Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyelvtanulás otthon fórum

Nyelvtanulás otthon (beszélgetős fórum)

2012. szept. 27. 19:35
Lehet otthon is sikeresen? :-o
2012. szept. 19. 22:49

interpals. net itt lehet levelezgetni emberkékkel mindenhonnan.

sharedtalk . c o m itt pedig tudsz beszélgetni külföldiekkel, mikrofonon és chaten egyaránt.

9. 2100 (válaszként erre: 7. - Beke26)
2012. márc. 29. 11:10

1-2 nemet barat/no "beszerzese"?

A ferjem egyebkent a munkehelyen tanulta meg a nyelvet (szinte tokeletesre), de latom azt irod, ott nem kell sajnos beszelni.

2012. márc. 29. 11:06
Inkább német környezetbe kellene akkor menned, a lényeg, hogy beszélj másokkal.
2012. márc. 29. 10:30
Anyanyelvű környezetben élek, de nincs hol anyanyelvűekkel beszélni,a külfölditől meg nem lehet tanulni,a munkához meg nem kell beszélni
6. 2100 (válaszként erre: 1. - Beke26)
2012. márc. 29. 07:47

Miert otthon es miert egyedul szeretnel megtanulni, ha a szobeli resz nem megy? Azt a reszt eppen egyedul nem lehet megtanulni, csak gyakorolva..

a tanacsok viszont nagyon jok, a nyelvi kornyezet megteremtese..valamilyen modon..

Sok sikert azert!

5. tökvirág (válaszként erre: 4. - Meggy)
2012. márc. 28. 23:29
Nekem egy het is eleg volt, ezek szerint ember fuggo. Lenyeg, hogy ne legyen olyan korulotted, aki nem tud forditani. Neki meg pont az kell, hogy megtanuljon megszolalni, mert beszelni elvileg tud.
4. meggy (válaszként erre: 3. - Tökvirág)
2012. márc. 28. 22:33

Na hát azért egy hét nem elég hozzá...

de kell az német anyanyelvi környezet...

Mekem ez bejött.. én sem mertem megszólalni.. aztábn fél év Németországban egíedül, magyarok nélkül megtette a hatását a német nyelvtudásomban..

2012. márc. 28. 22:29
Menj ki nemetorszagba egy hetre egyedul vagy olyannal, aki nem beszel. Tuti modszer.
2012. márc. 28. 22:26

Otthon, egyedül, felsőfokú nyelvvizsgával?

Mit szeretnél tanulni?

Inkább olyan helyzetet kellene teremteni, hogy rákényszerülj a megszólalásra. :)

2012. márc. 28. 22:24

Sziasztok

szeretnék jól megtanulni németül otthon, egyedül.Nem a nyelvvizsga,a tudás a cél. Nyelvvizsgám van-felsőfokú,mégsem merek megszólalni, meg nem is megy jól

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook