Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerencse elefántok! fórum

Szerencse elefántok! (beszélgetős fórum)


16. Enéh1 (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2012. márc. 29. 14:00

na, ehhez nem tudok hozzászólni, hogy kinek hol a helye, valahol azt olvastam, hogy az ormány nézhet az ablak felé, sőt, de valahol meg az ajtót mondják! :( fogalmam sincs már


úgyis nagytakarítást csinálok, átteszem őket máshova :D

15. michelle.r (válaszként erre: 12. - Enéh1)
2012. márc. 29. 13:57

Nem történt semmi? A manóba ;). Lehet,hogy gyári hibásak?

:DD


A szakirodalom szerint az ajtó felé kell néznie az összes ormányosnak. De biztos, hogy a sárkánynak és a macskának is ott a helye?

14. Enéh1
2012. márc. 29. 13:33
köszi, coca cola
2012. márc. 29. 13:31
baromság....utálom az ilyen kis rohadt mütyürkéket egy darabot nem tudnék elviselni,nem még többet....
12. Enéh1
2012. márc. 29. 13:28
és ha minden szobrocskámat, az elefántot, sárkányt, békát, macskát az ablak felé irányítok? szerintetek? az ajtó felé nézve semmi se történt évekig, sőt :(
11. Enéh1 (válaszként erre: 10. - Michelle.r)
2012. márc. 27. 16:05
köszönöm, és teljesen igazad van! :D
10. michelle.r (válaszként erre: 1. - Enéh1)
2012. márc. 27. 15:52

Mitől szerencsehozó? Mert azt mondják :DDD

A feng shui nem buta dolog, de ott, ahol kitalálták, eleve úgy építkeznek, bemérik a terepet, számításba veszik, hol kel a nap, hol fekszik, milyen az uralkodó széljárás, stb.

Itthon bemész egy feng shui boltba, rád beszélnek néhány dolgot, amit hazaviszel és úgy fog kinézni a lakás, mint egy mutatványos bódé ;)


Sárkányos, fakacsák, békák, elefántok. Egyszer igazán szeretnék találkozni egy emberrel, aki ettől lett szerencsés és gazdag. Könyvekben sokat olvastam, de még senkivel nem találkoztam.

9. Enéh1 (válaszként erre: 8. - Olvedireka)
2012. márc. 27. 14:08
nem kizárt! :) mindjárt takarítok és akkor elhelyezem őket normálisan!
8. olvedireka (válaszként erre: 7. - Enéh1)
2012. márc. 27. 14:08
mondjuk az elefántjaim a polcrol félig az ablak felé néznek, akkor lehet a közép úton haaldok? se a legjobb, se a legrosszabb ? :-D
2012. márc. 27. 14:00
akkor eddig nem jól csináltuk Olvedireka! :D
2012. márc. 27. 13:59

nekem is van 16 darab felálló orrú elefántom :-D

na akor én is majd az ablakfelé ill. az ajtó felé forditom őket !

5. Enéh1 (válaszként erre: 4. - Cec20e66f6)
2012. márc. 27. 13:59
mármint papírra kell írni a kívánságot és az ormányába kell dugni! mindegyiknek feláll az ormánya, akkor eddig jó vagyok! :D
2012. márc. 27. 13:58
Papírokról még nem hallottam. Csak kék tálban aprópénzzel! Állítólag pénzt vonz a házhoz!
2012. márc. 27. 13:56

szia!

10 db-om van, egyet vettem, mindegyik az ajtó felé néz, de akkor fordítok és az ablak felé is teszek párat. van egy sárkányom még, meg egy békám ami pénzen csücsül! mi van a papírokkal? valami olyat mondtak, hogy oda kell tenni a kívánságot s az teljesül?


köszönöm! :)

2012. márc. 27. 13:53

Szia!

Úgy tudom, h 7 db-ot kell, hogy kapjál. A "veszek magamnak" nem jó!

Csak felálló orrú a jó, amelyik lóg, balszerencsét hoz.

Ablak és az ajtó felé nézzenek. Onnan jöjjön be a szerencse.

Mivel én elefánt-imádó vagyok, megszámolni sem tudom, mennyi elefánt van a lakásban :D

Több infót nem tudok erről a babonáról.

Hogy szerencsét hozott-e? Inkább úgy mondanám, h nem történt nagy szerencsétlenség még eddig.... de lekopogom :DDDD

2012. márc. 27. 13:42

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mennyi elefántot kell összegyűjteni, merre kell, hogy álljon az ormánya, stb...minden érdekel róluk...és mitől szerencsehozó...

van egy csomó ilyen elefántom, kaptam őket, mindegyiket mástól és egyet vettem magamnak anno! Mi a szabálya ezeknek stb...

Működik? :) valakinek már hozott szerencsét? köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook