Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki januártól kezdett el dolgozni, kaphat az OTP-nél A-hitelt? fórum

Aki januártól kezdett el dolgozni, kaphat az OTP-nél A-hitelt? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 23. 10:51
Én ilyen rövid munkaviszony után még nem mernék A-hitelt kérni. Amúgy meg biztos megfogják nézni hogy az elmúlt hónapokban esetleg az elmúlt 1 évben milyen forgalmak voltak a bankszámláján. Sok sikert bár a THM: 35-40 % körül lehet. Ne vegyen fel túl sokat, ha nem muszáj.
2012. márc. 23. 10:50

Amúgy automatikusan beállítják már szóval ha kap üzit abban látja mikor kapta meg.

Csak akkor kell kamatot fizetni ha használsz belőle ha nem akkor csak van.

2012. márc. 23. 10:48
3 hónap után kaphat a fizetése összegét 6 hónap múlva meg a ismét annyit kvázi a duplája lesz akkor.
2012. márc. 23. 10:48
Nem nekem kell,még csak az hiányozna! :) Köszi a válaszokat! Írok neki, hogy akkor elvileg kaphat.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Giusy)
2012. márc. 23. 10:44
Nem a fórumindítónak kell, de egyébként aki ésszel használja, nincs azzal semmi gond.
2012. márc. 23. 10:41
Elvileg igen. Ha a bankszámláról fogják levenni a pénzt akkor elég 3 hónap munkaviszony. Bár ez régen volt, mostmár lehet jobban körülnéznek az illető háza tájékán. Amúgy én a helyedben jól meggondolnám az A-hitelt.
2012. márc. 23. 10:40
Én is három hónapról tudok, de ha előtte más cégnél volt alkalmazott akkor igen, kaphat. Bár rákérdeznek milyen minőségben dolgozik most, végleges, vagy határozott, esetleg próbaidős. nem érdemes hazudni, mert a munkáltatóját úgyis megkeresik.
2012. márc. 23. 10:37
Elvileg 3 hónapnyi fizetés szükséges hozzá és április elején lesz meg ez. Az illető kaphat hitelt utána? Nem nekem kell, ezért nem értek hozzá...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook