Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meg tudjátok írni esetleg, hogy mit kell pontosan beküldeni az OEP-nek.A költs.tér.papírt meg a jegyeket amivel utaztam vagy van még más is? fórum

Meg tudjátok írni esetleg, hogy mit kell pontosan beküldeni az OEP-nek.A költs.tér.papírt meg a jegyeket amivel utaztam vagy van még más is? (tudásbázis kérdés)

12. Cate77 (válaszként erre: 11. - Pan Dóra)
2012. márc. 27. 16:55

Az igen, nem kapkodják el.

Még az lett volna a kérdésem ha már ennyi segítséget kaptam, hogy ha a 4 alkalom alatt autóval is megyek meg tömegközlekedéssel akkor azt is elfogadják?

11. Pan Dóra (válaszként erre: 10. - Cate77)
2012. márc. 27. 12:49
Kb. egy - másfél hónap múlva utalják csak a pénzt. :(((
10. Cate77
2012. márc. 27. 11:32
Köszönöm a sok segítséget!
2012. márc. 27. 11:16
Az utazási papírt kitöltve és a jegyeket. Majd küldik a pénzt.
2012. márc. 27. 11:05
Ha elveszik a bérleteket ,akkor a BKV jegyeket is térítik?
2012. márc. 27. 11:05

A területileg illetékes Egészségbiztosítási Pénztárhoz kell beküldened a kitöltött utalványt és a jegyeket.

Nem kell mindent kitölteni, csak azt, h beutalt vagy és bankszámlára v postacímre kéred a térítést. Dátumozni , aláírni és föladhatod.

6. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Cate77)
2012. márc. 27. 10:58

Bár ezt az utazási utalványra írják,de tök ugyanez érvényes erre a papírra is:


Amennyiben a beteg nem jogosult az utazási költségtérítési utalvány használatára, a beutaló orvos 4 megjelenés igazolására alkalmas, „utazási utalványt” állít ki, a beutalással egyidejűleg.

A beutalásra jogosult orvos által kiállított „utazási utalvány” nyomtatvány hátoldalán négy „ellenőrző szelvény” rész található, amelyen az egészségügyi intézményben megjelenést (megjelenéseket) igazoltatni kell a kezelést végzővel. A megjelenés igazolása nélkül nincs lehetőség a költségtérítés kifizetésére.

A költségtérítés kifizetése utazási utalvány használata esetén

A felhasznált „Utazási Utalvány”-t a menetjeggyel együtt a lakóhely szerint illetékes regionális egészségbiztosítási pénztár részére kell megküldeni vagy személyesen beadni, ahol a kérelmet elbírálják és jogosultság esetén utólag kiutalják a költségtérítést, az adott távon menetrend szerint közlekedő közforgalmú közlekedési eszköz legolcsóbb díjtételű menetjegyének árát, csökkentve azt az esetleges menetjegy utazási kedvezménnyel.

2012. márc. 27. 10:37
Köszönöm a gyors válaszokat akkor beküldöm így gondolom elfogadják.Csak ott akadtam fenn, hogy a papír alján van 1-2 kérdés amire én nem hiszem, hogy tudok válaszolni a postacímen kívül.Azt is mind ki kell tölteni?
2012. márc. 27. 10:32
Anyunak a helyi kirendeltségre kellett bevinnie, ott a jegyet és a papírt elvették tőle, aztán azt mondták, hogy várjon, majd küldik a pénzt.
2012. márc. 27. 10:29
Szóval talán nem egyértelmű:utazási költségtérítéses papírt (4 férőhelyes)be kellene küldenem de nem nagyon találtam infót, hogy pontosan milyen címre és pontosan a papíron kívül még mit kell beküldeni?
2012. márc. 27. 10:28
Kitöltöd a költségtérítéses papírt,csatolod a jegyet,és ennyi.Nekem legalább is eddig még mindig visszatérítették így.
2012. márc. 27. 10:27
Meg tudjátok írni esetleg, hogy mit kell pontosan beküldeni az OEP-nek.A költs.tér.papírt meg a jegyeket amivel utaztam vagy van még más is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook