Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Itatópoharat keresek fórum

Itatópoharat keresek (beszélgetős fórum)


2012. márc. 29. 16:58

Nekünk bevált a Tesco itatópohara, nem csöpög, nem kell homlokból szívni, és nem is drága. És könnyen tisztítható, kivéve a rostos lé, mivel az eldugítja.

Ha épp ez nincs kéznél, akkor pedig nagyon jó a Kubu Water üvege, és ez csak 200Ft körül van, kapható ez is a Tescoban.

19. Norchy (válaszként erre: 13. - Mannalány)
2012. márc. 29. 14:16
Ezt akartam en is javasolni 200.- ft es fejjel lefele se folyik ki de inni jol lehet belole
18. homern (válaszként erre: 15. - Lolita13)
2012. márc. 29. 14:00
2 hét,akkor még új,ha 2-3 hónap múlva sem folyik akkor az már jobb hír lesz :) 2 hetesen még a miénkkel sem volt baj :)
2012. márc. 29. 13:28

a kisfiam mostanában menet közben a jana baby üvegéből iszik... elég szépen (vagy a mam-os, vagy az anevtos itatókból, bár utóbbiak már nagyon folynak).

ennek gondolom olyan, vagy hasonló a kupakja, mint a kubunak.


még az a jana baby-nk van, ami a felicitas-os csomagokban volt... 1ik még ki sincs bontva :o :D

2012. márc. 29. 12:10
köszönöm a tippeket, meg fogom nézni mindet, ma meg kipróbálom a Kubu üvegét, úgyis az a mániája. :-D
2012. márc. 29. 12:03

Szia!


Nekem is sok gondom volt ezzel,mindíg belefolyt a táskába...most van itthon egy komplett készlet itatópoharakból! Van szívószálas,egyszerű dm-es ilyen,olyan,olcsó,drága...nincs tuti tanács,neked kell kitapasztalnod! Mindenkinek más jön be. Pro és kontra..

Én 2 hete vettem aventes varázsitatót..küldök linket,hogy milyet...és ez bevált! Nem folyik,nem csöpög!..legalábbis nekem,de már hallottam erre is panaszt..nekünk bevált.

Én próbáltam az olcsó megoldást is ,sportkupakos üdítős flakon...nem volt rossz...próbáld ki azt előbb!

14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Nijntje)
2012. márc. 29. 12:00
Szerencsések vagytok, nálunk az sem vált be, pedig vissza is vittem, hogy folyik, kaptam másikat, az is folyt. Feladtam.
2012. márc. 29. 11:52
A Kubu Waterr-es üvege is jó, egy próbát megér, nem kerül annyiba, mint egy itatópohár és gyakrabban cserélhető.
12. homern (válaszként erre: 9. - Nijntje)
2012. márc. 29. 11:48
a szívószálas részt hogy tisztítjátok?mi azt hittük tiszta,mindig rendesen el lett mosva kézzel+mosogatógéppel,nem látszott rajta semmi.aztán eltört,szétszedtük és az elérhetetlen részeken picike penésznyomok voltak :S
11. Anatita81 (válaszként erre: 7. - 97f33311ff)
2012. márc. 29. 11:48

Egyetértek, a legjobb megoldás a sportkupakos üveg!


A drágább poharak sem 100%-osak és hamar tönkremennek.


Kisebb korban nekünk a szilikonos Nuk és az Avent vált be, de csak otthon. Utazáshoz jobb a kis üveg.

10. homern
2012. márc. 29. 11:44

mi végigpróbáltunk mindent..avent varázsitató,tommee tippee itatók,nüby, mam hold me bottle stb stb.mind folyik!

egyetlen egy állja a strapát már jó régóta (a fiam 6 hónapos korától itatópohárból iszik,sosem cumisüvegezett) a mam sima henger alakú,legegyszerűbb,legolcsóbb itatója :)

kupak nélkül szoktam bedobni a táskámba ha sietünk valahova,tudom hogy semmi sem lesz vizes...


[link]


ez az.volt pár nap mire rájött hogy erre a keményre hogy kell rászívni,1-2x földhöz vágta mert nem jött olyan könnyen először mint a többiből (csak hát azok cserébe folytak is),de azóta is csak ebből iszik :)

2012. márc. 29. 11:40
Másfél évesen kezdtünk a tommy tipp.-s szívószálas-szelepes itatóval. Egyből rátalált, hogy működik és csak ajánlani tudom. nem csöpög, pont annyi jön ki belőle, amennyit kiszív, egy cseppel sem több, viszont nem fuldoklik a nagy mennyiségtől. Nekünk nagyon bevált.
2012. márc. 29. 11:34
Szerintem nincs :S A legjobb, vagy írhatom a legdrágább márkák is folynak, ha minimálisan is, vagy tényleg szívhatatlan, bár érdekes amit a felnőtt nem tud megszívni, a baba azért tudja, legtöbb esetben.
7. 97f33311ff (válaszként erre: 5. - Cucomuco)
2012. márc. 29. 11:32
1,5 éves? Nem próbáltad még üvegből itatni? Vannak azok a "szopós" sport szelepes üvegek, gyerekeknek való
6. 97f33311ff (válaszként erre: 3. - Zsakagi)
2012. márc. 29. 11:31
DM-ben volt ilyen még pár éve, tán babylove-s márkájú volt, saját termékük.
2012. márc. 29. 11:30
ja, aztán megvettem a mam-tól a csőrös poharat, amiben van szelep...ha van szelep akkor ugyanaz a helyzet, mint a rossmann-osnál, ha nincs akkor meg a nyakába folyatja... :-D
4. cucomuco (válaszként erre: 2. - 97f33311ff)
2012. márc. 29. 11:28

nem, vettem egyet a rossmannban, hát nekem nehezemre esett szívni, nem hogy a gyereknek, csak szopogatta a szívókáját, de hát azzal nem megy sokra :-D

most a MAM-ot használjuk a cumis végűt, de szeretném, ha nem cumizna így lassan másfél évesen.

3. zsakagi (válaszként erre: 1. - Cucomuco)
2012. márc. 29. 11:26

Szia :)

Szelepes csőrös pohár, olyan szeleppel, ami 2 állású.

Bababoltban érdeklődj, mert márkát nem tudok.

2012. márc. 29. 11:24
Dm-rossmann, nem kapható?
2012. márc. 29. 11:23

Sziasztok!

Olyan itatópoharat keresek, amit csak minimálisan kelljen szívni, hogy jöjjön belőle az ital, ne ömöljön a nyakába, és ne is kelljen homlokhorpasztásig szívni és ha lehet ne csöpögjön, vagy vissza lehessen zárni.

Van ilyen egyáltalán? :-D

Tudom, rendes pohárból igyon, de pl. út közben nem tudom pohárból itatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook