Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek milyen tapasztalat van az edzőterembe járással? fórum

Kinek milyen tapasztalat van az edzőterembe járással? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 27. 12:21
Nem ciki a konditerem. Senki nem úgy születik, hogy már bérlete van, mindenki átesik az első alkalmon, ne légy megilletődve.
2012. márc. 27. 12:07
köszi szépen a segítségeteket, így fogom csinálni kipróbálgatom és utána eldöntöm melyik a jobb.
2012. márc. 26. 19:16

Ha meg soha nem voltal erdemes odatefelfonalni es kerni vkit, aki megmutogatja, h mit hogyan kell csinalni. Elmeletileg minden eszkozre ra van "rajzolva", de hosszabbtavon komoly seruleseket lehet szenvedni a helytelen hasznalat miatt. Ha penztarcad megengedi, mondanam, h elso alkalomra fogadj fel egy szemelyi edzot, o egyreszt el is mutogat mindent es keszit egy a szamodra megfelelo edzestervet, amit utana folytathatsz egyedul vagy baratokkal.

Az egyedul jarasnak, mint mar tobben mondtak megvan a maga elonye (en is egyedul jarok), viszont egy baratno jol jon, aki noszogat h ugyan menjetek mar edzoterembe.

Esetleg ha a gepek, sulyok annyira nem jonnek be, erdemes kulonbozo orakat kiprobalni... a zumba manapsag nagyon divatos, bar a kissulyzos alakformalok hatekonyabbak.

De ami a legfontosabb: BEMELEGITES.....LENYUJTAS! :) Sok sikert!

8. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - F799cac10e)
2012. márc. 26. 18:18

Szerintem először ne vegyél bérletet.Járj egy hétig csak simán jeggyel,aztán ha látod h mennyien járnak és h mennyire tetszik a terem,akkor vedd meg a bérletet.

Én is így csináltam.

7. f799cac10e (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2012. márc. 26. 17:53
igen én is ilyenbe akarok menni
6. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - F799cac10e)
2012. márc. 26. 17:46
Én akkor megyek amikor ráérek.Olyan helyre járok,ahol külön vannak a fiúk és a lányok.Nekem ez fontos.
5. f799cac10e (válaszként erre: 4. - Habospite)
2012. márc. 26. 17:43
jó, köszi holnap bemegyek van itt egy jó hely, és megveszem a bérletet
2012. márc. 26. 17:39
Egyedül jobb menni, mert akkor nem kell időben igazodni. Én is voltam barátnőmmel de ő előbb kidől mint én, én meg minimum másfél órát szeretek lent lenni a teremben ha már kifizetem a jegyet rá (plusz utána szauna). Akkor éri meg a bérlet ha sokat mész, a havi az korlátlan, de ha úgy érzed, hogy heti max. 1x-2x mennél akkor vegyél 12 alkalmast, az általában 3 hónapig érvényes. Lehet azt jobban kitudod használni mint a havit. Én napi jeggyel szoktam menni, mert olyan sokat nem járok, a recepciónál kérek jegyet, és adnak öltöző kulcsot, gondolom ez így megy mindenhol.
3. f799cac10e (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2012. márc. 26. 17:26
köszi a segítséget. a bejelentkezés csak kérdés volt mert nem tudom, hogy zajlik egy ilyen. még nem voltam. de most nagyon fontolgatom, hogy holnap megyek. mikor jobb menni délelőtt vagy délután?
2. Bucóka20 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2012. márc. 26. 17:24

Én járok.Először barátnőmmel mentem,mert azt sem tudtam hogy merre van az öltöző,bár a pultnál ezt elmondták amúgy is.

Egyedül a legjobb járni,mert akkor tudsz normálisan figyelni.

Én egyedül járok,így nem kell senkihez alkalmazkodnom.

Bejelentkezni?Nem hallottam még ilyet.

A bérlet pedig olcsóbb,igen.

2012. márc. 26. 17:21
Ki jár edzőterembe? Egyedül ciki menni? Bejelentkezés nélkül lehet oda menni? Magától edz az ember ott?bérlettel olcsóbb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook