Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen elfoglaltságot tudtok ajánlani egy szülinapi buliba 8 éves csajsziknak? Valami kreatív dologra gondoltam, ami már bevált! fórum

Milyen elfoglaltságot tudtok ajánlani egy szülinapi buliba 8 éves csajsziknak? Valami kreatív dologra gondoltam, ami már bevált! (tudásbázis kérdés)


8. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 4. - Mokka78)
2008. aug. 11. 14:39
fuuu, mikor alsós voltam 2. 3.-ban az én szülinapi bulimon is ezt játszottuk :D a mai napig emlékszem rá! Jó móka!:)
2008. jan. 3. 10:17
Köszi a tippeket!!!
2007. dec. 27. 19:12

székek körbetáncolása is jó móka lehet, vagy ping-ponglabdák a helység különböző helyeire eldugni és megkeresni időre, vagy ki találja meg hamarabb, esetleg lufit borotválni, nem kell épp igazi borotvával, lehet helyettesíteni olyannal amivel a sütikhez a krémeket kenjük fel, vagy madzagra csokikat felhelyezni-felkötözni és hátratett kézzel megenni a csokit, vagy fánkot bár mit, vagy párba állítani őket és két orruk közé ping-pong labdát tenni és úgy táncolni, akár egyre kissebb újságpapíron


lehetne több ilyen kissebb játékot csinálni és pontozni, aki a végén nyer annak valmi ajándékot adni nem nagy érték valami emlék lap, vagy egy tábla csoki, vagy marcipán figura épp elég

2007. dec. 27. 17:18
Amikor kiscsajszikra vigyáztam, a gyöngyfűzés mindig bevált! Lehet nyakláncot, vagy különböző figurákat is készíteni. Arra esetleg érdemes lenne figyelni, hogy nagyobb szemű gyöngyök is legyenek, hogy az ügyetlenebbjének se menjen el a kedve... :-)
2007. dec. 27. 17:10

Táncoljanak újságpapíron, aztán egyre kissebb újságdarabon ,ki bírja tovább :) Az unokahugoméknál ez volt a legjobb móka :)

( Vigyázat mezitáb,és utána lábmosás :) )

3. Hisztikirálynő (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2007. dec. 27. 16:37
Nekem is ez jutott először eszembe, szerintem mókás lenne:)
2007. dec. 27. 16:16
junior activity?
2007. dec. 27. 15:59
Milyen elfoglaltságot tudtok ajánlani egy szülinapi buliba 8 éves csajsziknak? Valami kreatív dologra gondoltam, ami már bevált!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook