Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó
 

Tudásbázis - Antibiotikum tartalmú orrcsepp okozhatja azt, hogy nem nagyon érzem az ízeket és a szagokat?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség


A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

12. Linda1112012-03-25 19:01
De most még is arra jutottam, hogy az AB-s csepp okozhatta ezt...mert előbb megszagolgattam a parfümjeimet, mind édes illatú, és mégis mindegyikben annak az AB-s cseppnek az undoritó keserű szagát éreztem...szerintem még le lehet rakodva az orromban, és ez befolyásolhatja ezt a szagló-izlelő zavart....nagyon remélem, hogy kitizstul hamarosan (már pár napja nem használom), mert rohadtul idegesitő!

11. nagypanka2012-03-25 18:44
Sajnos az nem túl jó...Most már ne használj semmit, illetve ha nem javulsz, fordulj orvoshoz!
(válasz Linda111 10. hozzászólására)


10. Linda1112012-03-25 18:39
Ebben lehet valami, mert mielőtt orvoshoz mentem, az orrcseppet amit én vettem, elég sokat használtam, mert amikor kezdett eldugulni az orrom, mindig fujattam bele :/ Többször, mint ahányszor a használati utasitásra rá volt irva...
(válasz nagypanka 8. hozzászólására)

9. Timmy05202012-03-25 18:35
Nekem olyan volt, hogy 3 éve a parlagfű szezonban elkezdtem irgalmatlanul tüsszögni és azóta nem érzem a szagokat egyáltalán...azzal biztattak, hogy vagy elmúlik vagy nem.

8. nagypanka2012-03-25 18:34
Valószínű a túlzott orrcsepp használat, a cseppek nagyon igénybe veszik a nyálkahártyát.
Idő amire az regenerálódik.
(válasz Linda111 6. hozzászólására)

7. bubó bubó2012-03-25 18:34
inkább most húzódott rá a szaglóhámodra, + az ízlelőbimbókra a nátha. Nem az AB orrcsepp a bibis. Majd elmúlik, ahogy jössz kia betegségből.
(válasz Linda111 6. hozzászólására)

6. Linda1112012-03-25 18:30
Nagyon erősen el volt dugulva az orrom, erre kaptam a cseppet, meg allergiás náthára való tablettát is. Előtte már kb. 1 hétig intenzivebben folyt az orrom, használtam is egyszerű, vény nélkül kapható cseppet, de egyre rosszabb lett, mindig el volt dugulva, azután kaptam az antibiotikumosat. Azért gondolom, hogy ettől van, mert előtte nem volt semmi ilyen gondom, még amikor náthás is voltam, akkor is éreztem rendesen minden ízt és szagot, hanem amióta azt az antibiotikumosat használtam, annak olyan brutális keserű szaga-ize volt, hogy napokig azzal volt tele az orrom, mindenben azt a keserű izt éreztem, és most pár napja jöttem rá, hogy sok izt és illatot alig érzek. Ill. sokszor akármilyen átlagos illatot vagy szagot is keserűnek érzek (olyannak mint a csepp volt). Ugyhogy ezért gondolom, hogy a csepp utóhatása (legalábbis remélem hogy csak azé).
Esetelg volt már valakinek ilyen tapasztalata??

5. incifinci012012-03-25 18:30
Szerintem orrcsepptol is lehet... de pl. az orrpolip egyik jellegzetes tunete ez.


4. nagypanka2012-03-25 18:28
Miért kaptad? Mióta használod?
Valóban lehet a betegségtől is amire kaptad.
(válasz Linda111 1. hozzászólására)

3. nagypanka2012-03-25 18:26
Bármilyen orrcsepp használatától lehet.

2. Panna332012-03-25 18:23
Én inkább a betegségre gyanakodnék, amire az orrcseppet kaptad.

1. Linda1112012-03-25 18:19
Antibiotikum tartalmú orrcsepp okozhatja azt, hogy nem nagyon érzem az ízeket és a szagokat?