Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki kis létszámú általános iskolát Győrben? fórum

Tud valaki kis létszámú általános iskolát Győrben? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 27. 09:04

Szia


érdemes lenne a Tulipános Kisbácsai Tagiskoláját megkérdezni az osztálylétszámokról, az nagyon családia kis iskola, esetleg a Kölcsey Kismegyeri Tagiskoláját, tudtommal ott sincsenek nagy osztálylétszámok.

2012. márc. 26. 23:49

A busz kb. 7 órakor indul, egy harmadikosnak csak az elején megterhelő, napköziotthonos az alsó tagozat, így 4 után érhet haza a gyerkőc. Menza van, a környékbeli falvakon keresztül már Volán-menetrendszerinti járatot sikerült beindíttatni, mert nagyon sokan oda viszik a gyermeküket. (talán kuriózum és érdekesség, hogy Pannonhalmáról, az ott tanító bencés világi tanárok közül sokan szintén Mezőörsre iszik a gyermeküket)


Gimnázium is van Mezőörsön helyben, az már vita tárgyát képezi, hogy van-e létjogosultsága, de ugye az még messze van... :-)


Időpontot lehet kérni az igazgatónőtől, és szívesen fogad mindenkit, nemcsak egy évben egyszer a nyílt napon...


Ha kérdésed lenne, írj PM-t, szívesen válaszolok.

10. petka (válaszként erre: 8. - NataliaWeiss)
2012. márc. 26. 22:21
Egy ismerősöm az Ergényiről hordja ki a kislányát Kisbajcsra, de iskolabusz is van. Jobb mint a nagylétszámú győri iskolák. Olyan közel van, hogy oda lehet látni.
9. NataliaWeiss (válaszként erre: 7. - Mckolly)
2012. márc. 26. 21:55
Sajnos én 8-tól 4-ig dolgozom minden nap.
8. NataliaWeiss (válaszként erre: 6. - Petka)
2012. márc. 26. 21:55
A Kisbajcsiról mit tudni?
2012. márc. 26. 21:54

busszal járnak a kicsik és a nagyok is, nem kell autó...


Mondjuk, ha a szülő időbeosztása nem olyan, akkor túl korán lehet az indulás...

2012. márc. 26. 21:52
Kisbajcs?
5. NataliaWeiss (válaszként erre: 4. - Mckolly)
2012. márc. 26. 21:52
Hú hát az nagyon messze van nekünk, nincs autónk és én sem érnék be a munkahelyre. Kár, hogy nincs közelebb.
2012. márc. 26. 21:51

Mezőörsön van egy viszonylag jó kis suli, a Magyar Műhely ÁMK.


Igaz, hogy busszal kb. 25 perc, de amiben nagyon jók, hogy remek pedagógusaik vannak, és bárhogy szeretnék magukról elhitetni, hogy kiemelten kezelik a tehetségeket, ez sajnos nem igaz.


Amiben elképesztően jók, hogy a tanulási nehézségekkel, kicsit nehezebben megnyíló gyerekeket valami fantasztikus módon tudják kezelni. Megnyílnak, beilleszkednek, képesek úgy fejlődni, ahogy azt egy tömegoktatásban sehogy...


Én is ott tanítottam, de aztán máshogy alakultak a sorsok, pedig szívesen tanítottam, és szívesen vannak ott a gyerekek is.


És járnak ki kis elsősök is...

3. NataliaWeiss (válaszként erre: 2. - Mckolly)
2012. márc. 26. 21:45
Szia, köszi, hogy válaszoltál. Most lesz 3-as. De tanulási nehézségeink vannak. Egy kis létszámú, családiasabb általános iskolát szeretnék, ahol jobban oda tudnak figyelni rá.
2012. márc. 26. 21:43

Mekkora gyerkőcnek kellene?

Mert nem igazán vannak olyan igazi családias kis iskolák itt Győrött...

2012. márc. 26. 21:39
Tud valaki kis létszámú általános iskolát Győrben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook