Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 110 Kräuter-Öl gyógynövény. Aki használja írja meg tapasztalatát! fórum

110 Kräuter-Öl gyógynövény. Aki használja írja meg tapasztalatát! (beszélgetős fórum)


2012. júl. 5. 19:24
Üdv irgum-burgum! Miután itt megdícsértem ezt a készítményt, gondoltam veszek is egy újabb üveggel, mert már nagyon fogy. De a DM már nem árulja. Te hol szerzed be?
7. irgum-burgum (válaszként erre: 6. - Dd4fac34d4)
2012. júl. 5. 15:37
Hú de szupi.Használom már én is,meg a párom hátát is ezzel szoktam neki bekenni,amikor fáj neki és nagyon isteníti.Nekem is bevállt!
6. dd4fac34d4 (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. júl. 3. 12:33

Nálam alaptartozék a fürdőszobában ez az olaj!

Koromnál fogva nekem már nem klasszikus pattanásaim vannak, de időnként ételtől vagy nem nekem való kozmetikumoktól kipattok a bőröm, és ezeket nagyszerűen, gyorsan leszárítja! Sőt, kb. két heti kenegetéssel olyan régi, hegesen gyógyult gyulladásnyomot is eltüntetett az arcomról, amelyet egyébként legfeljebb valamilyen sebészeti beavatkozással lehetett volna.

Legutóbb pedig 3 nap alatt tüntettem el vele a nyári lábgombát! Miközben a sokat reklámozott Canestenről ezt 3 heti alkalmazással ígérik!

Tehát, arra kell használni ezt az olajat, amire jó, és akkor szeretni fogjátok!

2012. márc. 29. 13:49
Nekem valaki azt ajánlotta, hogy ha a fürdővízembe teszek egy pár cseppet, akkor az ízületekkel csodákat tesz, így gondoltam kipróbálom. A kádat teleengedtem vízzel beletettem 2-3 cseppet, majd beleléptem a vízbe. A lábaim 2 hétig úgy néztek ki, mintha leforráztam volna. Másra már ki sem próbáltam.
2012. márc. 29. 11:59
Jó illata van. Egyébként én is masszírozásra használtam, rendesen csúszik, nem dörzsöl.
3. BayBanya (válaszként erre: 1. - Irgum-burgum)
2012. márc. 29. 11:25

Én is masszíroztam vele nagyszüleimet, de semmi extra élményről nem számoltak be....

Jó az illata, az biztos :)

2012. márc. 29. 11:10

Konkrétan mit szeretnél tudni?

Én már használtam masszírozáskor. Semmi különöset nem éreztem utána.

2012. márc. 29. 10:56
110 Kräuter-öl gyógynövény.Aki használja írja meg tapasztalatát!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook