Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség missed ab után fórum

Terhesség missed ab után (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 4. 20:57
Most tudtam meg,hogy egy számomra nagyon kedves ember kisbabát vár és Én ennek borzasztóan örülök!Most egy kicsit feldobta ez a jó hír a hangulatom és már alig várom,hogy leteljen a 3 hónap.Annyira akarok gy kis picurit megint,hogy az leírhatatlan!Remélem hamarosan Én is jó hírekkel számolhatok be itt mindenkinek!Legyen nagyon szép estétek! :-D
2013. márc. 30. 19:38
Február 15.-én volt missed ab-om,2 nap híján 9 hetesek lettünk volna. :-( aztán vérezni kezdtem és már összeesett a petezsák,amikor orvos látott.Nem egyszerű a dolog,2 és fél nap,borzalmas fájások,erős vérzés után újra kórház.Gyulladás ezerrel.Most pedig az első menstruáció,azóta,ami március 16.-án jött meg és kis jóindulattal tegnap volt az első nap,amikor nyoma se volt.De ezek után is úgy érzem,akarok még egy picikét,így 35 évesen.Ugyan van egy gyönyörű 9 éves lányom,de tesót remél,Én pedig a 2.boldog házasságomat szeretném megkoronázni.A lényeg,hogy nem adom fel és kivárom a 3. hónapot,aztán újra megpróbálom,mert szeretném átélni a babavárás minden percét.Sorstársaim,kitartás!!!!!
2012. márc. 23. 11:48
Minden terhesség más és más . Egy gyermeket szültél már , így veled valószínű minden rendben van . A vetélés nagyon sok nőnél előfordul és nem kell ehhez különösebb betegség vagy ok ..csak megtörténik. Attól hogy egyszer megtörtént még nem jelenti azt hogy többször is megfog:) Két makk egészséges terhesség és szülés után én is elvetéltem ...majd 1 évre rá megszültem a 3. csodálatos gyermekemet ...ennyi :) Az ismerőseim közt számtalan olyan nő van , köztük a húgom is , hogy zsinórban több vetélésen is át estek ..mára mindnek gyermeke van :) A húgom vetélésekor azt mondta az orvos , hogy az egyszeri vetéléskor nem igazán keresik az okát , mert nagy számban előfordul . Aggódni csak akkor kell, ha többször ismétlődik , mert akkor szinte biztos hogy valami komolyabb gond okozza !
2012. márc. 23. 11:10

Sziasztok!


Aranyosak vagytok, koszi a valaszokat!

Remelem minden rendben lesz.


Borsi, akkor izgulok ertetek is, de biztos minden rendben lesz!


En is a 12. hetet varom mar, de meg az elso UH-ig is van 1 hetem...olyan piszok lassan telnek a napok, hogy hihetetlen, pedig lekot a munkam es ott a lanyom is lehet jatszozni, de meg igy is rengeteg idom marad az agyalasra...


Vacakul alszom ejszaka sajnos :( De egyebkent minden rendben :)

2012. márc. 22. 20:47

Szia,

szerintem a tünetek egyéntől függenek.Valaki az elejétől hány,valakinek semmi baja végig.Nekem a fiammal semmi bajom nem volt,aztán két vetélés következett sajnos,majd a lányomnál a 8-9.héttől voltak tüneteim,émelyegtem,hányingerem volt.Most is babát várok,nem sokkal vk idősebb,de az izgalom meg van...Lennénk már túl a 12.héten..

4. KicsiBone (válaszként erre: 1. - Zsomicica)
2012. márc. 22. 20:47

Nekem ugyanez volt, októberben + teszt, november elején 7+3-nál beomlott, üres petezsák, műtét. Ott minden volt, cicifájás, álmosság, émelygés, amit csak akarsz, nem is gyanakodtam.


Februárban aztán újra megtörtént a csoda, pozi teszt.. és semmi. Se szúrkálás, se görcsölés, se mellfeszülés, se semmi, csak szomjas voltam állandóan, de 4+3 körül az is elmúlt. Belém hozták a frászt, hogy elvetélek megint, másfél hét remegő gyomorideg után pulzáló pontocska az UH-n. Aztán kezdődött minden elölről, 6+3-nál vérzés, tünet még mindig semmi, biztos voltam benne, hogy ez a vége, bementem az ambualciára, UH-n egy élő magzat, veszélyeztetett lettem. Azt hiszem, 16. heti 4D-ig izgultam a vetélés miatt, de szerencsére semmi baj nem lett, most 5 hónapos a kisfiam és makk egészséges :) a félelem természetes, én mindig azzal vigasztaltam magam, hogy hogyha 8. héten van szívhang, már csak 2% a vetélés esélye, 10. heti élő magzat után pedig kevesebb, mint 1%!!! :)

3. d51bb6095b (válaszként erre: 1. - Zsomicica)
2012. márc. 22. 20:46

Igen, korai még várnod a tünetekkel, és nem egyforma 2 terhesség! :-)

Ne aggódj, minden rendben lesz!

2012. márc. 22. 20:46

szia


szintén volt egy missed ab-om és első terhességem is az volt, most már itt szuszog a kisbabánk mellettem :)


tudod az a helyzet, hogy nem igen lehet ezt megmondani, tudod: minden terhesség más, minden terhes más stb...

én is nagyon aggódtam az elején és ugyanígy voltam, hogy éreztem ezt-azt, aztán miért nem érzem, stb.

Sajnos semmi okosat nem lehet mondani, csak bízni, és elfogadni, hogy nem mi irányítunk, és bíztatni a picurkádat a pociban!

Remélem minden jól alakul!

2012. márc. 22. 20:37

Sziasztok!

A helyzetem a következő: szültem egy csodás kislányt 21 hónapja. A terhesség mindenféle gond nélkül lezajlott, az első trimeszterben nem volt hányinger, állva elaludtam viszont bárhol, rengeteget ettem és melegem is volt. Másra nem emlékszem, annyira természetes volt, hogy működik a dolog. (persze a para megvolt, hogy rendben legyen minden, de nem vittem túlzásba.)

Sajnos a 2. terhességem vége missed ab lett, 9. heti UH-n üres petezsákkal 6 hónapja. Arra emlékszem, hogy nagyon nagyon hamar kényelmetlen volt hason feküdni, mintha egy gumó lenne ott és ez elmúlt kb 1 héttel az UH előtt. Mellesleg nagyon vékony alkatú vagyok. Sejtettem is, hogy baj van. Plusz állandóan éhes voltam és álmos, de sajnos nem emlékszem, mikor kezdődött.

Most ismét terhes vagyok 5+4 hetes és persze rettentően aggódom. (Akinek volt már vetélése, gondolom pontosan érti...). Korai még a tüneteket várnom? Valahogy olyan érzésem van, mintha nem fejlődne a terhesség. Megvolt a teszt, azóta semmi. Se étvágy, se álmosság, se hasnövés. Puffadtam vagy 3 napig, aztán az is elmúlt. Se szorulás, se nyilallás a petefészekben. Elég ijesztő :( Egyébként életvidám vagyok, optimista, kiegyensúlyozott, szóval úgy érzem, minden adott a kistestvérhez lelkileg.


Előre is köszi a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook