Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pados diéta fórum

Pados diéta (beszélgetős fórum)


18. Criscito (válaszként erre: 14. - AlBundy)
2012. aug. 23. 02:45

Szerintem sem lesz baj a tojással, ha a ch jól be lesz lőve :) Úgy olvastam, hogy két hónapra tervezed a diétádat, ennyi idő alatt szerintem sok mindent nem lehet elbaszni, tehát nem hiszem, hogy be fog zavarni a tojásokból származó kis plusz zsír.


Nem akarok egyébként okoskodni, de azért arra számíts, hogy két hónap alatt kb. leadsz majd 8 kilót, ennek egy része víz lesz, meg az izmokból kiürülő glikogén, és persze zsír meg egy kis izom.

De gondolom ezzel neked nem mondtam sok újdonságot, csak azért jobb ha azt átgondolod, hogy mire is elég ez a két hónap.


Egyébként nem tudom, hogy mennyi testzsírról indulsz, de ha viszonylag magasról ( 15+ ), akkor kevés lesz az a két hónap, és az eredmény sem lesz olyan amilyennek lennie kéne. Csodák 12% alatt történnek szerintem, de szerintem ezzel sem mondtam sok újdonságot neked, csak koptatom itt feleslegesen a billentyűzetet :D

Szóval esetleg lehetne tudni a paramétereidet? Testzsír érdekelne, hogy kb. hova lövöd be magad, még ha nem is tudod pontosan. Sok sikert, és remélem írsz majd naplót, rendszeres olvasója lennék :)


üdv

17. macska
2012. aug. 22. 17:24
dehogyis! hány tojást eszel, tizet? :D én pl mérem a zöldségeket is. rostot be lehet vinni búzakorpából, így nem kell mérni ch-ba mert nem szívódik fel. zabért meg kell dolgozni keményen. nálam a ch30-zs30-feh130 megy, sok tojással simán. van pár szépséghibája tudom, de működik.
2012. aug. 22. 14:59

Szerintem annyi ch biztos kell ami a zöldségben van meg hát a rost... Van olyan aki nem is méri a zöldségben lévő ch-t. (No nem mindegyiknél, de mondjuk brokkoli, zöldbab, karfiol.) A gyümölcs már kicsit más tészta.

Most próbálom összerakni a diétámat, de nem is olyan egyszerű mint gondoltam.... Főleg a zsírral vagyok bajban. Már a reggeli tojással is majdnem túlszalad.

15. macska
2012. aug. 22. 14:04
ó, erről órákig tudnánk beszélni! valóban bugyuta kissé. a zsemlét még annyiban értem, hogy kezdő szénhidrátnak egy napra, reggel, gyors energiaforrásnak, de akkor mérnem gyümölcs. másik, hogy ha a zöldség-gyümölcs ki van vonva egy étrendből, az is érthető egyébként, hiszen az is szénhidrát (répa, szőlő, dinnye). az ilyen összeollózott, szuperokos villámdiéták elég nagy butaságok, úgy is kell hozzáállni, de mondom, attól függ, ki mit akar elérni.:D (gyors fogyás izomból, gyors hízás, a szervezet kicsinálása, stb:) a komolyabb diétáknál szoktak lenni ilyen megkötések valamilyen alapbetegség esetén. de szerintem olyankor aprómajmok jönnek taligával:P
14. AlBundy (válaszként erre: 13. - Macska)
2012. aug. 22. 12:34

Nem tudom mennyire egészségtelen, kicsit kevésnek tűnik a ch és minek a zsemle egyáltalán?

A másik, hogy ez nem egy étrend, hogy ebéd: párolt hal. Grillcsirke korlátlan mennyiségben. 1 szelet hús.

A gépsonkának értelme meg nem sok van. Semmire nem jó.

Mondjuk legalább lehet enni zöldséget. Más hülye diétában van, hogy nem lehet...

Ettől a hülye szövegtől meg hogy egy évben 2x lehet megcsinálni fél éves kihagyással, eleve ilyen áltudományos baromságnak tűnik. Fél éven belül csinálom meg 2x mi történik? Eljönnek értem a langolierek?:)

13. macska
2012. aug. 22. 09:40
miért lenne egészségtelen? bár való igaz, kicsit hasonlít a fehérjediétához, de a klasszikus és egészséges akármilyenfehérje+zöldségköret kombót tartja, annyira nem sok a szénhidrát sem (én nem ennék répát pl). nincs vele semmi baj, szerintem két hétnél tovább is nyugodtan mehet. de mondjuk aki 66-ról 60-ra akar fogyni sok év fogyókúra után, az ne számítson tőle túl nagy változásra:)
2012. márc. 29. 10:19

Az elhízáshoz vezető út fogyókúrákkal van kikövezve!

(Dr. Bakanek György)

11. flier
2012. márc. 26. 16:22
Milyen módszert?Most én is azt csinálom h egyáltalán nem eszek szénhidrátot,ez a legegyszerűbb...
10. Yoyo81
2012. márc. 26. 15:11

Nekem nagyon hasonlít a Mayo-klinika diétájára


Én azt csináltam egész jó volt, bár amikor azon a diétán voltam akkor akupunktúrás kúrán is voltam mellette (2 hónap alatt 17 kg!). De azt nem kellett ennyire dúrván betartani, ha mert én pl nem ittam akkor még kávét, helyettesíthettem teával, aki nem szereti a halat, az pl csirkemellel.

Sajna mind visszajött, 1 kg híján.


Most újrakezdtem a fogyit, de most más módszert alkalmazok

2012. márc. 26. 11:08
Tény és való kemény! Kb napi 600 kal.
2012. márc. 26. 11:07
Nem igaz! ÉN 2 hét Alatt 11 kg dobtam le,zsirbólnem vizből.....nem jött visza.Bár én itthon vagyok a kicsivel,de munka mellett nem tudtam megcsinálni.Különben a kórházban is ezt A diétát használják/pados doki/
2012. márc. 26. 11:05

Hosszabb távon csak életmódváltással működik a fogyókúra.


A Pados diéta

A diétát szigorúan be kell tartani, az ételek nem helyettesíthetőek mással és ki sem hagyhatók. A kúra alatt csak ásványvíz fogyasztható, alkohol nem! Két hét múlva vissza kell térni a normális étkezésre. Ez idő alatt állítólag akár 8-9 kilót is le lehet adni.

Figyelem! A diétát csak azoknak ajánljuk, akik egészségesek. Ellenkező esetekben a diéta megkezdése előtt konzultálj szakorvossal, mert a fogyókúra nagyon megterheli a szervezetet!

1. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, spenót vagy retek vagy uborka vagy saláta enyhén sózva

Vacsora: egy nagy szelet sovány hús grillezve, hozzá só, bors, esetleg mustár

2. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: egy nagy szelet sovány hús grillezve, zöldsaláta

Vacsora: gépsonka nagyobb mennyiségben, hozzá torma vagy mustár

3. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, saláta és paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: gépsonka, zöldsaláta

4. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: 2 főtt tojás, nyers vagy főtt sárgarépa, sajt

Vacsora: natúr joghurt, gyümölcs

5. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: párolt hal, paradicsom citrom-mustár-só-bors öntettel

Vacsora: egy nagy szeret sovány hús grillezve, zöldsaláta

6. nap

Reggeli: feketekávé cukor nélkül, 1 zsemle

Ebéd: grillcsirke korlátlan mennyiségben

Vacsora: 2 főtt tojás, sárgarépa

7. nap

Reggeli: citromos tea

Ebéd: 1 szelet sovány hús grillezve, gyümölcs

Vacsora: szabadon választható bármelyik előző napi vacsora

A fogyókúra egy év alatt kétszer végezhető el, fél éves kihagyással.

2012. márc. 26. 11:01

most néztem a neten

szerintem ez nagyon egészségtelen és gyors, sok visszajön

2012. márc. 26. 10:59
mi ez a diéta? nem hallottam még róla
4. toscanabavagyom (válaszként erre: 3. - Flier)
2012. márc. 26. 10:34
Köszönöm :)
3. flier (válaszként erre: 2. - Toscanabavagyom)
2012. márc. 26. 08:55
Nem,de nézd meg a keresőben a Max Planck diétát,ugyanaz mindkettő...csak valaki igy ismeri
2. toscanabavagyom (válaszként erre: 1. - Flier)
2012. márc. 26. 08:43
2 féle Pados diéta létezik?
2012. márc. 26. 08:17
Próbálta valaki a Max Planck v a Pados féle diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook