Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen a jó autós navigáció? fórum

Milyen a jó autós navigáció? (tudásbázis kérdés)


10. 2100 (válaszként erre: 1. - Tatóka)
2012. márc. 24. 08:37
..na es milyenre esett a valasztasod?
9. simple (válaszként erre: 8. - 2100)
2012. márc. 20. 15:18
Soha semmit nem szabad bent hagyni. Én még a kis tartóját is le szoktam szedni, ha kiszállok, nehogy tudják hogy van navigáció, és esetleg azt gondolják hogy bent hagytam a kocsiban és feltörjék érte. A kisebbség még egy plüssért is képes betörni az üveget, ha éppen az a kölykének megtetszik.
8. 2100 (válaszként erre: 6. - 2100)
2012. márc. 20. 11:41
Elotte nekunk is valami navigon (azt hiszem)volt, aztan kitortek a szelvedot, elvittek a kocsibol. Igy majd, ha veszel, nehogy a kocsiban hagyd (draga volt ez a tapasztalat).
7. k_nm
2012. márc. 20. 09:36
Nekem Navigon van, nagyon szeretem. Megbízható, van benne sávasszisztens, ami mondja és mutatja, melyik sávba soroljak, szól a kihelyezett fix-trafiknál, ha be van állítva a netes kapcsolat, akkor a dugóhelyzetet is letölti és automatikusan újratervez. Igaz, nekem a telefonomra van rátöltve, mert nem láttam értelmét kiadni pénzt navira, meg egy smartfonra. Utóbbi úgyis kellett, a régi telóm meghalt, akkor meg böven elfér rajta és nagyon praktikus.
6. 2100
2012. márc. 20. 08:42
A mienk Mio, 40 orszag terkeppel, de igazbol nem vagyok megelegedve vele. A gepen magan kb 8 orszag terkepe van, ha korutazasra mennel Europaban, es mas az uticel, akkor le kell torolni 1-2 orszagterkepet rola, es a hozza kapott CD-rol a megfelelot ratolteni. Szoval kisse problemas egy hosszabb utazas tekinteteben, de ha azt a 8 orszagot nezed, ami rajta van konkretan, abban azert eleg jo, idoben, es tobbszor is figyelmeztet, hogy pl mikor kell savot valtani..
5. Daphnee (válaszként erre: 4. - Sleek)
2012. márc. 19. 21:26
talán a mienk is ilyen, ismerős a neve... lusta vagyok elővenni :)
2012. márc. 19. 21:23

Garmin nüvi de csak olyant venni amiben élettartam frissítés van . 60ezer környékén vannak ezek a gps ek. A többi csak szivatás.

Meg a Navon is nagyon jó. Csak abból is az élettartam frissítésűt

2012. márc. 19. 21:08
Én is a Garmin-t használom és szeretem.
2012. márc. 19. 21:04
Én a garmint kedvelem, könnyen kezelhető, és nem kerül pénzbe a frissítés.
2012. márc. 19. 20:54
Milyen a jó autós navigáció

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook