Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Felsőzsolcai állatorvosról tapasztalatokat szeretnék kérdezni fórum

Felsőzsolcai állatorvosról tapasztalatokat szeretnék kérdezni (beszélgetős fórum)


2012. márc. 25. 23:26
Szia, köszönöm szépen, megnyugtattál! :)
2. dee
2012. márc. 25. 16:02
Szia!Én csak jókat tudok mondani a rendelőről és az ott dolgozókról! Sok állatunkat hordtuk oda. Lelkiismeretes munkát végeznek, óriási szaktudással.
2012. márc. 25. 14:32

Sziasztok, a beteg cicusomnak egy nehezebben elvegezhető vizsgálatra lenne szüksége, elég nagy szakértelem kell hozzá. Miskolc mellé, Felsőzsolcára irányítottak, de nem tudom, mennyire jó az az orvos (nevet nem írok, mert úgy tudom, hogy csak egy nagy rendelő van ott).

Nagyon-nagyon sokat segítenétek, ha megírnátok a tapasztalataitokat ezzel kapcsolatban, mert olvastam róluk jót is, rosszat is, és nagyon fontos lenne, hogy jó szakember végezze a beavatkozást. Miskolcot is hívtam, ott nem vállalja senki a speciális felszerelés hiánya miatt. Holnap kellene vinni, ha tudtok írjatok, jó? Köszönöm szépen előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook