Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló mellett mennyi ideig kell kiegészítő védekezés antibiotikum szedésénél? fórum

Fogamzásgátló mellett mennyi ideig kell kiegészítő védekezés antibiotikum szedésénél? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 31. 06:45
Hat szerintem is jobb tutira menii DE a parom nem hajlando ovszert felvenni mert hogy kenyelmetlen.Szerintem meg hiszti az egesz...igy lecsokkent most az egyuttletek szama..viszont ha egyutt vagyunk mindig megszakitassal amit utalok mert egyetlen ferfiban sem bizom meg...soha nem is alkalmaztam ezt a "modszert" mert szerintem kicsit sem biztonsagos...na de lenyeg a lenyeg,hogy mar csak 7 szem tabim van,a mellem faj mar ugyan ugy ahogy szokott,szoval szerintem nincs gaz de akkor is van bennem pici ketely:|nem is ertem,hogy nehany pasi hogyan lehet ennyire onzo.Persze a paromnak nem lenne baj ha becsuszik a baba de en meg meg nem szeretnem,foleg ugy,hogy veletlenul lesz es nem terveztem...
14. 099c0bed40 (válaszként erre: 10. - MsFlower)
2012. márc. 28. 13:04

Sziasztok, szerintem is ez a legbiztosabb.


Sajnos az orvosok között a mai napig sincsen egységes állásfoglalás hogy mennyire gyengíti az antibiotikum a fog. gátló tabletta hatását, de ha én tutira akarnék menni, akkor a köv. vérzésemig biztosan kiegészítő védekezést használnék.

Így kizárt hogy attól kelljen parázni, teherbe eshettem.

13. virag32 (válaszként erre: 12. - Hellcat)
2012. márc. 26. 08:34
Idióta köcsög. Utálom az összes barom dilettáns SZTK-orvost.
2012. márc. 23. 23:06
Ugy hogy nem mondott kb semmit,ram se nezett,csak hogy hat attol fugg milyen gyogyszert szedtem mert mind mashogyan hat es ezert nem lehet tudni,erre mondtam neki hogy mit szedtem,nem mondott semmit,kb ugy kellett kihuzni belole valami konkretabbat...teljesen bunko volt,szart bele az egeszbe,azzal volt elfoglalva,hogy nala miert nem voltam rakszuron,nem birta felfogni,hogy van orvosom,raadasul mindig majusban jarok minden evben...alig akarta a receptet is odaadni
11. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Hellcat)
2012. márc. 23. 20:39
Hogyhogy össze-vissza magyarázott?
2012. márc. 23. 20:35
Én abban a hónapban végig védekeztem mással is. A következő menzeszig.
2012. márc. 23. 20:30
3nap ajánlatos...
2012. márc. 23. 20:14
az a baj,hogy pont azért kezdtem el a tabit mert folyton rettegtem,hogy terhes leszek és igaz,hogy már 3 napja nem szedem az antibiotikumot,de nagyon parázok...neten volt olyan,ahol azt írták hogy addig kell védekezni ameddig szedem,volt ahol azt,hogy utána egy hétig, a doki meg azt mondta,hogy utána 4 napig,biztos ami biztos...na így döntsön az ember...sajnos kórházi nőgyógyászhoz kellett mennem receptért mert az orvosom szabin van,pedig ő biztos segítőkészebb lett volna...
7. virag32 (válaszként erre: 4. - Ageeca)
2012. márc. 23. 20:11
Nem kell várni az antibiotikum szedése után, mert mihelyt az ember nem vesz be következő adagot, már nem hat a szervezetre.
2012. márc. 23. 20:11
épp ez az,hogy még csak 6 db-ot vettem be szóval még van 15 tabi:/
2012. márc. 23. 20:10
Amúgy a legtöbb orvos szereti elbagatellizálni a kiegészítő védekezés jelentőségét.
4. Ageeca (válaszként erre: 2. - Hellcat)
2012. márc. 23. 20:10
szerintem várj vele még 1 hetet.... vagy ha nem sok van, akkor a havit várd meg... biztos ami biztos...
2012. márc. 23. 20:09

Szia!

Pontosan addig kell kiegészítő védekezés, ameddig antibiotikumot szedsz.

2012. márc. 23. 20:03
Leírom kicsit bővebben is: Pénteken, azaz egy hete kezdtem el szedni antibiotikumot (Zinnat 250 mg)és vasárnap vettem be a levélből az első szem fog.gátlót (Lindynette 30), amit több mint egy éve szedek.Kedden fogyott el az antibiotikum.Meddig kell védekezni óvszerrel is? Voltam ma nőgyógyásznál receptért de össze vissza magyarázott,egy normális válasz se adott a betegtájékoztatóban pedig semmit nem találtam erről.
2012. márc. 23. 20:01
Fogamzásgátló mellett mennyi ideig kell kiegészítő védekezés antibiotikum szedésénél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook