze soha. Pont. sziasztok !
2012. márc. 29. 19:14
A mostani fejemel nem lenek egy roma felesege, de nem ... mert koszos , vagy tolvaj vagy mit tudom en milye,lattam ilyet is meg olyat is romaknal es nem romaknal i.Inkabb az a csaladi kototseg ahol a fiatalok meg mindig engedelmeskednek a szuloknek az amit en nem tudok elfogadni
2012. márc. 29. 19:12
A fiú kamionozik? akkor nyilván jó pár évvel idősebb is nálad... Nem biztos, hogy mégis apukádék a főgonoszok... Ismerek c... származású diplomás és nagyon szép, okos, csinos nőt, akiről meg nem mondaná senki,hogy az... mégis nagyon sok tulajdonsága tükrözi a származását. Ismerek olyan c... ny srácot, aki kiszúrt magának egy nála tíz évvel fiatalabb lányt, aki jó anyagi körülmények között él... rányomúlt ezerrel... dúlt a szerelem... aztán mégis odaköltözött egy másik, idősebb nőhöz, akinek az anyagi háttere még erősebb... Próbálkozni lehet, de 18 évesen nem kellene belekeveredni egy olyan kapcsolatba, ami m ár most kérdéses számodra is.
42. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 40. - 2f661e7cc5)
2012. márc. 29. 19:05

szomszedom fazekaba fo a tyukom.

Amit en akarok irni, hogy mindket nemzet erdelyebe van zold es szaraz fa boven.

Van egy szomszedunk, nem roma , miutan tobb evig verte, a no elvalt , azotta 7 ev alat legalabb 10 novel elt, mindegyiket elverte es elavarta .

Es sorolhatnek

41. Sz.Izolda (válaszként erre: 5. - Fannusi)
2012. márc. 29. 18:59
Ja, hát akkor olyan mindegy. A szeretet az ennél komolyabb. Nem csaptad be a volt barátodat így.
40. 2f661e7cc5 (válaszként erre: 34. - 97f33311ff)
2012. márc. 29. 18:56

Nem titok... de az sem , hogy ilyen emberek vanak a magyarok kozt is. Nem a bore szine a nemzetisege miat olyan amilyen, inkabb a muveletlenseg miat .. de... akor artanak csak ha a tyukszemukre lepnek... nagy reszbe. Es megvallami a roma ellopja a tyukot a nem roma a bankot rabolja ki, kodot tor fel

Konyu rafogni sok mindent a romakra es lehet , hogy ep a szomszedod fazekaba fo a tyukom is.

39. Ami.
2012. márc. 29. 18:52
Én is ismerek egy családot közelről,nagymama az,látszik is rajta,de nála tisztaságmániásabb embert nem ismerek,minden nap körbenyalja a házat,nem nagyszoknyás,divatosan öltözködik,szépen sminkel,a lányáról nem mondanád meg,max a habitusa alapján,csípős szája van.Unoka szőke kék szemű,és semmibe nem látszik.
2012. márc. 29. 18:47
sőt. anyám barátnőjének a fia is roma. Kiskorunktól kezdve együtt játszottunk, és most hogy felnőttünk is mindíg felhív hogy vagyok, és nem egyszer védett meg még kiskoromban is. Sőt tinédzser koromban is. Dolgozik, segít az anyjának, nem tökéletes ember, de végtelenül jó szívű.
37. Arianne113 (válaszként erre: 33. - 937a2a883a)
2012. márc. 29. 18:44
nekem van roma barátnőm. Rendes kedves szorgalmas, imádja a kisfiát, és mindent megtesz érte. Egyáltalán nem rossz ember.
36. EsztyMorgan (válaszként erre: 33. - 937a2a883a)
2012. márc. 29. 18:44

Hát igen.. A rosszabbik csoportba én is botlottam már, nem is egyszer. Olyan is volt, hogy a roma haverom védett meg tőlük.

De akkor sem lenne szabad ennyire általánosítani. Anyukám sógora fél cigány.. és semmi gond sincs vele.

2012. márc. 29. 18:42
Kamionozik több éve, anyukáját ismerem, nagyon kedves. Nem érdekel más. Érettségije azt hiszem nincs neki, de nem buta. Legalábbis nekem eddig még nem tűnt fel, hogy az lenne. Mindenről van saját, értelmes véleménye, a főiskolát is ő beszélte rám, hogy menjek, csináljam.
34. 97f33311ff (válaszként erre: 28. - 2f661e7cc5)
2012. márc. 29. 18:41
No,no, azért nem kell piedesztálra emelni őket, hogy milyen szeretetet adnak..mert náluk is vannak végletek... jók, és nagyon ocsmányak is. Nem vitatom, hogy befogadták az öcsédet, de azért nem titok, ahogy ők csoportban egymás között "is" hogy viselkednek..
2012. márc. 29. 18:41

Amúgy tényleg el kéne érni valahogyan,hogy megismerjék,mert attól,hogy roma,még lehet dolgos,normális.

Az a baj,hogy bennük tipikusan az a kialakult vélemény van,hogy semmirekellő,lusta,lopós és stb banda.Ahol én lakom,ott nagyon sok a roma és a 90%-uk sajnos tényleg ilyen,de ennek ellenére én észreveszem azt,aki nem ilyen és velük jóban is vagyok.Szóval a szüleidnek is rá kéne jönniük,hogy nem mindegyik rossz.

32. 38c05a6ad0 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2012. márc. 29. 18:38
Rosszul tetted! Ezt annak ellenére mondom hogy úgy általában nem csípem a fajtáját, de nekem is voltak barátaim közülük. Az ember számít! A helyedbe megkeresném és őszintén elmondanék mindent. Akkor majd kiderül, hogy mi is ahelyzet köztetek.
2012. márc. 29. 18:38

Nem az a lényeg hogy milyen a származása, hanem hogy ő maga milyen ember...

Nem tetted jól hogy apádra hallgattál. Ha rendes ember, akkor miért érdekel hogy ő roma?


Ha szereted, akkor én a helyedben nem engedném el.

30. b4ca0947f4 (válaszként erre: 25. - Fannusi)
2012. márc. 29. 18:37
18 évesen még sokszor leszel szerelmes, add meg magadnak az esélyt, hogy megismerj másokat is. Nem lehet általánosítani, van, amelyik ilyen származású fiatal lediplomázik, rendes munkahelye van, családot alapít... Ők a ritka eset. Ha a fiú is még fiatal, nem tudni, mennyire sodorja magával a neveltetése és azt sem tudod, hogy az rossz-e. Lehet, hogy példás körülmények között élnek és ő is kíváló tagja lesz a társadalomnak. Igy nem lehet tanácsot adni. A szüleid lehet, hogy többet tudnak róla? Te nyomoztál legalább egy kicsit utána?
29. EsztyMorgan (válaszként erre: 27. - Ami.)
2012. márc. 29. 18:36
Jogos a feltevés. Tipikus sztereotípia.. hallasz egy csomó negatívumot, és ezt ráhúzod mindenkire. Holott én is ismerek rendes, udvarias roma fiúkat, akikkel még buliba is együtt járok, sőt.. anyuék is ismerik őket, és nem fújnak rájuk vagy ilyesmi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook