Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőtársat keresek Budapesten :) Lenne kedved csatlakozni? fórum

Edzőtársat keresek Budapesten :) Lenne kedved csatlakozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
8. Kangaroo Island (válaszként erre: 6. - Floracska)
2012. márc. 29. 12:47
szerintem előbb tapasztalja ki, hogy hogy vegyen levegőt, mi a kényelmes neki, hogy egyre többet bírjon futni, beszélgetés közben ezt nem fogja tudni.
2012. márc. 29. 12:46
hmm, úgy tudtam, az már a haladó szint, amikor tudsz kényelmes futótempó mellett beszélgetni is
6. floracska (válaszként erre: 5. - Kangaroo Island)
2012. márc. 29. 12:44
Aki kezdő, annak az elején olyan tempóban kell futni, ami mellett mêg tud beszélni. Ezért érdemes a futást társsal elkezdeni.
2012. márc. 29. 12:35
én azt nem értem (minden kötekedés meg rosszindulat nélkül), hogy miért nem megy el az ember egyedül mozogni? kocogás, futás közben meg ha beszélgetni akarsz és kezdő vagy, baromi hamar le fogsz fulladni, el fog menni tőle a kedved.
2012. márc. 29. 12:33
nekem 5-től van aki vigyázzon a kicsire,utána mennék én,csak egyedül nem tudom rászánni magam :( és mindenki messze van...
2012. márc. 29. 12:25
Engem eddig így ketten vertek át, ill. ígérgettek. Szintén fogyás céljából elmentünk volna együtt futni, tornázni, ês amikor megbeszéltük ês sor került volna rà, hirtelen felszívódott a csaj...
2012. márc. 29. 12:23
én is ilyesmit tervezek,de nagyon messze vagy :(
2012. márc. 29. 12:19

Edzőtársat keresek Budapesten :) Lenne kedved csatlakozni?

Elképzelésem szerint Margit szigeten való délutáni esti kocogásról lenne szó, főleg fogyás céljából :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook