Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Re-Code fogyokúrás készítmény fórum

Re-Code fogyokúrás készítmény (beszélgetős fórum)


1 2
37. Time2
2015. nov. 15. 12:08
Sziasztok. Gondoltam én is leírom a saját tapasztalataimat. Most kezdtem a 2. palackot. 3 hét kb 3 kg minusz. A dm ben most akciós , joker kuponnal még 6000 ft-sincs.... Szóval.. ami először feltűnt, hogy sokkal jobban tudom tartani a diétát, nem törnek rám a falási rohamok. Ezt a diétát csinálom már jó pár hete, nem túl megerőltető, napi 5* kell étkezni, egy tízórai és egy uzsonna, ami csak néhány falat, vagy gyümölcs, de segít abban hogy ne legyek farkaséhes a következő étkezésig. Nem eszem magam 100%-ig, csak kb 80%. Barna rizs, teljeskiörlésű kenyér, tészta, liszt, és nulla cukor. Nem bonyolult. A Re coddal viszont sokkal könnyebb.. Nem vagyok éhes, és megtanultam inni.. napi 2,5-3 liter simán elfogy így hogy ezt is iszom . / 1,5 liter re-cod, a többi sima mentes víz../ Eddig volt hogy csak 1 litert sikerült magamba erőltetnem naponta.. Energikusabbnak is érzem magam... És ami még feltűnt az a bőröm . Puha lett, elmúltak a combom és a felkaromról azok az apró pörcenések, amitől eddig nem igazán tudtam megszabadulni.../ lehet hogy a méregtelenítés?/ Szóval összességében Én nem bánom hogy belevágtam. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ő itta 3 hónapig és rendberakta a hormonháztartását, vagyis a klimaxos tüneteit enyhítette. Hát nem bánnám ha nálam is segítene ezen is...
36. cicamica83 (válaszként erre: 35. - Niagara78)
2015. máj. 9. 11:59
Milyen elvek szerint étkeztél? A re-code.hoz ajánlott ételeket etted csak?
2014. jún. 3. 08:58

Sziasztok!

Én 2 hete iszom a Re-code készítményt és csak pozitív dolgokat tudok róla írni. Fantasztikus hatása van és igazán látványos a változás. 83 kg-ról indultam és ma reggel 76 kg-t mértem. A bőröm szebb lett, nem vagyok fáradékony, sokkal energikusabb vagyok, az izmaim tónusosabbak lettek és nem kívánom az édességet. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2012. okt. 2. 13:09

Sziasztok!

Sajna sokan valamilyen szerhez nyúlunk, ha fogyni akarunk ezzel én is így vagyok. Aztán vagy használ, vagy nem.

Én is láttam a re-code ot a rossmannban és elgondolkoztam megvegyem-e, mert szülés után vagyok 5 kg-ot le kéne adni, már nem szoptatok (4hónapos a babám) , mert elfogyott a tejcsim és így most már bele fognék egy kis fogyásba.

Úgy döntöttem nem veszem meg mert drága még dm kuponra is és ahogy írjátok nem sokáig elég.

Kaptam egy tippet minap.

Egy imerősöm elég sokat fogyott és megkérdeztem mit csinált.

Azt mondta elhaygta a vacsorát, helyette műzli szeletet evett és 1 pohár tejet ivott vacsira. Először csak 1 szeletet evett, de még éhes maradt és evett még egyet.

Fogyott 8kg-ot 3 hónap alatt, ami szerintem nem drasztikus, nem is kell 1 hónap alatt drasztikusan fogyni, mert a szervezet megsínyli.

Hirtelen fogysz, aztán hirtelen vissza is hízod, mert a szervezeted kiéhezik.

3 napja csinálom a műzlis dolgot és tényleg nem vagyok éhes tőle, pedig én aztán szeretek enni.

Reggel 1 vajas kiflit eszem felvágottal és a megszokott tejes kv. Délben eszem ahogy szoktam (nem zabálok, még éhesnek érzem magam, de nem eszem jóllakásig, mert kb fél óra múlva már érzem a teltséget) délután valami még nem állt be hogy mi és vacsira a műzli. 85kcal 1 szelet, ha 2-őt eszem sem sok. Kiszámolom majd egy nap mennyi kcal-t viszek be.

Én hiszem azt hogy nem kell drasztikus fogyókúrát csinálni, mert az nem tesz jót a szervezetnek, hanem először is egyél mindent amit szertsz csak csökkentsd az adagot. Én már sokszor fogyóztam így úgy, ilyen olyan szerekkel. Nekem azok ahhoz kellenek, hogy akat erőm legyen és higgyem, hogy az segít. Ennyi erővel akár a ceruza végét is rágcsikálhatnám, ha bemagyaráznám magamnak, hogy attól fogyok + az étrend, mozgás.

Kell egy plusz segítség amiben hiszek.

A drasztikus diétákkal az a baj, hogy egyik napról a másikra hirtelen felborítjuk az étrendümket pl a híres TURBO D. (nem írhatom ki nevét). Igaz, hogy fogysz vele, ha betartod, de a szervezetednek nem tesz jót, aztán ha végig bírod csinálni és használ is fogysz tőle, egyszer csak abba kell hagyni és visszatérünk a szokásos étrendre, mert a szervezetnek kell a normális táplálék.

Szóval kezdetnek vegyél olyan fogyasztó szert amilyet akarsz, de egyél meg majdnem mindent amit eddig csak kevesebbet. pl. 2 kifli helyett reggel egyél csak 1-et. Az ebédnél is edd meg a paprikás csirkét nyugodtan. Ha kibirod, akkor a köretet hagyd el, csak a húst edd meg galuskát ne. De ne púpos tányérral szedj. Szedd ki a szokásos adagnál kevesebbet. Biztos hogy a kevesebb kalória bevitel megindítja a fogyást nálam ez még mindig bevált. Aztán persze a mozgás is kéne, viszont a rendszeresség a titka. nem elég 1 héten 1alkalommal valami, mert a végén azt mondod, mozogtam még se fogytam. heti 2-3 alkalommal kell valami mozgás minimum 30perc eleinte, de jobb lenne 45perc. Nekem mikor már a kevesebb kalóriával és a 3 szori 45 perces tornával lement a kg amire vágytam, akkor már heti 2szer tornáztam csak, aztán voltam olyan lusta hogy egyáltalán nem tornáztam. Aztán ugyanúgy ettem megint és 1 év alatt mindig visszajön a kg. Mikor megint van egy határ, hogy elegem van, akkor kezdem előlről.

Na most itt tartok megint. 9 hónapig a terhesség alatt ettem amit csak megkívántam, szerencsés vagyok, mert terhesen ehetek hányásig, nem hízok sokat bezzeg szülés után nem ehetek úgy, mert gurulnék. 7kg-ot híztam mind a két terhességgel, ami a kórházban töltött napok alatt le is ment egyből.

Ha a másik, hogy aki 10kg fölött akar fogyni pl 15-20kg-ot, annak kicsit jobban oda kell figyelni a kajálásra. nehezebb téma. De a lényege ugyan az a Kevesebb lakória. Ne aggódj én még sosem számolgattam egy nap mennyi kalóriát viszek be most is csak kíváncsiságból fogom, mert még sosem számoltam ki. Szóval tudja azt mindenki miből mennyit szokott enni. Ülj le és írd le mit eszel egy nap. Reggelire mit eszel és mennyit, és edd meg ugyanúgy csak kevesebbet. Egyél tízóraira is, hogy délig ne korogjon a gyomrod és ne zabáld tele magad mert úgy kiéheztél. Egyél egy joghurtot, ha nem szereted akkor egy almát, de ne még egy péksütit vagy szalámis zsemlét. Vagy egyél 1-2 szelet kétszer sültet, puffasztot rizset tudom is én.

Tudom, hogy sokaknak a munkájuk nem engedi a normális étrendet és már csak akkor esznek egy jót mikor este haza mennek. Valahogy akkor is le kell írni magad elé egy papírra.

na nem papolok tovább csak gondoltam próbálok az én tapasztalataimmal segíteni.

33. cateye (válaszként erre: 8. - Criscito)
2012. aug. 14. 09:39
Szó sincs átverésről. Írták, hogy egyénfüggő. Te magad döntöd el, hogy betartod-e a diétát és mozogsz is a re-code mellé, mert akkor hat. Ha csak zabálsz és punnyadsz, nincs az a csodaszer ami lefogyaszt. Nem beszélve arról, hogy, nem ígérte senki azt, hogy megiszod a re-codot és attól fogysz le. Egyértelmüen leírták, hogy a Te közreműködéseddel fog hatni.
32. cateye (válaszként erre: 31. - Cateye)
2012. aug. 14. 09:29
Ja, és sokkal többet mozgok, naponta zumbázok, mert szerintem a mozgás is kell, a diéta önmagában kevés. A re-code ráadásul nem rossz ízű, így nem kellemetlen számomra a fogyókúra.
31. cateye
2012. aug. 14. 09:27

Én egy hete kezdtem,1,9 kg. ment le. Bár a súlycsökkenés nem túl sok, de lement a hasam, és 1 mérettel kisebb nadrágot is fel tudok kényelmesen venni.Ránézésre úgy nézek ki, mint aki 5 kilót ledobott. Remélem továbbra is olvadnak majd rólam a kilók.

Igaz én eddig is csak sovány húsokat ettem, salátát, zöldséget és gyümölcsöt, de krumplit és rizst is fogyasztottam. Most teljesen abbahagytam a krumplit, rizst, és a kiflimről is lemondtam. Inkább joghurtot, csirkemellet, zöldséget eszem, és persze gyümölcsöt.

30. smsdown (válaszként erre: 29. - Héjácska)
2012. aug. 7. 08:01

Sziasztok!

Èn is egy hete kezdtem a recode fogyasztását.Szorgalmasan tartom a diétát de egyenlöre a mérleg nyelve meg sem mozdzdult.Amit viszont,észrevettem,hogy szebb lett a böröm.Az éhség érzetemet nem csökkentette egyeltalán.Bár még az út elején tartok remélem lessz sikerélményem.Sok sikert Mindenkinek!!

2012. aug. 1. 01:04

Sziasztok,


látom, többen a termék magas ára miatt vannak kiábrándulva.

Akkor egy tipp: A DM üzletek némelyikében kapható a készítmény. Ha van DM hűségkártyátok, és van rajta min. 50 pont, akkor váltsatok ki egy 50 pontos kuponfüzetet. A füzetke első oldala egy 25%-os vásárlási kedvezményre jogosít, bármely termék estén. További a DM szokott nekem küldeni havi akciós kuponokat is, pl. utoljára a szülinapomra kaptam egy 15%-os kedvezményes kupont is. Ha a kettő kedvezményt egyszerre váltjátok be RE CODE vásárlásakor, akkor kevesebb, mint 9000 Ft-ért megveheteő az eredetileg 13.999 Ft-os DM ár helyett. Ennyiért megéri kipróbálni vagy később rászokni, nem?

Nálam hétfőn, júli 30-án kezdődött a kúra. Az első 2 nap tapasztalata, sokkal kevesebbet tudok enni. Mindenképpen el kell hagyni a szénhidrátokat. Ebben is segít, ha még napi 1-1 szem chrom tablettát is szedsz mellé. Csak azért szerettem volna szóba hozni a 2 napos észrevételemet, mert én aztán napi 5 étkezést is simán lenyomok, és most ennek vége. Ami a jobbik rész: sok levest kívánok, húsleves, zöldség leves, és Steinberger lékúra is könnyebben fog menni.

Ne adjátok fel a reményt, mivel ez a készítmény tényleg segíti a fogyókúrát, de NEM helyettesíti.


Sok-sok siket és kitartást kívánok a próbálkozóknak! Ha elfogyott az első 500 ml koncentrátum, akkor újra jelentkezem!

2012. júl. 9. 00:30

Sziasztok!

Nekem is csak 18 napra volt elegendő a készítmény és meg is lepődtem rajta.

Elmondom a jó és rossz tapasztalataimat.

Én már az első napon éreztem,hogy nem vagyok éhes és nem is kívántam az édességet sem.

Mindig az volt a problémám,hogy soha nem tudtam betartani,hogy ne egyek kenyeret a lecsóhoz vagy hogy a csirkepörköltet nokedli nélkül egyem.

Már a második napon csirkepörkölt volt persze nokedlival és én nem kívántam a nokedlit, simán megettem üresen kovászos uborkával, teljesen megdöbbentem de így volt. A 18 nap alatt egyszer sem ettem : rizst,krumplit,kenyeret,süteményt,csokit és semmilyen lisztes dolgot. 1,5l ásványvizet ittam és még az 1l recodos oldatot. 87kg.al kezdtem és ma 87,4kg-al fejeztem be. Nagyon mérges vagyok,hogy semmit nem ment le ráadásul úgy,hogy még mozogtam is és semmilyen szénhidrátot,keményítőt nem ettem. Olyan boldogan kezdtem bele mert előttem valaki azt írta hogy 6kg-ot fogyott vele 3 hét alatt én meg igaz,hogy nem voltam éhes és teljesen be is tartottam de semmit,sőt 40dkg+. Kidobtam az ablakon 13000ft-ot.

Persze azt írják,hogy mindenkinél máskor indul be a fogyás és hogy ők 3 hónap folyamatos szedést javasolnak ,de ezek után vegyem meg mégegyszer? A másik,hogy azt írják, hogy gyümölcsöt is mértékkel fogyasszunk. Itt a nyár , tegnap előtt ettem sárgabarackot elég sokat tegnap meg ma görögdinnyét, eddig bírtam. De nem hiszem,hogy ez lett volna a probléma. Tudom,hogy van bennük cukor de az gyümölcscukor és előtte se fogytam szóval szerintem nem ez lehetett a hiba. Kiváncsi lennék,hogy másnak milyen tapasztalatai vannak vele. Amúgy ha valaki szeretne fogyókúrás csodaszert akkor ajánlom a Tubó Diétát. én már 12kg-ot fogytam vele és nem jött vissza csak azt nem szabad folyamatosan inni ezért 2 hét szünetet kell tartani és így gondoltam kipróbálom ezt de rájöttem,hogy az a legjobb ezért holnap folytatom tovább.

2012. júl. 6. 08:34

Sziasztok!

Na, nem fogom megtudni, hogy közel 3 hét alatt mennyit sikerül(ne) lefogyni , mert a szer a 18 nappal elfogyott ! :) Még nem mérlegetem, de sztem nem ment le a 4 kg.

Tehát arra jutottam, hogy azt kell tanácsoljam NE vegyétek meg, ennyit nem ér a termék, vannak ettől olcsóbbak az étvágy csökkentésére....és nem biztos, hogy tabletta formájában kéne keresni, esetleg gyógytea?!

26. "ÖNMAGAM" (válaszként erre: 16. - **mazsola**)
2012. júl. 2. 15:37

Sziasztok!

Én most ezzel az étrenddel próbálkozom....csináltam én is az atkins-diétát (nem 1-2 hétig). Fogytam ugyan, de egy idő után kínszenvedés volt, hogy gyümölcsöt nem ehettem. Ugyanis az Atkins első szakaszában, amit elnyújthatsz nem lehet csak max. napi 20 g ch-t enni. Azt tudni kell, hogy amit Atkins doktor leírt a könyvében , az igaz! Orvosi vizsgálatra mentem diéta ideje alatt a koleszterinem és minden más mutató messze a legjobb eredményeket mutatták, aztán.....aztán már nem bírtam tovább :(


Most a paleo étrenddel próbálkozom, olvastam Szendi Gábor könyvét...stb.stb....nem folytatom.


HOgy miért is iszom hozzá ezt a készítményt? Mert nem vagyok éhes....persze, szerintem ez sem normális, hogy az ember lánya ilyenekhez folyamodik, de sajna én addig ettem amíg a torkomon nem jött vissza! Egyszerűen minden étel jólesett és sosem éreztem, hogy elég!


Na, majd meglátjuk....


Első héten lement 2 kg. Ez azért nem nyűgözött le, mert amikor a fehérje diétákat csináltam akkor volt ez mutató az első héten -3 kg. is.


Második hét közepe táján ráálltam a mérlegre mindössze -0,5 kg-ot mutatott :( baromira elkenődtem, mert szinte alig ettem, ugyanis most átestem a ló másik oldalára, alig eszem, mert nem kívánom, nem vagyok éhes. Holnap van a nagy mérlegelés a második hétre.


Gyakorlatilag ez a szirup 20 napra elegendő, arra teljesen megfelelő, hogy az étvágyamat elvegye, de ha 3 hét alatt nem adok le 4 kilót, akkor búcsút mondok neki, mert ettől van olcsóbb megoldás is.

25. lara38
2012. jún. 14. 19:08

Sziasztok!

Szeretném ki próbálni mert hiába teszek tényleg meg mindent heti 5x is tornázom ebben kardiónak zumba most inkább csak az mert nekem a Rubint Réka edzésétől inkább vastagodott a combom is.Az update szerint eszem de kilóra egyszerűen nem megy le semmi.Bár ezzel a módszerrel ezelőtt 6 éve sikeresen lefogytam a szülés után.Hátha segít meg indítani a fogyást akár centiben is már jó.

2012. máj. 25. 07:17

3 hete iszom a re-codot. 72-ről indultam, ma reggeli mérésem 66 kg.

Teljesen betartom a fehérjediétát. Igaz, hogy ettől amúgy is fogytam volna, csak az én problémám ott kezdődött, hogy soha nem bírtam betartani. Mióta megvan a recode, számomra is hihetetlen, de nem kívánom olyan erősen a szénhidrátot, hogy ne tudjak ellenállni."Ha már megvettem", akkor ne pocsékoljam el, ez is motivál, és az is, hogy nagyon erős szándékom a lefogyás. Egyébként az első hét volt a legnehezebb, akkor volt, hogy a vércukrom lement, és fájt a fejem, de a második héttől kezdve, szinte éhes sem vagyok, talán ezért is ilyen nagy ütemű a fogyás, ami kicsit megijeszt, mert nem akarok azért hirtelen sok súlyvesztést a bőröm miatt, most kezdek visszaállni, hogy heti két- három nap szénhidrátot is egyek (minimálisat). Nagyon megvagyok elégedve a készítménnyel, mert tényleg eddig koplalás nélkül nem tudtam lefogyni soha, az meg valami őrült kínszenvedés volt, és csak halogattam, hogy majd holnaptól elkezdem. Most nem éhezem, mert ha rámtör az éhség fehérjét bármit ehetek,annyi talán a különbség, hogy jóval később érzem a jóllakottság érzését, mintha befalnék egy csokit, de ehhez a három hét alatt simán hozzászoktam.

23. 117b1693d0 (válaszként erre: 22. - Keszazsu)
2012. máj. 8. 13:33
Nyilván ettől az étrendtől egyébként is fogynál. Mit tapasztalsz, ami esetleg más, mint korábban, amikor próbáltál visszafogottabban enni?
2012. máj. 7. 20:50

Három hete iszom a Re-codot és szépen lassan fogyogatok tőle, persze úgy, hogy nem eszem magam tele. Reggelire eszem egy szelet pirítóst (gyógyszert kell bevennem), ebédre Norbi-kaját és vacsorára max. 1 joghurt. Így három hét alatt 3 kiló ment le. Ráadásul a négy napos ünnepen Prágában voltunk, ahol nem lehetett a sörnek és a sörsajtnak, knédlinek ellenállni.

Nekem beválik.

21. 117b1693d0 (válaszként erre: 19. - **mazsola**)
2012. máj. 5. 22:56
Az Atkins diétában lehet, hogy van ch korlát, de amit te leírtál abban nincsen rá utalás. Márpedig, akkor a zöldségeket jól összeválogatva nem lehet annyira gáz.
2012. máj. 5. 22:54
Jó, persze ennél nincs megadva hogy mennyi lehet a napi limit, de mivel itt is csak a zöldségekkel vihet be az ember egy kevés szénhidrátot, a többi kaja mind fehérje és zsír, szerintem nem sokban különbözik az atkins diétától.
2012. máj. 5. 22:49
20g ch fogyasztható, ha jól tudom, az majdnem semmi, persze lehet hogy rosszul emlékszem. bár kibírnám ennyivel..
18. 117b1693d0 (válaszként erre: 17. - **mazsola**)
2012. máj. 4. 11:22
Ez messze nem zárja ki a szénhidrátokat, csak a szénhidrátdús kajákat.
2012. máj. 4. 10:22

Hát ez jó, a végére még ezt is odabiggyesztették:


Egyértelműen belátható, hogy ilyen étkezés mellett szó sincs nagy akaraterőt és önfegyelmet igénylő korlátozásokról, kalóriaszámolgatásról vagy éhezésről.


Ez egy vicc! Akik írták, sosem étkeztek még minden szénhidrátot nélkülözve, az tuti! :@

2012. máj. 4. 10:19

Az imént bukkantam rá, az Apotéka Gyógynövénybolt Webáruház oldalán erre a Re-Code nevű szerre, majd lelombozódva olvastam a hozzá tartozó tanácsolt mintaétrendet:


Reggeli

Bacon, sonka vagy kolbász, tojással elkészítve, bármilyen formában.

Esetleg főtt tojás vagy lágy tojás, némi sajttal kiegészítve, friss zöldségekkel.


Ebéd

Grillezett vagy sült csirke, pulyka, sertés vagy marhaszelet. Sült vagy párolt zöldségfélék, saláta kockára vágott tojással vagy bacon szeletekkel.


Uzsonna

Egy darab sajt, vagy egy-két szelet sonka, szalámi.


Vacsora

Marhasült vagy fasírtszelet zöldsalátával és párolt/sült zöldségekkel.


Az Atkins diétával gyorsan és hatékonyan lehet fogyni, de ember legyen a talpán, aki pár hétnél tovább bírja! ez tipikusan olyan étrend amit az Atkins diétában fogyasztanak napi szinten, sajnos én már többször is befuccsoltam vele, és ha enélkül az étrend nélkül nem hatékony a szer, akkor minek venném meg. vagy lehet hogy segít átvészelni azokat a "hú de felfalnám a hűtőt, pedig csak egy szelet piritósra vágyom" típusú rohamokat? nem hinném, persze nem tudhatom, mivel nem próbáltam. 11-12 ezer forintér, ha napi 25g-ot iszom meg belőle hígitva, 20 napig elég, ami nekem egy kissé drága, szóvel azt hiszem, ezt nem nekem alkották meg, legfőképpen ami a diétás étkezés részét illeti.

Azért ha van aki kipróbálta ezzel a diétával és nem jött rá az olthatatlan szénhidrátéhség, szóljon. :)

2012. ápr. 27. 07:21

Hogy a témához is hozzászóljak, megnéztem az olasz fórumokon, hogy mi a helyzet a Re-code-dal kapcsolatban. De nem akkora szám ott sem. Egyrészt drágának tartják, illetve nem láttam, hogy ódákat zengtek volna róla, hogy milyen jól támogatja őket a fogyásban.


Persze, vannak egy páran, akiknek sikerült vele eredményt elérni.

14. 117b1693d0 (válaszként erre: 13. - F64f0d9a69)
2012. ápr. 27. 07:14

Szerintem csak részben van igazatok.

Az egy dolog, hogy jelenleg nem létezik olyan készítmény, ami minden zabálás ellenére le tudja fogyasztani az embereket.


De azért azt a lehetőséget hagyjuk meg, hogy léteznek olyan készítmények, amik jó mankók lehetnek a kiegyensúlyozott étrendhez szükséges fegyelem megtartásához!


Az emberek egyik fele sokkal érzékenyebben reagál a szénhidrátokra, glutamátra, édesítőkre, mint a másik fele a társaságnak. Így nem csoda, hogy azoknak, akiknek a fentiek közül egyik sem ingadoztatja meg az inzulintermelését őrült módon, az nehezen érti, hogy miért olyan nehéz "rendesen" enni.


Kétségtelen, hogy egy kevésbé szerencsés adottságokkal rendelkező egyén is kordában tudja tartani a súlyát, de az egészen biztos, hogy neki sokkal nagyobb megerőltetés ezt elérni és megtartni. Nem is sikerül mindenkinek hosszú távon :(((


Ezért van az, hogy bármilyen csodakészítmény érdeklődést vált ki, amikor megjelenik, nem azért, mert annyira hülye valaki, hogy azt hiszi, hogy benyel egy csomó kapszulát és ettől fog 30 kilót fogyni 2 hónap alatt!


Egyszerűen csak egy reménysugár, hogy hátha ez a készítmény adja meg azt a segítséget, ami hiányzik a sikerhez...

13. f64f0d9a69 (válaszként erre: 9. - Szöszipanna)
2012. ápr. 21. 08:28

Kedves szöszipanna!

Visszanéztem a hsz-eidet...

Amióta tag vagy, mindig valamiféle szert keresel a fogyókúrához!

Valamit akkor mégis csak te csinálsz rosszul.

Nem gondolom, hogy a hozzászólók lennének a szánalmasak.

Mindenki segítőszándékkal írt ide.


"Az elhízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve!" Dr. Bakanek György

12. türkizszemű (válaszként erre: 11. - Icuska538)
2012. ápr. 20. 23:11

Ellenpéldának ott van -éppen a fórumban emlegetett "csodaszer" reklámembere, - Klaudia, aki azért ledobott min egy 20-ast...(szerrel vagy szer nélékül)

Az bizonyos, hogy a termék bevezetése és markentingje profi.És hogy valóban hatékony-e, soha nem fog kiderülni, mivel a szedése mellett diétát és mozgást is javasolnak, attól meg biztosan fogy a delikvens.


Emelett a "skót-placebó-hatás" is érvényesül: "Ha kiadtam 12 900Ft-ot a fogyásért, nemáhogy kidobjam az ablakon azért, mert besütizek délben, beszalonnázok este!"

11. Icuska538 (válaszként erre: 5. - F64f0d9a69)
2012. ápr. 20. 19:24
Igy van ! Nincsenek csoda szerek mert ha lennének aki tud ezekre költeni, nem lenne duci !!!!
10. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Szöszipanna)
2012. ápr. 19. 21:12

Amit én írtam, azt az OÉTI is így gondolja.


Nem tudom, miért nem szedhetsz kapszulát, de ha csak vitaminokat akarsz bevinni, akkor valószínűleg sokkal olcsóbb lenne filmtablettát, szirupot vagy rágótablettát venni. Ezt nem rosszindulatból írom, hanem segítő tanácsnak. Túlérzékenységed van a kapszulák valamelyik összetevőjével szemben? Ilyet még nem hallottam.

2012. ápr. 19. 17:33

Én nem vagyok erre kíváncsi, hogy ti itt csodaszerről beszéltek. Nem ettől várom a csodát, heti 4x edzek, nem eszem cukrot, lisztet stb.. De rögtön erre gondoltok, szánalmas.. És ilyen témáknál mindig ilyen emberek kerülnek elő és a többi normális, beszélgetős ember meg miattatok nem mer beszélgetni. Talán ezért is megy jobban a privát üzenet és a zárt csoport. Hát köszönöm, hogy már itt sem lehet beszélgetni, mert csak a negatív dolgok jönnek. Hát innen is kiszálltam, mint a többiek a hasonlók miatt.

Ja és a vitaminok miatt szedem, mert kapszulát nem szedhetek, de erre ti már ugye nem is vagytok kíváncsiak.

2012. ápr. 19. 11:08

Átverés, mint az összes többi. Egyetlen egy fogyókúrás "szer" van ami valóban működik, az pedig a diéta.

Hihetetlen, hogy néhányan még mindig bedőlnek ezeknek a csodaszereknek. Kicsit gondolkodjatok már könyörgöm! :S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook