Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kerti házikót csinálnék gyerekeknek. Hogyan kezdjek hozzá? fórum

Kerti házikót csinálnék gyerekeknek. Hogyan kezdjek hozzá? (tudásbázis kérdés)


11. Sena (válaszként erre: 9. - Homern)
2012. márc. 27. 13:38
Megnéztem. Szuper! A lenyitható ablak is remek ötlet. Festeni majd úgy szeretném a miénket, hogy olyan legyen mint a házunk kicsiben. :)
10. Daphnee (válaszként erre: 8. - Sena)
2012. márc. 27. 13:20
Ötletes, csak kéne valaki aki megcsinálja! :) Nekünk mondjuk kissé nagy, de gondolom ezen lehet segíteni. Valószínű mi venni fogunk.
9. homern (válaszként erre: 1. - Sena)
2012. márc. 26. 22:05
mi tavaly nyáron csináltunk kisházat a picurnak,felteszem a képét az adatlapomra,ha gondolod megkérdezem páromat pontosan miből/hogyan készült:) még félkész állapotban van a képen,azóta van ajtaja/ablaka.az egyik oldalán az a nagy hosszúkás "ablak" nem ablak,hanem le lehet hajtani és kisasztal/boltos pult lesz belőle.
8. Sena
2012. márc. 26. 19:41

A másik fóruman láttam egy jót. Ha valakit érdekel:

[link]


Jó ötlet a linóleum is a tetőre. Nekünk lehet hogy van maradék zsindelyünk, azzal tökéletes lenne. Még fel kell kutatnom a rokonságnál fellelhető maradék anyagokat.

2012. márc. 26. 19:33
Az apukám nekem is csinált mikor gyerek voltam. Ha jól tudom talán funér lapból volt, 2nm-es, de valami rém egyszerű. Sokáig megvolt így is, pedig ez nem egy tartós anyag.
2012. márc. 26. 19:30
Mi 6 éve csináltunk,sárgás színe van a lapnak,nem festettük,vízálló.2nm-es,jó nehéz,érdemes a helyszínen összeszerelni.A tetején linóleum van.
5. Sena
2012. márc. 26. 19:20

Szerintem is olcsóbb lenne, de le lehet azt festeni? Mármint színesre.

bnedora, köszi, én nem találtam meg, de megnézem azt a fórumot is.

2012. márc. 26. 19:14

Szia!


Mi OSB lapból csináltunk elég sok mindent. Nem annyira tartós,mint a fenyő,de ha jól le van kezelve,akkor jó pár évet kibír. Mi lenolajjal évente többször lekezeljük. Mi pl szórópisztolyt használunk erre a célra is. Gyorsan megy. Ha le van lakkozva is,akkor még tartósabb. A már festett OSB lapot is lelehet vele kezelni.

3. cooltim (válaszként erre: 1. - Sena)
2012. márc. 26. 19:11
Esetleg lehetne OSB lapbol. Lehet kapni tobb fele vastagsagban. Mi abbol csinaltunk tavaly kislanyomnak tavaly babszinhazat. :-) Nem ertek hozza - csak egy otlet. :-)
2012. márc. 26. 19:11

Van már ilyen fórum:

Hogyan építsünk fa házikót?

1. Sena
2012. márc. 26. 19:09

Sziasztok!

Családi házban lakunk és szeretnénk a gyerekeknek valami játszó házikót a kertbe. Ötleteket szeretnék gyűjteni miből, hogyan lehetne csinálni, vagy milyet érdemes venni. Férjem asztalos, össze tudná rakni, de fenyő deszkából 40 ezer fölött lenne az anyagára egy 1x 1,5 m-es kuckónak. És akkor még le sincs festve. Valakinek más ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook