Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szauna és masszázsöv fórum

Szauna és masszázsöv (beszélgetős fórum)


2015. febr. 14. 08:44

Nekem tegnap úgy megégette a hasam,hogy 5 hólyag is lett rajta...

De ami vicces ,észre se vettem hogy éget...csak mikor levettem,és mentem fürödni,láttam hogy pisos a hasam..

16. 6d239b08e1 (válaszként erre: 2. - PumaNyuszi)
2010. jan. 4. 18:56

szia!

hetente kb. hányszor csinálod/ csináltad?

biztos minden testápolóval jó?

15. pubika
2008. júl. 17. 07:59

Sziasztok! Hát szerintem ez a szauna öv csak egy nagy hülyítés a következők miatt.-egyébként nekem is van.valahol:)

A szervezet biológiailag felmelegités hatására vizet veszít.Ugye ezt el lehet érni egyrészt úgy ha izommunkával, megterheléssel erre rákényszerítjük,vagy ha kívűlről felmelegítjük pl ez esteben az övvel.

Ha megterheléssel jutunk el a vizvesztésig akkor bizonyos idő után -tudományosan legalább fél óra-a szervezet a zsírt is kezdi elbocsátani, köznyelven égetni.na most a külső felmelegítésnél a vízen kívűl semmi más nem távozik -,tehát az a kis hályacska biztosan nem-és az eltávozott vizet a szervezet egy-két pohár elfogyasztásával rögtön vissza is veszi.Ugye még ez nem is lenne rossz, hiszen némi méregtelenítés az izzadással létrejött, csak az már kevésbé jó hogy ez az öv tényleg égési sérüléseket okoz-saját tapasztalat-és főleg a nőknél a hastályon a bőrszövetet károsítani, nem szerencsés.

És továbbá ez az öv a hason annyira lokális hogy az tényleges méregtelenítő hatást elérni nem tud.

Erre én találtam egy jó házi megoldást , vettem egy sátras gőzszunát,amiben úgy leízzad az ember, hogy még az agya is cseppfolyóssá válik:)

Ja és élettanilag nagyon jó szerintem is a csípőspaprika olaj amit írt valaki már, és mindenféle illóolaj, pl szegfűszeg , fahéj, borsmenta.Bele kell keverni őket vmilyen sima legolcsóbb hidratálóba,vagy gyógyszertári hordozóba, bedőrzsölés ,folpakkozás -heti 2-3 alkalom és lesz eredmény!

üdv mindenkinek

2008. jún. 22. 12:13
Szeretném én is kiprobálni ,de kiváncsi vagyok más tapasztalatára .
2008. jún. 11. 10:24
Én a szaunát nagyon szeretem. Egész jól birom a meleget/hőséget és nagyon jó hatással van a szervezetemre. Szauna után nagyon jól esik a jéghideg vizbe mártozás, teljesen felpezsdit
12. pimpi3
2008. jún. 10. 21:54

nekem ugy használ a szaunaöv ha elötte jol bekenem magam paprikaolajjal!arra rá a folpakk és ugy az öv!:))

amugy arra a legjobb ha fáj a hasam ,vagy a derekam!

11. erikpipi (válaszként erre: 8. - Veronika17)
2008. jún. 10. 18:23
Folpack? Hát 6 kilóméter futás után biztos a siker.:)
2008. jún. 5. 01:10
Nekem van szaunaövem,semmit nem ér,mégcsak nem is izzadok,kölcsönadtam barátnömnek aki magas höfokra kapcsolta de nem a legnagyobbra,ne tudjátok meg hogy nézett ki,mint aki ráfeküdt a forro radiátorra,vörös csikos lett,nagyon fájt neki és sirt mert azt hittük nem mulik el,hála istennek elmult,ugyhogy én vesemelegitökénk használom :)
9. veronika17 (válaszként erre: 1. - Fe7aeb0af7)
2008. jún. 1. 14:35

Szia én most használom elösször!!

remélem nem kételkedek benne!!

Meleg és gy idő után izzaszt!

2008. jún. 1. 14:35

Sziasztok!!A folpack tényleg használ??És ha igen hogyan??

Én most probálom elösször a zauna övet,eddig nincs vele bajom kivév annyi hogy meleg,nagyon meleg meg még izzaszt is!!

Irjatok köszi!!

2008. jan. 5. 13:34

Sziasztok!

a szauna öv max. ha nyáron csinálod a nagy hőségben,akkor megizzaszt.De inkább csak jól megéget...

a fóliázást én is csinátam, elég sokáig, és a bőrőm nagyon szép lett tőle,a narancsbőrőm is sokat javult.

6. adri25 (válaszként erre: 2. - PumaNyuszi)
2008. jan. 2. 17:17
Szia. Te mióta alkalmazod ezt a módszert? ebben is alszol? Már én is hallottam ezt a módszert,de még nem próbáltam.
2008. jan. 2. 17:04

sziasztok!

most regisztráltam magam úgyhogy még új vagyok.

csak megjegyzem nekem is van szauna övem ami egy cseppet sem izzaszt és valóban égési sebeket okoz. én is csak a fogyásom miatt vettem 2 éve

PumaNyuszi! Ez a fóliás dolog tényleg jó?

2008. jan. 2. 13:48
A szaunaövet torna után szoktam haszálni, amikor már úgyis izzadok. Igaz, hogy kicsit éget két ponton, de elviselhető és legalább pihenhetek 1 órát.
3. Vica-35 (válaszként erre: 2. - PumaNyuszi)
2008. jan. 2. 12:20

szia Pumanyuszi

Valamikor én is folpakkoztam magam és jó is volt. De nem emlékszem, hogy diéta vagy torna volt-e akkor. Te csak natur a foliázástól fogysz?

2. PumaNyuszi (válaszként erre: 1. - Fe7aeb0af7)
2008. jan. 2. 08:24
Én nem ajánlok senkinek sem több ezer forintot kidobni az ablakon. Szerintem a masszázsövnek semmi haszna, csak csíp, hogy higgyük el hogy ér valamit-legalábbis amit én használtam-, a szaunaöv meg a legmelegebb fokozaton 50 perc után izzaszt ugyan 1 kicsit, de pirosra is éget+ addig még csak hátra sem dőlhetsz a használati útmutató alapján, de mindenképp helyhez vagy kötve. Az én csodareceptem: 1 tekercs follpack( átlátszó, frissentartó fólia)+ feszesítő vagy bármilyen testápoló alá vékony rétegben. Ezzel közlekedhetsz, alhatsz benne, és reggelre igaz szomjas leszel, de karcsúdodtál 1 cmt, és méregtelenít is. :)
2007. dec. 27. 13:07

Sziasztok!

Használt már valaki szauna övet? Van tapasztalatotok? Megosztanátok velem?:)

Előre is köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook