Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megváltozott sógornő fórum

Megváltozott sógornő (beszélgetős fórum)


1 2
46. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Il gatto)
2012. márc. 27. 13:16

Amit tudnék és időmből engedi, valamint szívesen is tenném, azt elvégezném, hogy rajta könnyítsek.

De a világért nem avatkoznék bele a házasságába!!!

2012. márc. 22. 18:51

Beleszólni nem szabad... Még jószándékból sem. Lehet, hogy csak besokallt, most akarja bepótolni a huszas éveit amit a gyerekei miatt kihagyott. A nővel kell beszélni, felhívni a figyelmét a kötelességeire, és megkérdezni mi a baj, miért nem törődik a családjával.

Szerintem most esett le neki, hogy kimaradt a "fiatalsága" azon része mikor csak magával törődött.

44. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Il gatto)
2012. márc. 22. 17:08

Sehogy!

Nem szabad mások dolgába beleavatkozni, majd megoldják ők a problémáikat.

Jobb lesz ha kimaradsz az egészből, mert később te leszel a hibás, ha véletlen szétmennének.

2012. márc. 22. 16:59

Nekem az tűnt fel, hogy a testvéreddel nem akar lenni, ha hívja a tesód akkor a feleség barátnőt is vinné magával. Nem megy közös programra a családdal. Vajon miért nem akar a férjével lenni??


Valamit utálhat a tesódban, hogy mit azt csak a feleség tudná megmondani. Lehet a feleség számára annyira egyértelmű, hogy amikor kérdezte a testvéred, mi a baj, dühében inkább azt mondja semmi, miközben gondolja. -Nem látod te szerencsétlen?

Az, hogy nem adott a gyereknek gyógyszert nem azt jelenti, hogy nem gondoskodik róla, gyakran óvatosságból Magyarországon feleslegesen tömik a gyerekorvosok a gyerekeket antibiotikumokkal. Miért nem vitte orvoshoz? Lehet úgy gondolta, érezte felesleges, ha nem így volt, akkor nagy fokú felelőtlenség.

Aranykalitkában is lehet valaki nagyon boldogtalan. Szóval is bánthatnak meg valakit úgy, hogy a lelke mélyen sérül. Lehet olyan megjegyzést kapott a testvéredtől, hogy úgy gondolja, azért is megmutatja három gyerek után is igazi nő, és nem kell ehhez beleképzelni még flörtöt sem. Elég egy lelki sérülés.

Hogy a gyerek bukásra áll, éppen annyira az apa hibája is, mint az anyáé.

Azért gondoltam, hogy valami a lelkével van, mert a gyermekének falaz, tehát úgy érzi ezzel segít neki, mert valahol a feleség is segítségért kiáltana.

Mindkét felet ismerni kell ahhoz, hogy bármilyen konzekvenciát itt letudjunk vonni,

Még Te sem láthatsz bele az életükbe, mert Isten tudja az ajtók mögött mi zajlik. A testvéredről van szó nyilván mellette állsz.

42. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 31. - Zebracsikó)
2012. márc. 22. 16:47
előbb szórakozni, pasizni, csak aztán férjhez menni. nekem az az elvem.ha valaki fiatalon leköti magát, elhalmozza magát tengernyi gyerekkel, majd utána jön rá hogy nem élt, az gáz..mndennek megvan a maga ideje. ez tény
41. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 39. - C14bfda162)
2012. márc. 22. 16:44
én sosem csinálok gondot a főzésből.van úgy hogy hideg kaja van egész héten, hiszen mindenki másol eszik.viszont a gyerekre való odafigyelés pl. tanulás,az sokkal fontosabb mint holmi főtt kaja
40. a31cf0fa6a (válaszként erre: 39. - C14bfda162)
2012. márc. 22. 16:25

Egyetértek! A főzés szórakozás.

A családról való gondoskodás: a pénz hazahordása. :P

2012. márc. 22. 16:21
Mondjuk én nem értem, hogy miért a főzés jelenti a családról való gondoskodást. Főleg egy olyan családban ahol gondolom mindenki máshol eszi délben. Pl. a gyerekek a suliban, felnőttek a munkahelyen. Minek egy nap többször főtt étel? Ezt nem értem.
2012. márc. 22. 16:05
Az ember nem változik meg, csak előjön a valódi énje.
2012. márc. 22. 14:42
Még egy gyermek, háztartás és munkahely mellett sincs erő, idő szeretőre :D - Nekem legalábbis nem.
36. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 34. - 9536810fa1)
2012. márc. 22. 14:13

yessss:DDD ott a pont.


meg amúgy tényleg nem kötekedek, de a sógornőd sajna jó dolgába azt sem tudja mit tegyen:...dolgozzon 12 órában egy hétből 4 napot mint én éjszakásként pl, két gyerek mellett, és egy szintén napi 12 órát dolgozó férj mellett, nem lenne ideje akár szeretőre.és abban egyetértek azokkal akik azt mondták, sajna a tesódnak a sarkára kéne állni, és ebben viszont segíthetsz. szigorúság kell már, mert ennek nem lesz jó vége

35. zebracsikó (válaszként erre: 32. - 14d5e9b9a1)
2012. márc. 22. 14:12

mondjuk úgy: nem ez a jellemző.


a szeretői státusz feltételez valami rugalmasságot, ami 3 gyermek mellett eléggé korlátozott.

:)

34. 9536810fa1 (válaszként erre: 32. - 14d5e9b9a1)
2012. márc. 22. 14:05

... szerintem mindenki aki esetleg feleség/férj mellett CSAK szeretőt szeretne, főleg, ha az is már feleség/férj, idióta... de ez külön, saját, magán vélemény... amihez meg joooogoooom van! :)))

Hurráááá! :)))

2012. márc. 22. 13:56

Ezt az élethelyzetet egy okos nő -szerintem- úgy igazítja, hogy azt mondja: a pl. szerdák az enyémek, akkor járok kondizni meg szoláriumba meg körmöshöz meg tudomisén, akkor mindenki egyen zsömlét párizsival.

A többi napokon meg okos munkamegosztással el lehet látni a családot.

32. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2012. márc. 22. 13:54
Jah, hát ez nagyon jó, Nekem is három gyerekem van, egyedül vagyok Velük...ezek szerint ha valami pasi szeretőnek is szeretne (bár nem mennék bele) akkor az idióta! Hurrá!
2012. márc. 22. 13:51

nagyon korán férjhez ment, korán jöttek a gyerekek, és 3 gyerek nem is kevés. Fiatalon már nagycsaládos volt.

Most lett elege a pelenkamosásból meg a házi robotolásból, s ezt nem tudta senkivel megbeszélni, s valószínűleg barátnők vagy akár a média nyomására most "tör ki" a kötelékekből, szolárium, pláza, divat, étterem, stb...most jött rá, hogy nem csak anya és háziasszony, hanem nő is- ez az aspektus valószínűleg eddig hiányozhatott az életéből!

Megunta a kötöttségeke, de elég butuskán lázad, hiszen a gyerekek látják kárát, már azt se veszi észre, hogy mennyire rosszra neveli a nagyfiát azZal, hogy igazolja a hiányzását a dolgozatról, stb...

Egyszerű gondolkodású, aki a férjének már nem akar megfelelni, nem tartja fontosnak az ellátását (ld.főzés), tojik a családjára....megunta a robotot.


Én a férj helyében most elmennék csak az asszonykával pár napra "wellnesselni", ahol rendezhetik soraikat, egymás felé az elvárásaikat, ki mit gondol, mi változott és hogy érezné magát mindenki jobban a bőrében.

2012. márc. 22. 13:43
Jó lenne meghallgatni a másik felet is :D
29. e28c748947 (válaszként erre: 27. - Csgybzs)
2012. márc. 22. 13:36
Így van.Mindenképp utána járnék a dolgoknak valahogy, ha gusztustalan, ha nem.Különben mi lesz így? Semmi, hisz a csajnak kényelmes ez az élet...Arról nem is beszélve, hogy mind a három gyerek megérzi, hogy valami nem stimmel otthon.Nem egy követendő példa, így tenni kéne vmit...
2012. márc. 22. 13:31
Szerintem az is megalázó, ha kiderül, hogy a három gyerek elhanyagolása azért van, mert anyuka félrejár......
27. csgybzs (válaszként erre: 22. - Il gatto)
2012. márc. 22. 13:30
Már ne is haragudj, de tesód is elég málészájú lehet, ha ezt meg lehet vele csinálni.... azokért a gyerekekért mindketten felelősséggel tartoznak, már csak miattuk is a sarkára kéne állni. Ha kell nézze meg a telefonját, követtesse valakivel, vegyen vissza a hazaadott pénzből.... bármi, amivel kicsit le tudja sokkolni!
26. Carmena (válaszként erre: 21. - 9536810fa1)
2012. márc. 22. 13:30
Egy anyának akkor is a gyerekeinek kellene a legfontosabbnak lennie! Azért a szerelem nem írhat felül mindent! Bár én elég racionális ember vagyok! Gondolom mások szárnyalhatnak az új érzéstől!
2012. márc. 22. 13:29
Elég megalázó lenne, ha akár a testvér, akár a házastárs kezdene kutatni, nyomozni.
24. Carmena (válaszként erre: 20. - Csgybzs)
2012. márc. 22. 13:29

Persze hogy van különbség... zongorázni lehetne! De csak azt akartam mondani, hogy szeretőt általában nem úgy választ az ember, hogy eleve kizárja azokat, akiknek már van gyerekük, vagy családjuk.

Más szempontok döntenek az ilyen esetekben!

2012. márc. 22. 13:27
Nem biztos, hogy van valakije, lehet, hogy csak elege lett a mókuskerékből. Bár, azt írod, négy órát melózik, s mellé megvan mindenük, jól élnek. Akkor elvileg nem kellene, hogy bekattanjon, a nincs időm semmire, nincs pénzem magamra, kikészítenek a gyerekek és a férjem sehol-szindrómától.
22. il gatto (válaszként erre: 13. - E28c748947)
2012. márc. 22. 13:27

Tesóm próbált vele beszélni nem is egyszer. Tagad! Most mit csináljon tesóm? Gusztustalan módon kutakodjon a telefonjába? Ismerem tesómat, biztosan nem tenné.

Én nem mondtam tesómnak, de nekem az az érzésem, hogy csalja valakivel. Egyszer ment már haza este becsiccsentve is, de akkor állítólag a barátnőjével voltak.

Tesóm kérdezte tőle, hogy mit szeretne, mondja meg őszintén...de semmi.

(ezt én gondolom, hogy szerintem azért nem meri bevallani tesómnak a dolgokat, mert egyedül nem menne semmire...soha nem akart dolgozni igazán, pedig tesóm még valami kis vállalkozást is akart neki). Ez így neki kényelmes, hogy 4 órában dolgozik, a szabadidejében meg ki tudja mit csinál ugye, mert a gyerekekkel nem foglalkozik). A közös programokat a családdal visszautasítja, ha kettesben akar tesóm elmenni vele vacsorázni, moziba stb...akkor rögtön barátnőt akar hívni...szóval érthetetlen.)

21. 9536810fa1 (válaszként erre: 19. - Carmena)
2012. márc. 22. 13:26
... ezesetben a gyermek nem szorulna háttérbe. Akkor válik minden, addig fontos dolog mellékessé, ha szerelmes az ember... lánya... :)
20. csgybzs (válaszként erre: 17. - Carmena)
2012. márc. 22. 13:26
Azért valljuk be van különbség egy szült és egy nem szült nő között..... főleg ha hármat! Mármint szeretőnek....
2012. márc. 22. 13:25

Egyébként ha tényleg szeretője van, elég hülyén csinálja!

Nem lehet, hogy csak többet akar egyedül lenni, mert besokallt? Én még meg is érteném!

18. csgybzs (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2012. márc. 22. 13:25
A nem normálisa!!! :D
17. Carmena (válaszként erre: 14. - 9536810fa1)
2012. márc. 22. 13:24
Ez nem a gyerekek számától függ! Se nőnél, se pasinál!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook