Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki Dr Csenkéné Dr Tóth Katalin doktornőnél az Oliva Med bőrgyógyászaton? fórum

Járt már valaki Dr Csenkéné Dr Tóth Katalin doktornőnél az Oliva Med bőrgyógyászaton? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 5. 13:41

Egyetértek az előttem szoloval!

Sőt a plasztikai sebész részleg is ugyan ilyen!

Ha bajban mehetsz hova akarsz!

Fierpasz doki meg ugy kezeli a Hasplasztika kérdését ahogy esik ugy puffan közel a korhaz ha gaz van mehetsz oda!

Gaz az egesz olivamed

2015. márc. 1. 16:11

Sajnos a kedvesség nem párosul szakértelemmel! :(

Jobban teszi mindenki ha elkerüli ezt a helyet! Ha elszúrják a beavatkozást, nincs garancia! Fizess és utánna ha baj van, oda mész ahová akarsz.

Tudomást sem vesznek Rólad! :(

6. misz (válaszként erre: 5. - Sylva)
2012. márc. 25. 22:19
Köszönöm szépen a biztatást. Aranyos vagy. :) Remélem minden rendben lesz.
5. Sylva (válaszként erre: 4. - Misz)
2012. márc. 23. 13:52
Én nagyon bízom benne. Szerintem nagyon jó szakember.Nem is beszélve arról, hogy tündéri. Rendel Debrecenben, Békéscsabán és Szegeden is.
4. misz (válaszként erre: 3. - Sylva)
2012. márc. 22. 20:20
Köszönöm, hogy írtál. Az Anyukámnak basaliomát talált, és azt mondta 20 perces műtét kell az eltávolításhoz. Nagyon féltem Anyut.
2012. márc. 22. 20:17
Mi voltunk. Nagyon meg voltam elégedve vele.
2. misz
2012. márc. 22. 20:05
Ha valaki járt már a doktornőnél, ossza már meg velem a tapasztalatait! Nagyon szépen köszönöm!
1. misz
2012. márc. 22. 20:03
Járt már valaki Dr Csenkéné Dr Tóth Katalin doktornőnél az Oliva Med bőrgyógyászaton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook