Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Izzasztó, fogyasztó nadrágot hol lehet kapni? fórum

Izzasztó, fogyasztó nadrágot hol lehet kapni? (tudásbázis kérdés)

2012. márc. 22. 09:32

szia

Én most vettem egy pár napja a decatlonban :)

2012. márc. 22. 09:12
az auchanban is lehet a sportrészlegen
2012. márc. 22. 09:11
Áruházakban is láttam, de jobb fajtát a konditeremben árultak, nagyon hatásos, csurog a térdem alatt a víz rólam futás végére.
9. fiabesca (válaszként erre: 6. - Szilvita)
2012. márc. 22. 08:54
Nekem ez a hosszú fajta van, a Decathlonban vettem. Nem a legvékonyabb, de még lehet felvenni rá más ruhát és úgy nem feltűnő. Nagyon hatásos, én csak ajánlani tudom :)
2012. márc. 22. 08:52

Én is tavaly vagy tavalyelőtt vettem a Decathlonban.


Nem sínadrág, hanem olyan, ami kb. térdig, vagy valamivel térd fölöttig ér lent, fent meg jóval a derekad fölé. Oldalt cipzárral és egy kapoccsal záródik. Asszem neoprémnek hívják az anyagot, viszonylag vastag, szivacsos. Elég nehéz felvenni, rá kell jönni a technikára, mert ha rángatod, elszakadhat a varrás. Jól rácuppan a testedre.


Nem égette a bőrömet, viszont tényleg rendesen beleizzadtam, úgyhogy használat után kiakasztottam száradni.


Hogy fogytam-e tőle, azt nem tudom. Én inkább arra fogtam a fogyást, hogy sportoltam (benne) és diétáztam, de van egy sanda gyanúm, hogy enélkül csak az izzasztónadrág sem fog csodát tenni.

Már ha esetleg erre számítanál... :-)

2012. márc. 22. 08:49
Nekem egy ilyenem volt: [link]
2012. márc. 22. 08:47

Rubint Réka oldalán lehet olyat kapni, ami vékony, és a narancsbőrre van. Izzasztósat meg bármelyik sport webshopban.

Pl. itt:

[link]


Vagy a decathlonban is.

2012. márc. 22. 08:47
nem tudom hogy sinadrág e pontosan! csak azt hallottam hogy fogyaszt! de nem tudom hogy és hol kell kérni!
2012. márc. 22. 08:39
sínadrág? decathlonból akciósan...
2012. márc. 22. 08:34

Az enyém egy sauna belt nevezetű volt, nem izaddtam benne, egy csöppet sem. Helyette a nadrágban lévő izzószálak beleégtek a bőrömbe, és utána napokig piros volt... :S Nem beszélve arról, hogy most üljek, álljak, feküdjek?

Ez egy csalódás.

2012. márc. 22. 08:33
Én a wellmednél vettem, de már el is adnám... nagy csalódás volt nekem.
2012. márc. 22. 08:30
Izzasztó, fogyasztó nadrágot hol lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook