Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kirándulás kisgyerekekkel! fórum

Kirándulás kisgyerekekkel! (beszélgetős fórum)


11. cony4
2012. ápr. 1. 07:04
Igen van egy vadaspark.Elég jó, bár nem valami nagy.
10. wiki76 (válaszként erre: 8. - Cony4)
2012. márc. 28. 20:00
ott van magánállatkert?
2012. márc. 28. 07:25
nálam a nagy 3éves én nem merek egész napos progit szervezni mert ha nem alszik hisztis:( de sztem jó program a szentendrei skanzen , szoktak progik lenni gyerekeknek, kézműves foglalkozás stb. És bár nem egész napos program de a veresegyházi medvepark is klassz:) tudnak macit etetni stb. De ez összeköthető egyéb arra felé eső programmal:)
2012. márc. 27. 12:37
Abonyban lakunk!!!
7. Szilvita (válaszként erre: 5. - Mosoly30)
2012. márc. 27. 11:52
Tényleg? Az nagy kár. Ősszel mesélte egy anyuka, hogy voltak nyáron, és nagyon szép és jó.
2012. márc. 27. 11:15

Sóskut és biatorbágy között a Gomba-hegy.

Homoksziklák jól mászhatók kicsiknek is.Szép a kilátás Lehet piknikezni.

Nagyon szeretik a kincskeresést is a gyerekek.

Gps koordináták alapján kell dobozokat megtalálni és felfedezni a jobbnál jobb helyeket.Ehhez regisztrálni kell a Geocaching oldalon és legyen egy gps-tek.

5. Mosoly30 (válaszként erre: 3. - Szilvita)
2012. márc. 27. 10:45
A mezítlábas parkot semmikép nem ajánlom teli van szeméttel üvegszilánkokkal.
2012. márc. 27. 10:37
Kecskeméten is jó az állatkert, és nekem nagy kedvencem Tapolca, ott van a Malom-tó, jól körbe lehet sétálni, és ott van a csónakázó barlang, szerintem azt is élveznék. Nem utolsó sorban közel van a Balcsi is egy megmártózásra:)
2012. márc. 27. 10:35
Mezítlábas park a Váli-völgyben. Még mi sem voltunk, de nagyon ajánlották.
2012. márc. 27. 10:33

Szia!

Nagyon szívesen, de elfelejtetted írni a lakhelyed.

2012. márc. 27. 10:28
Sziasztok!Két gyermekünk van, 6 és 3 évesek.Nagyon szeretnént idén nyáron elvinni őket olyan helyekre, amiket biztos élvezni fognak.Gondoltam a Visegrádi bob pályára,Pécsre a Mecsextém parkba, ill. Nyíregyházára is az állatkertbe, de az nagyon messze esik tőlünk.Tudtok nekem ajánlani olyan helyeket, ami egy kisgyerek számára igazi élményt nyújt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook