Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél hetes babám mennyit kell szopjon egy etetésnél kb? fórum

Másfél hetes babám mennyit kell szopjon egy etetésnél kb? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. eperlevél (válaszként erre: 1. - Johanna2)
2012. márc. 24. 10:21

amennyire szüksége van


-ha nem kis súlyú

-szépen szopizik


akkor felesleges a méregetés, csak magad idegesíted vele, és ez egy bukópont, ahol annyi lehet a szopinak, mert beparáznak a kismamák, hogy nem eszik eleget a gyerekem!!!!!


Ha szépen eszik és hízik, ami általában szemmel látható, akkor nincs gond!!!!

4. gabi.k (válaszként erre: 1. - Johanna2)
2012. márc. 24. 09:58

amennyi jólesik neki :-)

én sosem tudtam lemérni rendesen. kb. 50ml köröl evett. a kisfiamnak is lassan nőtt az igénye, nehezen is érte el a születési súlyát, aztán meg beindult nagyon hamar.

azt szokták mondani, hogy kg-onként 150 ml, naponta.

2012. márc. 24. 09:41

nem mindenhol ilyen a védőnő :) az enyém pl hozzám jött kérdezni :DD


újszülöttem 60-at evett,2-3 hónapos korától 90-et,5 -6 hónaposan nőtt az igénye,de akkor már kezdtem a hozzátáplálást is lassan.


ismerős baba akkor tartott 180ml-nél amikor mi 90-nél.

2012. márc. 24. 09:38
Bocsi, de szeretném megkérdezni, hogy mostanában nem megy védőnő a szülő nőkhöz tanácsot adni? Anno, az én védőnőm, tudta mikor megyek haza a kórházból, és már ott is volt, ellátott mindenféle tanáccsal, és hetente, kéthetente jött, lehetett tőle kérdezni. Mostanában ennyire egyedül maradnak a kismamák, ennyire nincsenek tisztában azzal, hogy egy csecsemő hogyan "működik"?
2012. márc. 24. 09:27
Masfel hetes babam mennyit kell szopjon egy etetesnel kb?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook