Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Sífelszerelés vásárlásakor mire kell figyelni? fórum

Sífelszerelés vásárlásakor mire kell figyelni? (tudásbázis kérdés)


9. Daphnee (válaszként erre: 8. - LauraJones)
2012. márc. 22. 09:05
hát sajna ezt nem tudom megmondani. Ha üzletben veszed ott tudni fogják.
2012. márc. 22. 08:56
És a lécen hol van az a valami ami a keménységére utal?
7. Daphnee (válaszként erre: 4. - LauraJones)
2012. márc. 22. 08:49

Kemény léc egy kezdőnek nem ajánlott. Én már nem vagyok az, de nekem se volt jó, nehezebb vele menni. Egyszer véletlenül olyat adtak a kölcsönzőbe, hát 1 nap után vissza is adtam.

Sokáig nem volt saját lécem, mindig kölcsönöztem, így sokfélét kipróbáltam. Én is a carvingot javaslom.

6. LauraJones (válaszként erre: 5. - Ildi0325)
2012. márc. 22. 08:44
Köszönöm
2012. márc. 22. 08:36
Mi is az idén kezdtük el a síelést, sok jó tanácsot lehet olvasni a www.sielok.hu oldalon. A fórumokban is hozzáértő síelők adnak válaszokat a felszereléssel kapcsolatban. Használtan vettük a lécet, elmondtuk az eladónak a kérésünket és ő javasolt lécet.
4. LauraJones (válaszként erre: 3. - Agis)
2012. márc. 22. 08:13

Köszi. Mint írtam, eddig egyszer síeltem 3 napig :)

Valószínűleg egy lightos valamit szeretnék űzni, semmi ugrabugra...

Mit jelent az, hogy kemény a léc?

És milyen léc van még a piskóta mellett? :) Melyik mikor javasolt?

3. agis
2012. márc. 22. 08:08

Ha carving (piskota) loecet veszel, annak 10-15 centivel de inkabb 20 cm -el kell rovidebbnek lenni a magassagodnal.

Erdemes figyelembe venni, merre, es hogyan akarsz (milyen stilusban) sielni. Minnel kemenyebb a lec annal nehezebb "megfogni".

2012. márc. 22. 08:02
* használtan
2012. márc. 22. 08:02

Sziasztok! Életemben először és utoljára 8. osztályos koromban síeltem. Tetszett.

Vennék egy olcsóbb felszerelést, persze használtam, és ha jól gondolom ilyenkor érdemes... Azt szeretném megtudni, hogy mikre kell figyelni ilyenkor?

Semmit nem tudok arról, hogy mekkora botot kell pl venni. Annyit tudok, hogy a léc hossza ugyanolyan hosszú kell, hogy legyen, mint a magasságom.

És biztos van ezer féle léc, meg bot, meg kötés, meg bakancs... Melyikből mi a legjobb és milyen alapvető dolgokra kell figyelni?

Segítségeteket előre is köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook