Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Selejt áruk fóruma fórum

Selejt áruk fóruma (beszélgetős fórum)


29. bertaerzs (válaszként erre: 28. - Living Dead)
2012. márc. 27. 22:16
na ugye...igazam van nekem, hogy sok a selejt!
2012. márc. 27. 20:32
Cseszkós teflon serpenyő egy használat után levedlette a teflonréteget, holott nem is sikáltam drótkefével...
27. tavasz007 (válaszként erre: 26. - Bertaerzs)
2012. márc. 27. 20:12
H@M, meg promod poloim kilukadnak sec perc alatt. na, majd turkolom, csak nincs idegem vasarolni.
26. bertaerzs (válaszként erre: 24. - Tavasz007)
2012. márc. 27. 20:04

nem tudom a nívód, de tudnám ajánlani a turkálót. Persze ezt városa válogatja, mert van minőségi különbség nem kevés. Én a múltkor térdre estem, mert bekerültem a debreceni plázába, látom sokan válogatnak, hát nem turkáló volt! a plázában! Olyan cuccokat vettem, hogy beszéli az eu összes nyelvét! És nem volt selejt!

Melegszendvicskrémet nem tudok, csinálj pirítóst!

2012. márc. 27. 19:43
telleg! ki tud egy jo melegszendvicskrem receptet vagy megvasarolhato kesz dolgot? :))
2012. márc. 27. 19:42

hat en barmilyen olcso vagy draga dolgot veszek, nekem mind szar! mar nem is merek vasarolni. itt a nyar, es megint nincs polom. mert vagy osszemennek, minden mosasnal egyre rovidebbek, vagy kilukadnak. vettem a Salamanderben 30rol leerteklt cipot 20ra, mondom, ez biztos jo, hiszen salamander, bor, turkizkek, olyan converse magasszaru feleseget lehet elkepzelni, csak bor, hat akarhanyszor elazok benne, a zoknim, labujjaim turkizkekek lesznek. Valamint kilukadt a talpa. Most mar nem is szeretem. Bloookot mindjart elhagyom. Akarmit veszek. Melegszendvicskrem? Ehetetlen!


Nem merek vasarolni!

23. Lencsy (válaszként erre: 21. - Bertaerzs)
2012. márc. 27. 19:36
Pláne három gyerek esetén ,mikor amúgy sem kis pénz egy beiskolázás :)
22. bertaerzs (válaszként erre: 12. - Szilvita)
2012. márc. 27. 19:22
...hát egy kicsit vigasztal, mert nem érzem magam legalább olyan hülyének, hogy csak engem vezetnek meg! Látom a vattán, hogy pamut 100 %, na itthon látom, hogy műszál 125 %-ban. Most talán nincs fogyasztóvédelem, vagy mi van!?
21. bertaerzs (válaszként erre: 18. - Lencsy)
2012. márc. 27. 19:19
a minőségi termékkel is járhatsz így! Nagyon dühítő!
2012. márc. 27. 19:17
ahogy olvasgatom a bejegyzéseket, úgy kezdek megnyugodni, hogy nem is vagyok balek. Viszont a dühöm, az határtalan. Ahogy olvasgatlak Benneteket, jutnak eszembe számtalan "selejt" dolgok. Pl az is, volt egy jó ruhaanyagom, kaptam.Na,ebből egy csini nadrág és tunika (legalább fiatalít) kitelik, elmerészkedtem egy varrónőhöz. Mondom a barátnőmnek, családomnak, figyeljétek, nem lesz jó! A tunika most már jó helyen, mert SZÉTTÉPTEM, pedig még vissza is vittem a nadrággal együtt kisebb átalakításra!
19. Lencsy (válaszként erre: 18. - Lencsy)
2012. márc. 27. 15:07
kihegyezni *
18. Lencsy
2012. márc. 27. 15:06
A tavalyi évben a beiskolázás során szinte mindenből vehettem meg mind 3 gyereknek újra minden tanszert. Sosem veszem a legócskább "márkát" ..pontosan azért ,mert tudom annak nem jó a minősége . Kezdődött a füzeteknél ..kockás füzet az kockás füzet ,nincs benne különbség . A 3 gyerekre megvettem 15 darab füzetet amiből 12 darabban a margó a lap közepén volt , természetesen itthon vettem észre :) A következő a színes ceruza készlet és a filc toll készlet volt .. Képtelenség volt a ceruzákat kihelyezni, mert ripityára volt bennük törve a hegy ..a 12 darabos filctollból 8 darab egyáltalán nem fogott :) Átlátszó füzetborító ami elvileg a füzet méretére volt szabva , akkora volt hogy minden szélénél közel 1-1 centi kilógott , de olyat is találtam közte ami fel sem ment a füzetre :) A fehér pólón hatalmas sárga folt ...A virág alakú vízfesték készletet nem tudtuk szétcsavarni ..:) Nem jártam még egy évben sem így , hogy szinte mindent vehettem duplán vagy triplán ..de most sikerült :) Vissza csere nincs !!! Tanulság : a te..o-ban még az elvileg minőségi tanszereket sem veszem meg soha többet !
2012. márc. 27. 14:32
Vettünk egy olyan 5.1-e hangfalszettet elvileg a számítógéphez, amiben nincs is olyan vezeték amivel a géphez lehet csatlakoztatni. Mindenhol úgy reklámozták, hogy számítógéphez van, és aránylag jó árban is volt. Hazavittük kicsomagoltuk és rájöttünk, hogy a hangfalnak van talán 4 kivezetése, míg a számítógépen van 1 hely ahova be kellene dugni elvileg mind a 4 kivezetést. Mire megvettük hozzá az átalakítókat, ugyanannyiba került, mintha egy drágábbat vettünk volna.
2012. márc. 27. 14:29
Mi a műszaki cikkekkel vagyunk így. Akármit veszünk azt tuti hogy visszük legalább egyszer cserélni, mert vagy be se kapcsol, vagy pár napon belül elromlik. De a mediaba se szívesen járunk vásárolni, mert ott meg kipakolják a műszaki cikkek alkatrészeit, így sikerült már venni tv-t kábel nélkül, takarítógépet toldócső nélkül. Ajándékba se szívesen veszünk elektromos gépeket, mert az is tuti hogy visszaviszi.
15. Bella2011 (válaszként erre: 13. - Kicsiharang)
2012. márc. 27. 14:16
Jelige: csak kétbalkezeseknek
14. korteforma (válaszként erre: 13. - Kicsiharang)
2012. márc. 27. 14:15
:D :D :D Vicces lehetett :D Akkor te kétbalkezes vagy? :)
2012. márc. 27. 13:44
Apróság, de vicces: vettem 3 csomag gumikesztyűt és mindben balkezes kesztyű volt csak :D :D :D
2012. márc. 27. 13:37

Én a Kikában vettem ágyneműt, 100 % pamut, na, olyan műszálas volt, hogy kidobtam egy éjszaka után. Beleizzadtunk a 19 fokban:S

De én is ilyen szerencsétlen vagyok, mint te, ha ez vigasztal, nem vagy egyedül:)

11. bertaerzs (válaszként erre: 6. - 645b490433)
2012. márc. 27. 13:32
az ágyneműt (direkt) a terézvárosi szakboltból vettem, karácsonyra megleptem magamat, sikerült!
10. bertaerzs (válaszként erre: 4. - Moncsicsi83)
2012. márc. 27. 13:30
ja, azt kihagytam, hogy pár éve fagor gáztűzhelyet vásároltunk. Nem sokára kiégett ám a sütője, alaposan rozsdásodott. Sebaj, garanciásan érte jöttek, kicserélték újra. Ismét kiég a sütője, szervíz, helyszínen átfújja festékkel, oké. Kérdezem, és ha újra előjön a baja? Hoznak ki festéket amivel bármikor át lehet fújni. Megjegyzem, a festék szagától majd'meghaltunk. Tűrtem, eddig. Neten vásároltam más márkájú kombi tűzhelyet, és láss csodát, eddig jó! Vagy a gázbojler: évekig kialudt naponta átlagban 3x a gyújtóláng. Sok méreg, szakember szerint az a gyári széria konstrukció-hibás! Naná, hogy elfogatható indok!
2012. márc. 27. 13:27
de egyébként én is ilyen szerencsétlen vagyok, a jobb minőségel is. számtalanszor vettem ,megpattant szálú blúzt pedig agyára átnéztem. :D ez van.
8. 06718ca650 (válaszként erre: 3. - Bertaerzs)
2012. márc. 27. 13:26
mert vtele vannak a boltok mocsok, sz*r alapanyagból készült kínai selejt mihaszna dolgokkal. tiszta nyersanyagpocséklás, mérget, szemetet eladnak.. ha valamiből jót akarsz a drágábbat kell venni, ha meg nem engedi a pénztárcád akkor ez van. :(
2012. márc. 27. 13:22
De azért én is jártam már meg pl. jó minőségű bőr téli cipőm talpa kezdet leválni visszavittem ha nem cserélték volna ki tuti balhét rendezek.
2012. márc. 27. 13:21
Ágyneműt vegyél magyart igaz többe kerül de megéri a selejt távol keletit használod egy évig sem magyart meg 10 évig, bőr táska vannak szuper magyar készítők igaz drága de sokáig tizenévig kitart egy jobb minőség.
2012. márc. 27. 13:20
Én ilyenkor felhívom a gyártót és jelzem a problémát. Eddig minden esetben térítették a kárt.
2012. márc. 27. 13:18
Én a jól bevált dolgokat szoktam ezek közül venni. de pl a bőrtáskát ha boltban vetted, simán visszaviheted. A többi meg... Volt már, hogy mi is bele nyúltunk az ágynemű huzatba, de utána maradtunk a bevált helynél és onnan vettünk. Ha még eredeti állapotában, otthon kibontva látod, hogy hibás, blokkal vidd vissza. Én simán azt tenném.
3. bertaerzs (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2012. márc. 27. 13:13
pl. jó minőségűnek hitt pamut ágyneműhuzat, mindkettő hibás, teafőzéshez használt szűrő, bőrtáska, felmosófej, sorolhatnám. megnézem, meggondolom alaposan, használat közben pedig mérgelődök, na ismét balek voltam...
2012. márc. 27. 13:05
Nem nézed meg rendesen, mit veszel, vagy nem nézel utána neten? Milyen termékekre gondolsz?
2012. márc. 27. 13:03
Miért van az, hogy mindenből a selejtet sikerül megvennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook