Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyermeked jobb minőségű cipőben "ovizik", vagy oda csak játszós cipőt hord? fórum

Gyermeked jobb minőségű cipőben "ovizik", vagy oda csak játszós cipőt hord? (tudásbázis kérdés)

10. trapiti (válaszként erre: 9. - E28c748947)
2012. márc. 28. 22:22
Az én lányom is 4.5 és nagyon szereti a szupináltat. Szerintem egyáltalán nem csúnyák, kifejezetten jól áll a gyerek lábán. Most épp úgy jártunk, hogy egy csajos asso-t kapott utcainak, de nem volt neki kényelmes, kérte, hogy vegyünk utcára is Salust amilyen az oviban van, az Asso-t pedig továbbadtuk... már az ózletben vissza sem vette pedig előtte nagyon tetszett neki. De hiába, a szupinált jobb a lábának, és ezt a gyerek is érzi.
2012. márc. 28. 22:17
Persze, hogy jó minőséget, hisz ott van benne a legtöbbet.Három éves korukig kizárólag szupináltat hordtak(Salus),most már van egy-két csajos darab is, hisz 4.5 évesek és valljuk be őszintén a szupináltak nem túl lányos darabok, de kétség kívül jót tettek.Ősszel drHu-t hordtak,,tavasszal, nyáron nem erőltetem a szupisat.
2012. márc. 28. 22:01

Mindenképpen jó cipőt kell adni rá az oviban, mint ahogyan a többiek is mondják, az van a legtöbbet rajta.

A jó nem feltétlenül a legdrágább. Ami alap, hogy bőrből legyen, magas kérge legyen ami jól tartja a lábát. Emellett én leginkább a szupinált cipőket javaslom, amik megakadályozzák a boka bedőlését, elősegítik a láb egészséges tartását és a boltozatok kialakulását. Én csak ilyet adok a gyerekre, általában utcainak, játszósnak is, de bentre mindenképpen.

(Márkák szerint nekünk leginkább a Salus jött be, jó a Supy és a Supi+ is, a Maus szupináltat most fogjuk elöször kipróbálni, a Szamosnak nagyon szépek a szupinált cipői de elég drágák, és van még a drHu de azt még csak a neten láttam. A Salus 8000 körül van, vagyis középkategóriás ha azt nézem, hogy a felkapott gyerekcipő márkák 10 fülütt vannak...)

A kínai cipők, vászoncipők, tornacipők, csilli-villi balerinacipők, és habklumpák bármilyen márkásak is, alkalmatlanok arra hogy tartósan hordja a gyerek.

2012. márc. 28. 14:47

És mi számít jó minőségűnek?

Kialakítás szerint nézitek, vagy márkajelzés szerint.


Egy kínais cipő lehet jó minőségű, vagy az kizárt?:)

2012. márc. 28. 14:44

Jó, és nem jobb minőségűt hord az oviba, hiszen ott van egész nap.

Persze "ovinéni", meg a dadus is szólt, megjegyezte, hogy: "Nem sajnálja ezt a cipőt?!?"

Nem, nem sajnálom, nekem fontos a lányom lábának az egészsége.

Pont az nem értem, hogy sok gyerkőc mindenféle vacak cipőben ovizik, de elmenős cipőnek meg mindenféle drágaságot vesznek Neki.

Szerintem a jó minőségű cipőt hordja egész nap.::)

2012. márc. 28. 14:44
Mindig jó minőségű cipőben van, pláne az oviban, hisz reggel fél8tól délután 4-fél 5ig ott van. Itthon -padlófűtés van- többnyire mezítláb "nyomul"
2012. márc. 28. 14:44
oda kell a legeslegjobb cipő,hiszen az van rajta a legtöbbet.
3. cel
2012. márc. 28. 14:44
A játszós cipő is legyen jó minőségű, hisz egész napját abban tölti.
2012. márc. 28. 14:42
Jót. A nap nagyobb részét ott tölti.
2012. márc. 28. 14:41
Gyermeked jobb minőségű cipőben "ovizik", vagy oda csak játszós cipőt hord?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook