Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tejallergia! fórum

Tejallergia! (beszélgetős fórum)


7. a fodrász (válaszként erre: 5. - Homern)
2012. márc. 30. 07:35
Már kb.4-5 hete! Meglátjuk!
2012. márc. 29. 21:34
Én meg sztem lisztérzékeny vagyok...nem komálja a belem valamiért a pékárut...
5. homern (válaszként erre: 4. - A fodrász)
2012. márc. 29. 21:27
mióta diétázol?3 hetet szoktak mondani hogy kiürüljön.
2012. márc. 29. 17:18
Nem is tej és tojásmentesség aggaszt! Azt fél lábbal is kibírom! Hanem a vér a kakiban,ami így is jelentkezik,hogy már mindent nézek,hogy mit eszem! A kenyeret magam sütöm,felvágottakat és hasonlókat a rejtett tej miatt már élből meg sem veszem!
2012. márc. 29. 13:01

nálunk is tej tojás,2 hetesen vettük észre nála.

2 éves koráig szoptattam(2 hónappal ezelőttig :) ) addig én is tartottam a diétát.nem voltunk tükrözésen,csak vérvételen.

nem olyan vészes,ne ess kétségbe :) mi mégcsak nem is főzünk 2-felé,egyáltalán nem okoz gondot a tej és a tojás kerülése,meg kell szokni,rengeteg minden van ezeken kívül amit enni lehet :)))

ha jól fejlődik minden ok,igyekezz hogy minimum 3 éves koráig ne találkozzon az allergénekkel.minden alkalom amikor tej vagy tojás kerül a szervezetébe kitolhatja a "kinövés" időpontját..

2012. márc. 29. 12:55
ne izgulj. nekünk az allergia refluxot okozott. A legsúlyosabbat az én lányom nem evett és e miatt nem is hizott. Sok anyukát ismerek akiknek szintén ezzel küzködtek/nek. Egy éves korunkra kinöttük! MA már eszik mindent és szeret is enni. 5 hónapos koráig álmába etettem mert egyszerüen nem akarta elfogadni a kaját. Csak neked kell kitartani és szépen mindent ki fog nőni!
2012. márc. 29. 08:14
Kisfiam 7 hónapos!Nemrég kiderült,hogy valószínűleg tej és tojás érzékeny! 4 hónaposan kezdődött véres széklettel! Túl vagyunk a vérvételen és egy széklet vizsgálaton valamint gasztron.! Utóbbin mondtak diagnózist,ami csak az én beszámolóm alapján történt! Mivel még szoptatom a kisfiam,így én is tartom a tej és tojásmentes diétát! De sajna még így is előfordult egy szer kétszer mini vér a székletben!Egyébként jól fejlődik ,nő,közérzete, kedve remek! A következő vizsgálat az altatásos tükrözés lenne,amit még a gasztrós sem ajánlott! Valaki van hasonló cipőben? Mik a tapasztalatai? Ha kinőtte a gyermeke.mikorra? Úgy érzem ez egy fekete lyuk,ami re nincs megoldás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook