Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A székesfehérvári Szent György kórház nőgyógyászati szakrendelésén tud valaki ajánlani jó nőgyógyászt? fórum

A székesfehérvári Szent György kórház nőgyógyászati szakrendelésén tud valaki ajánlani jó nőgyógyászt? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 16. 20:58

A legjobbak : Dr. Schandl Karoly,

Dr.Hagymasi Laszlo


Amiert pedig nem kell fizetni az SZTK rendelesen: Dr Kecskes Jozsef,Dr.Berzsenyi Tibor ,a kartonozoban szolsz melyikhez kered az idopontot es ennyi.En a Kecskes doktorhoz kernem.


Ha megis teheted pedig valaszd a felso ketto valamelyiket.

8. gizus58 (válaszként erre: 7. - Nalla)
2012. márc. 20. 15:02
Nem fizetős!
2012. márc. 20. 10:24
A nővédelmi tanácsadó fizetős hely?
2012. márc. 20. 10:10
Én a nővédelmi tanácsadóba járok, Dr. Nagy Lászlóhoz(az idősebbhez). Kedves, korrekt, segítőkész, és nagyon érti a dolgát! :)
2012. márc. 20. 10:04

És Ő akkor az SZTK-ban is rendel? Sajnos nincs pénzem magán dokira... :(

Meg én nem szülni szeretnék, hanem gyógyulni. Azzal is foglalkozik, vagy csak szülész? :)

Előre is köszönöm! :)

4. Rékibogyó (válaszként erre: 3. - Azure_)
2012. márc. 20. 09:51

Dettó nálam is! Én is Nála szültem 18 hónappal ezelőtt:)

És a 2.-at is biztos Nála fogom! Imdánivaló, és jól is csinálja a dolgát. Valkamint a legfontosabb, hogy úgy bánik Veled ahogy kellene minden nődokinak, szerintem!

2012. márc. 20. 09:41

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz. Én is őt ajánlom. Nála szültem a kisfiamat. Csak jót tudok róla mondani. Meg is fogadtam szülőorvosomnak. Az osztályra kerülésem után 20 perccel már ott volt. Igyekezett mindenben segíteni. Szülés után, az osztályon is látogatott, segítőkész volt.

Igaz mikor NST-re jártam órákat vártam rá, de hát ez van. :) Vagy éppen "szült" vagy ügyelt, vagy vizitelt, vagy rendelt az sztk-ban.

Alaposnak, körültekintőnek ismertem meg. Ha lesz második akkor is hozzá megyek.

2012. márc. 20. 09:32

Dr. Blaskó Ervin! Jó orvos és egy tünemény:).

Azt hiszem Neki van szakrendelése. Magán úton biztos van ( hozzá járok ).

2012. márc. 20. 09:25
A székesfehérvári Szent György kórház nőgyógyászati szakrendelésén tud valaki ajánlani jó nőgyógyászt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook