Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elejtettem a jénai tálat és nagyon nagy pusztítást végzett, valaki járt már így? fórum

Elejtettem a jénai tálat és nagyon nagy pusztítást végzett, valaki járt már így? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. nov. 28. 10:33
nekem még hál' isten ilyen nem fordult elő és remélem nem is fog. Tuti össze csinálnám magam az ijedségtől és az ideg is szét csapna a kaja miatt
34. Maja60
2009. febr. 4. 16:57
Én nem elejtettem hanem szét robbant a sütőbe.Na volt is mit takarítani.Mindenütt szilánk még a nagy takarításnál ami hetente van,akkor is találtam a tűzhely a radiátor alatt.
2008. ápr. 16. 14:35
NEKEM SZERENCSÉM VOLT, CSAK KETTÉVÁLT
32. 53cc09e608 (válaszként erre: 30. - Ec63a7fc29)
2008. márc. 14. 15:48
Gondolom ,hogy megijedtél ! :))
2008. márc. 14. 14:38
Egyszer a főnököm feltette a gáztűzhelyre tele mákostésztával. Kevergette, közben kostolgatta, eszegette. Aztán egyszer csak tele lett a feje mákostésztával. Mit meg nem adnék egy ilyen látványért....
2008. márc. 13. 20:01

Én még kicsi lány koromban (12 éves lehettem) leptem volna meg a családomat a következővel:

JÉNAI a mélyhűtőben, benne kolbász, hurka.

Bemelegítettem a villanytűzhelyet, s a forró sütőbe, a forró rácsra tettem a cuccost.


Hatalmas robbanás!


Azóta csak tálalok a jénaiban...

2008. márc. 13. 19:26
Nekem a gázon felrobbant! Tiszta leves volt minden ! Azonnal kiis dobtam az összes jénait .
2008. febr. 26. 13:13
Lehet másféle robbantással is csatlakozni? Kibővíthetnénk a fórumot. Nekünk pár hónapja a mosógép dúlta fel a fürdőszobát, de szó szerint. Egy régesrégi kövület volt, nem lett volna szabad felügyelet nélkül hagyni a fürdőszobában. Az erkélyről azt hittem, légkalapáccsal dolgozik valaki a házban, ütemre rázkódtak a falak. Mire észbe kaptam, a mosógép kiverte a biztosítékot (szerencsére), és zseblámpafénynél a következőket láttuk: a mosógép ugrálás közben lukakat ütött a járólapba, egészen a legaljáig (a lukakból kijövő föld összekente az épen maradt járólapokat), betört néhány csempét is, benyomta a fürdőszoba ajtaját, hogy az lejött a zsanérról... a legvégén pedig a mosógép szó szerint darabokra esett szét. Életemben ilyen pusztítást nem láttam. De mikor elmúlt az ijedtségem, bosszankodás helyett inkább mulattam rajta. Na az anyagi része persze már nem volt ilyen mulatságos...
27. zselé
2008. jan. 28. 22:11
Életem első!!!főzése/sütése az új, saját lakásomban ilyen véget ért. Jénai a sütőből ki, pultra lerak, edényfogó kesztyű megcsúszik, rakott palacsinta földön landol. Zselé a földről felszedet egy adagot és míg ő megette a párja összetakarította a szétrepülő palacsinta és üvegdarabokat. Csúsztatott palacsinta zselé módra!! Hát...ez vagyok ÉN:)
26. winny
2008. jan. 28. 15:42
Tojást akartam jénaiba sütni.Nem lehet szétrobban!
2008. jan. 8. 20:11
Veszélyes egy cucc ez!:DDD
2008. jan. 8. 15:31
Nekem vannak füles, jénai kávéscsészéim. Az egyik mosogatás után az egyik hatalmas csattanással ezer darabra tört. Volt olyan része, amely egyben maradt, de mint a pókháló olyan törés húzódott rajta. Nagyon megijedtem, amikor felrobbant.
2008. jan. 8. 15:23

...Csak megsúgom...Hátha nem látja meg...Mivel itt van fenn ő is...


...Anyukámnak a jénaiját én törtem el...Soha nem tudta meg...De most biztosan meg fogja tudni...Úgy eldugtam, hogy a büdös életben nem jött volna rá, hogy hol van!!!! Psssszzzt!!!:)))


Az nem robbant szét. Csak pukkant egyet, és pár darabra esett szét. Már nem is tudom, hogyan végeztem vele...:D Szerintem valami hideg-forró kombinációt próbáltam benne összhangba hozni...:)

22. Ági28
2007. dec. 29. 19:52
Anyámnak volt egy serpenyó fedóje amiért úgy odavolt, h törhetetlen. Nos épp veszekedtünk, és véletlenül lecsúszott a serpenyőről amit egyik oldalról a másikra tettem. Még csak nem is volt egy méter a magasság mert utánanyúlv tompítottam az esést, de nem sikerült megakadályozni. Na a lényeg, h a marhadrága törhetetlen bizbasz annyi darabra törött, h ennyit még soha senki nem látott! Porrá zúzódott! Na ennyit a csodaedényekről! Napokon át kerültek elő a szilánkok. Még jó h a kutyáknak, macskáknak nem lett bajuk tőlük!
21. 996d3b2ccc (válaszként erre: 16. - Icus)
2007. dec. 27. 21:21

Icus

Van akinek mindegy, hogy "lyuk" vagy "luk"!

És nem a hejessíírásra gondolock ;-)

20. 996d3b2ccc (válaszként erre: 19. - Nicki)
2007. dec. 27. 21:19

Van fiad?

Férjednek dugiszámlája, svájcban?

Neked skrizód?


Ezekre gondolok hirtelen :-)


Hisz más nem lehet, de igeeen, talááán a csirke bosszúja, na még erre tudok gondolni, de normális esetben a jelzett pusztítás nem vall egy egyszerű jénaira!


Talán egy 007-es jénaira, de egy egyszerűre semmiképp!

19. Nicki (válaszként erre: 11. - 996d3b2ccc)
2007. dec. 27. 18:50
Serenity kezdem azt hinni, hogy tényleg robbantott csirke volt.
18. Nicki (válaszként erre: 17. - Icus)
2007. dec. 27. 18:49

Köszi Icus!

Sajnos én is ettől tartottam.

17. Icus (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. dec. 27. 07:03
Na most néztem jól elírtam a szavakat. Bocsi. Férjed, és felszedi valamint újakat tesz helyébe... Na, nekem ma már nem szabad többet írnom.((
16. Icus (válaszként erre: 15. - Icus)
2007. dec. 27. 07:01
Lyuk bár lehet, hogy a luk is helyes? Igy kora reggel?:))
15. Icus (válaszként erre: 3. - Nicki)
2007. dec. 27. 07:00

Nekem a járólapon egy luk lett.:(( Sajna a csempét és a járólapot úgy lehet javítani, hogy kicsréled. A férjeg felsuzedi a hibás lapokat és újjakat tesz helyébe. A mosógatógépre pedig tegyél hüttő mágnest:))


Tudjátok van az a pecsétes reklám... Hát ezeket csak valahogy úgy lehet javítani!:))

14. e71af41436 (válaszként erre: 12. - 996d3b2ccc)
2007. dec. 27. 03:04
jól írtad :) a folyni is más és a fojtani is.:)
2007. dec. 26. 22:10
En is ejtettem mar el, de ekkora pusztitast azert nem vegzett, sot nem is serult meg semmi a jenain kivul. Se a ko, se mas. Viszont az millio darabra kepes szetdurranni. :(
2007. dec. 26. 18:21
Hogy miért írom a fojtást folytásnak már vagy harmadjára?
11. 996d3b2ccc (válaszként erre: 7. - Nicki)
2007. dec. 26. 18:19

Semmi extra kár nem volt, csak üveg mindenütt, és azon kívül is mindenütt.

Nálad sem a jénai volt a ludas, hanem a folytás és a repeszek.

A jénai eltörött, a csirke meg felrobbant, benne a válogatott repeszdarabokkal.


A Te esetedet a nagy (1db) tapasztalatom alapján vagy szemfényvesztésnek, vagy csodának, vagy ritkaságnak mondanám :-(

Nálam nem volt pustítás, csak üveg üveg óüveg üv...

2007. dec. 26. 17:09

Nekem egy füst színű teás bögre landolt a járólapon. Na az is elég volt. A lakás legtávolabbi pontján is volt a szilánkokból.

Hihetetlen, hogy hány darabra képes szétrobbanni.

2007. dec. 26. 16:47
Ma délelőtt kellett takarítanom a konyhát. "Lecsúszott" a gáztűzhelyről a jénai( Sándor Györgyöt idézve:" A hülyeség nem szilofonozik,hanem foszforeszkál"). Tele volt a kő szilánkokkal:Z
2007. dec. 26. 14:31

Kezdő háziasszonyként grízes tésztához pirítottam jénaiban a grízt, mikor hozzáöntöttem a vizet jött a nagy BUMM!

Életemben nem ijedtem meg úgy, mint akkor.

Mindenki élénk képzeletére bízom, hogy a szilánkok és gríz honnan tudnak előkerülni még napok múlva is.

Akkor egy életre megtanultam, hogy forró jénaiba nem öntünk hideget, valamint hűtőből kivett hideg jénaiban nem melegítünk rögtön.

7. Nicki (válaszként erre: 6. - 996d3b2ccc)
2007. dec. 26. 14:22
Serenity nálad se volt nagy pusztítás? Csak nekem lehet ilyen szerencsém, és persze mindezt karácsonykor. Még jó hogy a férjem olyan jó fej, segített takarítani és jót nevetett az egészen, de sajnos a károkat nézve én már nem vagyok ilyen vidám.
2007. dec. 26. 14:19

Tuti csirke volt abban a jénaiban, nem is akármilyen!


Amikor kivetted a hűtőből beleakadt valamibe a biztosítószeg és robbantott csirke lett belőle :-)

Nem ejtetted Te azt le, hanem egy bombagyár van a konyhádban, és most álcázod a tevékenységedet :-D


Viccet féretéve én is jártam már hasonlóképpen.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook