Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy feszesebbek legyenek a melleim? fórum

Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy feszesebbek legyenek a melleim? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 26. 19:18
fekvotamasz, tarogatas
2012. márc. 26. 14:08
Nem akarlak elkeseríteni,de még Rubint Rékának sem sikerült....csak 1 dolog,mellplasztika!
8. 2100
2012. márc. 26. 12:44
En errol hallottam: vizszintesen felemeled mindket kezed elore, majd konyoknel behajlitva megfogod kezeiddel a masik konyokod belolrol, es ebben az allapotban tobbszor egymas utan megfeszited a mellizmod.
2012. márc. 26. 08:59

Mellet feszesíteni annyira nem könnyű, mivel a nagy része zsír, inkább a bőrt kell ápolni (szerintem), vizuálisan az is sokat javít az állapotán.

És persze a helyes testtartás, nem nagy súlyingadozások, megfelelő melltartó. Ezekkel kell vigyázni a mellre.

6. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 4. - C0c88e77c0)
2012. márc. 26. 08:34
Ezt tálba lógatást most elképzeltem :DD
2012. márc. 26. 08:23
Gumiszalag hasznos lehet, súlyzóval hanyatt fekvés, tárogatás, szintén súlyzóval hanyattfekvés, fej fölé emelés, majd vissza. Súlyzóval állva keresztezgetések a mell előtt... Ezek jutottak eszembe.
2012. márc. 26. 08:23
szia!ami nagyon jó, ha mindennap nem jéghideg, hanem viselhetően hideg vizet töltesz egy tálba-edénybe, és fölé hajolva , "beleteszed" a melleid 30 percre.illetve ami nagyon jó még, ha palástfű teát készítesz, majd beleteszel egy pamut ruhácskát és azzal borogatod mindennap a ciciket. a neten a keresőben találhatsz pontos elkészítési módot a teához,és a mellre gyakorolt feszesítő hatásáról is olvashatsz.
2012. márc. 26. 08:08

a mellplasztika segít:XD

vicceltem.. én nekem eredeti és sajnos nagy.D


tartsd magad elé a kezed.. a két tenyere d nyomd össze és és ahogy összenyomod úgy feszülnek az izmok.. de sztem ez nem sokat segít azon ami eleve petyhüdt !(akinek az,nem rád értem)

2012. márc. 26. 08:00

Nincs nagy mellem sajnos, ezért ha már ilyen picik, szeretném, ha legalább feszesebbek legyenek.

A fekvőtámaszról hallottam már, hogy segít.

Más gyakorlatok?:)

2012. márc. 26. 07:59
Milyen gyakorlatokat csináljak, hogy feszesebbek legyenek a melleim?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook