Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet az oka annak, hogy a 3 éves kislányom nem a korának megfelelő játékokat szereti, hanem a kisebb korosztálynak valót? fórum

Mi lehet az oka annak, hogy a 3 éves kislányom nem a korának megfelelő játékokat szereti, hanem a kisebb korosztálynak valót? (tudásbázis kérdés)


14. Tücke (válaszként erre: 13. - 91c11bdf89)
2012. márc. 24. 07:01
adjak egyet? nekünk van 4 egyszer télapókor és karácsonykor azt kapott szinte mindenkitől mert senki nem beszélt senkivel h mi legyen véve a lánynak:) zenél meg minden :)
2012. márc. 23. 20:08
Á, ez is gond? A fiam 30 évesen a Pumuklit szokta nézni, én 62 évesen a Kisvakondot, és ha volna volna kisvonatom, akkor azzal játszanék. :D
12. pgyoresz (válaszként erre: 9. - Szilvita)
2012. márc. 23. 09:33
ezt akartam írni én is. azért javasolják fél éveseknek, mert színes, de igazán játszani csak később fog vele a gyerek. mi a kisbödönnel vagyunk így :D
2012. márc. 23. 08:11

ne aggodj ezen, mindenki anyuka parazik, ha a gyereke mas mint a nagy atlag, de miert kene mindenkinek egyformanak lennie? Akkor hol van a szemelyiseg???


50 evvel ezelott ez nem volt problema, mert nem volt tv, meg radio, meg a media, mely lokte a suket dumat! ne hagyd magad nagyon befolyasolni!


Relax! :)

2012. márc. 23. 07:58

Hagyjad,azzal játszani,amiben örömét leli.

Az én három éves kislány unokám szinte csak autókkal játszik. Az apukája,a fiam babázott is mikor kicsi volt.Miért lenne ez baj?

Attól,hogy más az érdeklődési köre a kislányodnak,minden rendben van és rendben lesz.

9. Szilvita (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2012. márc. 23. 07:54

Biztos a második.

No meg mi is megvettük pl. az FP-kutyát fél éves korában, egyáltalán nem érdekelte, most akartam eladni, erre azóta játszik vele. Kapcsolgatja, megkeresi az énekeket, stb. Szerintem egyáltalán nem fél évesnek való, azt leszámítva, hogy szép színes, inkább két évesnek.

2012. márc. 23. 06:49
Hagyd, hogy játszodjon azzal, amiben örömét leli:) Nem biztos, hogy amit marketingmegfontolásból ráírnak a dobozra, hogy hány éveseknek van, az úgy jó is... Én annakidején kisautókkal játszottam, elszedtem őket az öcsémtől:) De felnőttem, és bár az autók iránti szeretetem megmaradt, a mai társadalomhoz képest normális embernek mondhatom magam. Ne aggódj, nem lesz gond!
2012. márc. 23. 06:48

két oka lehet:

még nem tud az életkorának megfelelővel játszani, még nem köti le, nem érti, nem talál benne élvezetet.

vagy

esetleg amit Te életkorának megfelelőnek tartasz, az lehet, hogy mégsem az, hanem nagyobbacskáknak való.

2012. márc. 23. 06:33

Hááát, én a mai napig jobban örülök egy TV-macis képeslapnak, mint egy szál rózsának.

Igaza van pgyoresznek, biztos érdekesebbnek látja azokat a játékokat. Szerintem ez egyáltalán nem baj. Próbálj meg olyan tárgyakat vásárolni, amelyek hasonlóan színesek, pompázatosak, mint a kedvenc játékai.

Elárulnád, milyen csillagjegyű a kislány? :)

2012. márc. 23. 06:09
semmi oka nincsen majd ha úgy érzi ezek unalmasak neki akk áttér másikra... ne aggódj. a gyerek tudja mikor mivel akar játszani pontosan ugyan úgy mint ahogy azt is tudja mikor mire van szüksége a szervezetének
2012. márc. 23. 05:59
Semmi különös oka nincs, majd játszik más játékokkal is. Most ez érdekli, ennyi.
2012. márc. 23. 05:53
Miért mikkel játszik? Kivel?
2012. márc. 23. 05:47
nem tudom, hogy mikkel játszhat a kislányod, de valószínűleg színesebbek, kellemesen zenélnek, gömbölyűbbek a kisebbeknek való játékok.
2012. márc. 23. 05:39
Mi lehet az oka annak, hogy a 3 éves kislányom nem a korának megfelelő játékokat szereti, hanem a kisebb korosztálynak valót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook